Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autentiskums

 
Reitings 216
Reģ: 02.10.2011

1)Īsi un konkrēti - pēc kādām pazīmēm var noteikt vai ebay.com pārdotā prece ir īsta?

Piemēram, lūkojos uz šo maku, bet kā lai nosaka autentiskumu? http://ej.uz/dqho

Tas pats attiecās uz rotaslietām, piemēram, http://ej.uz/7w1v

2)Vai kāda ir ko sūtījusi no modnique.com un varētu dot atsaukmes? Jau iepriekš paldies :)

04.10.2011 21:23 |
 
Reitings 216
Reģ: 02.10.2011
Up (l)
04.10.2011 21:24 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
esmu dzirdējusi, ka , piemēram,somām pēc rāvējslēdzēja dažreiz var pateikt.. nu,piemēram, tām brendu somām rāvējslēdzēji pārsvarā ir vienādi, un var salīdzināt ar orģinālu. vienkāršs piemērs: nike mugursomas, orģinālajām tie slēdžu tipi vienādi ir :)
04.10.2011 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 4937
Reģ: 29.01.2009
es laikam skatītos pārdevējam atsauksmes (šajā gadījumā visas 100% pozitīvas) un no kurienes sūta (US nevis Ķīna). bildē arī redzams, ka ir oriģinālā etiķete, man jau liekas ka ir īsts guess maks.
bet protams tur jābūt nedaudz spečukam lai par tām brendu mantām pateiktu vai ir īstas, vai tomēr nē :)
04.10.2011 21:46 |
 
Reitings 216
Reģ: 02.10.2011
Pazīmes, pēc kurām nosaka lielo zīmolu kopijas, es zinu, bet šaubos tieši par šo vidējās klases (kā Guess, Roberto Cavalli, Calvin Klein) brendu precēm. Es visas lietas pārbaudu pēc iepriekš minētajām pazīmēm, bet domāju, ka vabūt ir citi speciāli knifi, lai būtu lielāka pārliecība :-)
Varbūt vēl kādi ieteikumi vai pieredze?
04.10.2011 22:14 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.01.2011
Prisscilla, pastāsti par veidiem kā pamanīt īsts-neīsts, ko Tu zini :)
04.10.2011 22:37 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
1)Par autentiskām precēm parasti "nerodas" jautājumi, vai tā nav fake. Nezinu, man kaut kāda iekšējā sajūta nostrādā+ieaudzinātā piekasīšanās kvalitātei.
2)Ar modnique karoju. Preces tur neviltotas, piegāde uz LV arī ir, izpārdošanas visai kārdinošas, ja vien nepērc ko tādu, kas jau 17:10 ir izpirkts. Mana nelaime modnique gadījumā tāda, ka esmu pasūtījusi vairākas reizes, bet katru ir sanākusi gara sarakstīšanās ar administrāciju par naudas atgriešanu un termiņiem. Čakars, pasūtot no modnique, pamatīgs un tad, kad viņu dēļ es kādam laikus dzimšanas dienā neesmu paspējusi pasniegt dāvanu, es kārtējo reizi nosolos sev neko tur nepasūtīt.
04.10.2011 22:58 |
 
Reitings 216
Reģ: 02.10.2011
pirmdiena, cik ilgi tev parasti nāca pasūtījums no turienes? Es saprotu, ka ilgi, bet beigās tomēr atnāk? Tās atlaides tik kārdinošas, un sev dāvanu arī esmu pelnījusi, bet pēc naudas pārskaitīšanas, tomēr vēlos arī savu preci saņemt.

MarihuAnna, tās pazīmes, pēc kurām es skatos, vairāk pielitojamas reāli turot preci rokās. Piemēram, es pētu šuves, jo oriģināliem praktiski vienmēr atkārtojas viens un tas pats nošuvuma stils. Tad skatos uz raksta simetriju (protams, ja raksts ir). Tad vēl pievēršu uzmanību sīkajām detaļām, piemēram, vai ir zīmola logo arī uz niecīgajām vietām kā kniedes, slēdži, u.c. Izpētu arī vai reāli tāda prece vispār ir tikusi ražota utt :-) Ja es ebay makus/rotas (jebko) varētu aplūkot klātienē, tad problēmas nerastos. Bet es šaubos par autentiskumu, balstoties tikai uz foto, īpaši ja tas ir niecīga izmēra.
05.10.2011 02:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits