Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

problēma problēmai galā.

 
Reitings 419
Reģ: 29.01.2009

Nezinu pat, ar kuru problēmu lai sāk. Šobrīd pēc operācijas esmu ggultas režīmā, tāpēc vēršos pēc padoma šeit.

Man ir pazudušas mēnešreizes, kavējas nu jau vairāk kā mēnesi (nē, stāvoklī neesmu). Plus vairāk kā 2 mēnešus mokos ar vēdersāpēm. Un nepārtrauktu pūšanos. Tika veiktas analīzes, kuras neko neuzrādīja (ārste jau teica, ka tā noteikti būs). Uzsēdinaja mani uz 8 tabletēm dienā/uz mēnesi. espumisan+enterol+liveo. Ne silts ne auksts. Un tam visam bonusā klāt svara pieaugums. Ja visu laiku man bija 49, tagad, nemainot savu ēdienkarti, svars pieaudzis par 2-3 kg. Vai ar šīm visām 3 lietām velkamas kaut kādas paralēles? Esmu izmisumā, jo vēdersāpes un pūšanās mani beidz nost :%27-( Pat pamostoties no rīta, tas ir kā bumba.

06.10.2011 20:52 |
 
Reitings 419
Reģ: 29.01.2009
un jā, mēnešreižu cikls nojuka jau pirmslaba laika. Pirms tam vismaz bija kaut kāda smērēšanās, bet arī uz 1u dienu. Bet tgd vsp - nekā :/ Pēdējās mēnešreizes bija 6.08

Un jā, sāka mesties arī pumpas, visur. Un takā mazi izsitumi. Pirms tam nekas tāds nebija :/ ahh :%27-(
06.10.2011 20:55 |
 
Reitings 836
Reģ: 27.10.2009
2-3 kg nav nemaz tik daudz un, ja ņem vērā, ka Tev ir gultas režīms un Tu maz kusties, tad tā tas varētu būt.

Ogli pamēģini, varbūt tā vēderam līdzēs.
Vai arī kolu (šito man ārste kkad ieteica, kad nekas vairāk nelīdz).
06.10.2011 20:56 |
 
Reitings 419
Reģ: 29.01.2009
svarspieauga jau pirms gultas režīma. bet tā ir vismazākā bēda :-/

kola man liekas, ka manu kunģi uzspridzinātu :-D :-(
06.10.2011 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits