Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai var pastāvēt attiecības bez viņas orgasma?!

 
Reitings 154
Reģ: 11.08.2011

Izklausas tiks stulbi un jūtos kā muļķe šito rakstot, bet mani tiešām nomāc šis jautājums.. :-/

Sākšu ar to ,ka nekad nav bijsi lielais O ar vīrieti. :-( Kopš sāku par tādām lietām interesēties, visur lasīju, ka daudzām sievietēm ar to ir problēmas, tāpēc gluži vienkārši kā pašsaprotamu pieņēmu to, ka daudzas nevar sasniegt O, jo daudzām sievietēm pamatā vajag arī to emocionālo sajūtu, lai var atbrīvoties utt un tas O ir tikai kādā īpaša reizē, noskaņojumā un tml :-)

Mana problēma sākās attiecībās ar ex. Par iepriekšējiem puišiem nesūdzos - viss bija lieliski utt Bet nekad nebija O un mani tas nesatrauca, jo uztvēru par pašsaprotamu, ka ne visas to var tā vienkārši sasniegt. :-) Un mans ex sāka man to pārmest, viņam bijušas 10 meitenes un visām bijuši O, es iebildu ka daudzas tomēr to mēdz tēlot utt Un kāds O gan var būt, ja to sāk gandrīz vai pieprasīt un pārmest ka tā nav, pamatā jau emocionāli jābūt lielam mīļumam utt

Tātad, mans jautājums, man līdzīgajām - vai var pastāvēt normālas, ilgstošas attiecības, ja nekad nav O? Saprotu, ka vīrietim tas ir gandarījums, novest sievieti līdz virsotnei, bet ja nu tas nesanāk? Man tagad bail, ka nākamajās attiecības varētu būt ar šo problēmas. esmu domājusi arī par hipnozi, jo pamatā jau ir vairāk vai mazāk sevis nepieņemšana, neapmierinātība ar sevi utt, bet ne par to ir runa. Vai ir kāda bēdumāsa? Vai tas netraucē attiecībām?? Mani ļoti samulsināja ex attieksme, protams es sapņoju sasniegt O, bet neesmu no tām, kas to var! Jautājums vai var pastāvēt normāli šādas attiecības meitenēm, kam nekad un nekā nav O?! (ne orālais, ne citādi, NAV un VISS) Bail, ka man tik pašsaprotama lieta izpostīs arī nākamās attiecības. Vīriešiem tas ir ļoti svarīgi, lai viņa sieviete sasniedz O? vai kādai ir bijuši par to konflikti? Vai nav tā, ka esot ar šādu sievieti, viņs ies pa malām meklēt apliecinājumu savām spējām pie citām? Zinu stulbi, ļoti, bet mani tas nomoka! Jautājums - O neesamības ietekme uz attiecībām!!

un PS. Un vai kādai ir palīdzējusi hipnoze?

04.10.2011 13:20 |
 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011
Ja par šādu raksturu ir tēma,tad man arī jautājums (sorry,ka ielienu Tavā diskusijā!):kāda starpība ir starp lielo O un vnk orgasmu?Vai varbūt tas ir viens un tas pats?Orgasms saprotu,ka ir tad,kad ir tās superīgās sajūtas,kas bez maz gāž no kājām nost,kas tad ir tas O?Kādas tad ir sajūtas? |-) Stulbi,bet tiešām nezinu!
04.10.2011 13:32 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
nu saka jau, ka ir klitoraalais un vaginaalais orgasms. man ir tikai klitoraalais, tikai taa varu sasniegt orgasmu, aiztiekot papildus seksa laikaa, sevi. citaadi nevaru, vnk nenaak tas O un viss. Bet atbildot uz tavu jautaajumu, kaapeec tad nevar pastaaveet shaadas attiecibaas?! var, man taadas jau ir 7 gadus un probleemas nav, vnk vinsh un es esam pienemushi, ka man ir taa un viss. es tur neko nevaru izdariit. Pieljauju domu, ka tas man viss ir uz stresa pamata, jo taa manaa dziivee ir bijis paarlieku daudz.
04.10.2011 13:50 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Tev pašai ar sevi arī nesanāk?
04.10.2011 14:08 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Pasaki vīrietim, ka Tu ļoti izbaudi visu procesu arī bez tā lielā O, lai viņš nesatraucas, jo Tev ar viņu tāpat ir labi. :) Viņš visticamāk satraucas par to, kanav pārāk labs gultā, ja reiz nespēj novest sievieti līdz orgasmam. Paskaidro, ka problēma nav viņā. :)
04.10.2011 14:13 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Nu man ir tāpat kā Ljikai, tikai pati tur nelienu, ļauju visu puisim izdarīt ;-) bet nu nāca džeks,kuru gribēju un mīlēju līdz bezsamaņai, un viss notika pa īstam!dzīvē tās sajūtas neaizmirsīšu!
Un tagad atkal ir tikai k!
04.10.2011 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Viss ir Tavā galvā! Neiespringsti katrā reizē uz to, nu dvj, tagad man būs O, nu, dvj, dvj.. utml..
Spēlējies ar sevi, es vienkārši neticu, ka O nevar sasniegt pat apmierinoties pašai. Par hipnozi neko nezinu, bet domāju, ka attiecībās var pastāvēt bez O. Gūsti baudu no paša seksa vien, galvenais jau nav iegūt to O, bet pats process, sasaistīšanās ar mīļoto (vai arī es Te vienkārši apdauzītā, kas nepiekrīt mūsdienu notrulinātajam seksa jēdzienam). Atslābinies, ļauj vīrietim Tevi iekarot vai uzņemies pati vadību :-D
04.10.2011 14:54 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
man ar tāda problēma ,bet zinot ka vaina ir manī ka tāda ir mana ķermeņa īpatnība tad es to nemaz savam partnerim nesaku priekškam ,lai vīrietis jūtas nevarīgs ;-) un pie katra partnera ir jāpierod vismaz man tā ir un tad es atrodu pozu kura man sniedz visvairāk baudu .
04.10.2011 15:00 |
 
Reitings 154
Reģ: 11.08.2011
Nav runa par to, es izbaudu procesu un man to O nemaz nevajag, esmu pieradusi ka nav, neiespriengstu, ja nu būs kādreiz tad būs. uzskatu par pašsaprotamu un pierastu ka man nav un jūtos ok
BET jautājums par to, vai vīrieti tas ietekmē? Jo manējais sāka pārmest, saku, ka ir labi tāpat, bet pārmeta. Gribu zināt vai ir arī citi vīrieši, kam tas traucē, ka viņa meitenei nav O? jo mani pašu tas nesatrauc un netraucē! tikai bail, ka jaunas attiecības arī dēļ tā varētu izjukt, vai vismaz rasties plaisa, kāda attieksme ir citiem bezOmeiteņu vīriešiem
04.10.2011 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Cik saprotu, tas esot pierādīts, ka ir sievietes, kuras nespēj vienkārši sasniegt O.. tādā gadījumā Tavs ex izklausās pēc totāla mērgļa, kuram ir pārāk liels ego. Tā vietā, lai pārmestu, būtu pacenties vairāk, jo šķiet, ka vismaz 5 sievietes tēloja, 5 varbūt tiešām izjuta to orgasmu. Katra ir savādāka, visām neder iekšā, ārā, iekšā, ārā, *orgasms*. Nedomā par to mullāpu (tāds vārds ir?) un labāk priecājies, ka tāds aiz muguras. Katrs vīrietis jau arī savādāks.. Nevar tā pateikt, vai O nebūšana nolīdzina vīrieti ar zemi, vai arī īpaši neuztrauc. Tur jau jārunā pārim un jāprot lietas risināt, uzlabot, nevis sēdēt un dzīvot pārmetumos, no kuriem nevienam nav labi.
04.10.2011 15:52 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Nu atvaino, bet kā var pārmest sievietei, ka viņa nevar sasniegt O? :-O
Bet mans ieteikums Tavā gadījumā būtu pašai spēlēties ar sevi tik ilgi, kamēr pilnīgi esi iepazinusi savu ķermeni un kamēr esi atradusi savas īpaši jūtīgās vietiņas. (l)
04.10.2011 15:59 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Piekrīu Abalone, ka šādā gadījumā lielāka problēma ir puiša galvā un uztverē nekā pašā situācijā kā tādā.
04.10.2011 16:07 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
manai sievietei līdz manim arī nekad nebija bijis. tad viņa,attiecību sākumā man teica, ka bija. un ne katrā reizē, bet ik pa laikam teica man,ka bija. :) es pats nekad neprasīju,jo laikam baidos no negatīvas atbildes. pēdējos gados viņa nesaka,ir bijis vai nav. tāpēc nezinu,ir vai nav viņai. vai nu nav, tāpēc nesaka. vai arī uzskata par pašu par sevi saprotamu un nesaka. uzvedība seksā ir tāda pati,kā vienmēr. varbūt saņemšos un pavaicāšu. ceru,ka nebūs atbilde,ka nav bijis sen jau. :) gruuti jau noteikt man ir vai nav. varbūt citas izrāda TO ar emocijām tā,ka uzreiz var manīt. bet seksu viņa grib,pat tad,kad man nav spēka un gribēšanas,tāpēc ceru,ka ja pat nav, tad viņai vismaz process sagādā baudu. par to,vai džeki pārdzīvo, domāju,atkarīgs kā sieviete to pasniedz, vai ar zemtekstu,DĒĻ TEVIS NEVARU SASNIEGT, KAS TU PAR VECI, vai arī ar zemtekstu, NU ESMU TĀDA, KA MAN NAV VAI IR RETI,BET MAN ARĪ BEZ LIELĀ O IR SUPER SAJŪTA. katrā ziņā abos variantos vecis aizdomasies. bet pirmajā variantā var iedragāt viņa;
04.10.2011 16:36 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
iedragāt viņa pašcieņu. vēl sliktāk ir,kad tēlo sieviete orgasmu. man šķiet, tā viņa apmānA gan partneri gan sevi. vēl trakāk vīrietim pēc tam uzzināt,ka visu laiku meitene ir tēlojusi. es domāju,vislabāk ir tā kā ir. censties izrunāt to lietu,kaut pats zinu cik tas ir grūti. un samierināties ar to nevajag. jāmēģina visādi. pēc savas partneres spiežot, tur baigi svarīgi ir priekšspēle. vajag džekam tik ilgu priekšspēli taisīt, kamēr sieviete ar ķermeņa valodu lūgšus lūdzās lai ieiet viņā. bet nedrīkst ieiet. jāturpina viņa vēl tālāk uzbudināt. un visbeidzot kad jau ir pati ieiešana priekšā, tad uzreiz neiet iekšā,bet tusēties pretī,lai sieviete izkust pavisam. un tad ļoti ļoti lēni, spēlējoties ieiet. nekur nesteigties galvenais. tad parasti ir lielais o. pēc manas pieredzes ar sievieti,kurai lielais o nav viegli sasniedzams. :) enjoy
04.10.2011 16:49 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Hipnoze te nav nepieciesama. Ir izdevies ari tapat.

Ljika - ta problema ir taja, ka jus drosi vien ka vins beidz, ta neturpinat... Bet ja nomaina un turpina, tas ir izdevies...
04.10.2011 17:01 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
MAN, pilnīgi nepareizi. tas orgasms sievietēm nerodas no tā,cik ilgi tu tur kačāsi iekšā. vismaz tam sievietēm,kurām viņš ir reti vai ļoti reti. tavs uzskats ir daudziem džekiem un dēļ tā arī daudzām meitenēm orgasma nav. tur svarīgākais ir radīt psiholoģisko komfortu sievietei un laut atslābināties un būt brīvai. un vispirms viņu vajag arī ļoti uzbudināt. un tad,kad viņa ir gatava, tieši tad tikai jāķerās pie lietas. un tici man, viņam nav kā večiem,uzbudinās zibenīgi un gatavs uzreiz lietai ķerties klāt;
04.10.2011 17:20 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
tas mums vīriešiem tas ir fiziska nodarbe. tā pat kā aiziet uz veikalu pēc maizes un būs maize. viņām tas orgasms ir galvā un pat mazākais sīkums, piemēram viņa domā,ka ir kāds lieks kg. un domā tik par to,kā viņa izskatās ar to kg, viņa nevar atslēgties. tāpēc vajag tā uzbudināt,lai viņai domas tikai par to,kā dabūt tevi sevī iekšā. tas mans viedoklis un dzīves pieredze.
04.10.2011 17:26 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
jurmalniek - pilniigi tev piekriitu. taa ir, sievieti vajag psihologiski tam sagatavot, sevishkji taas, kuras ir emocionalas buutnes, taam ir vajadziiga iipasha pieeja. vispaar taa ir baigaakaa maaksla es teikshu :D un chalim vajag daudz pacietibas. Bet aprakstiishu nedaudz kaa man ir bijis...ir bijushas ilgas priekshspeeles, pat taadas, kur man jau viss kjermenis triic un galva karsta paliek, galva saak reibt un savelk luupas, ka nevar pakustinaat, bet arii tad, orgasms nav, ir ljoti speeciigas izjuutas utt...bet kulminaacijas kaa taadas nav.
04.10.2011 17:27 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Cik šeit no meitenēm ir bijis vaginālais orgasms?
Man vispār liekas, ka jaunām sievietēm to ir grūti sasniegt. Tomēr vajag laiku, pieredzi un sevis seksuālo pilnīgu iepazīšanu...
04.10.2011 17:28 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
lieta taada, ka daudzas pat nemaz nezin, ka pastaav divi orgasma veidi, kad runaaju ar vienu jaunaaku meiteni, vinja briinijas un jautaja - vai tad tas nav viens un tas pats?! dazas labas eksemplaares 20 gadu vecumaa nezinaaja, ka vinjaam ir klitors un ka ar to var paveikt baigos briinumus :D pilnigi nopietni (bet ta meitene uzauga ar teeti, maates vinjai nav).
04.10.2011 17:32 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Ljika, bet labi, ka paskaidroji viņas 20gados, traki būtu, ja viņa tā domātu arī 50mit :-D
04.10.2011 17:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits