Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbā čūska!

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009

Mums darbā ir ieperinājies čūska vai lapsa, pat nezinu, kā to nosaukt. Ar kolēģiem viņš īpaši nekomunicē, visu laiku čubinās tikai pie priekšnieka galda. Tipa „pārrunā” ar viņu visādas svarīgas lietas, „ierosina” tipa kaut ko, iesaka priekšniekam, kā darīt to un šito. Īsak sakot – stroī no sevis važno personu.

Priekšnieks to pieļauj un ir pat sācis klausīt viņu. Tagad tas lapsa kaut kādā veidā ir piedabūjis priekšnieku pie tā, ka mums kantorī vajadzīga optimizācija – jāpārbauda, ko kurš dara, cik ātri, iespējams kaut kas jāmaina, kādam jāuzliet vairāk pienākumu, kāds varbūt jāatlaiž utt. Un, protams, čūska pats ir uzņēmies šo pienākumu būt par to optimizatoru. Vai tā nav vienkārši mēģināšana kļūt par šefu cūciskā veidā? Tagad viņš nāk pie katra darbinieka, sauc uz pārrunām, aci pret aci, analizē kolēģus. Galvenais, ka pašam amats it nebūt nav augstāks par kādu citu. Un kas ir pats riebīgākais, viņam ir tāda maniere... nākt ļoti tuvu, skarties klāt fiziski – respektīvi viss, ko psiholoģijas grāmatās saksta, kā likt otram cilvēkam likties neērti un zemākam.

Es pagaidām neesmu tajā nodaļā, kur notiek tā „optimizācija”, taču es viņu vēroju un redzu, ar kādu kāru aci viņš skatās arī uz manu lauciņu! Reāli ko darīt???

04.10.2011 13:59 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
A zini, optimizācija kā tāda nav slikta lieta.
Ja Tu savu darbu dari labi, tad Tev nav par ko uztraukties.

Mums gan ir ļoti mazs kolektīvs, bet vienā brīdī bija, ka viens cilvēks nedarīja pat pusi no tā, kas ir viņa pienākumos. Tad arī nācās augstākam priekšniekam ''pačukstēt'', ka ir tā un tā.

Vienkārši ir cilvēki, kas ar visu sirdi metās iekšā, viņam tā ir jauna vieta un iespēja sevi parādīt no labākās puses. Varbūt kolēģu mīlestību tā neiemantotsi, bet varbūt viņš iet strādāt nevis draudzēties. ;-)
04.10.2011 14:05 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
man liekas, ka no tādiem tikt vaļā var tikai nošaujot... paši tie maitas nesprāgst un arī neiet prom.

Nav man bijusi tāda situācija, tāpēc nevaru neko ieteikt. OK ir bijusi, bet ne manā departamentā.
04.10.2011 14:07 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Katrs mēģina "izdzīvot" kā māk.
Ja tu godprātīgi pildi savus uzdevumus, no pārbaudes tev jābaidās nav un vienas neērtas pārrunas tu pārdzīvosi.
04.10.2011 14:10 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Nav jau runa tikai par vienām neērtām pārrunām. Bet par to, ka sak norādīt - vajag darīt to un šito, nē, tā gan nav jādara. Respektīvi viņš iztēlojas no sevis cilvēku, kas pārzina visas jomas un ir pofs visā. Es jau neiešu ar viņu strīdēties, tas tikai nostādīs mani viņa līmenī
04.10.2011 16:01 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Dari savu darbu un mazāk uztraucies par blakus lietām ;) Tajā, ka cilvēks grib tikt augstāk, neko sliktu neredzu. Galu galā-neviens jau neliedz Tev rīkoties tāpat! ;)
04.10.2011 16:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits