Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas man ir ar tām draudzenēm .

 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011

Man laikam arī jāpačīkst šodien.

Man laikam pievelk tadas draudzenes , kas mani piekāš vai dara mulķības :-D

Viena ļoti tuva saiet kopā ar manu izbijušo puisi un vēl nekaunīgi draudzeni mētā, bet nu labi, lai jau dzīvo, bet tagad kad man bija itkā tikai seksa atttiecības, es aizgāju no tās mājas , jo nespēju uz to puisi sadzīvot , kad pieliku tam punktu jo biju jau pieķerusies bet , sapratu , ka negribu , lai mani sāpina.

Tur palika dzīvot mana tuva draudzene, ar savu puisi, es kā jau katru dienu pazvanu viņai, un ko šī izdara (e)

Runājos, un pēkšņi dzirdu otrā galā balsi ... Protams, mans itkā seksa draudziņš kā tad tev iet, kāpēc nebrauc ciemos blā blā, es izdzirdot to balsi valodu zaudēju , tikko tikusi tam pāri , ka viņš ir mērglis un viņa to labi zin, nē, iedo vēl, lai man saka savas stulbības, kaut kādu morālo cieņu tak varētu izrādīt, ja viņa bija , kas mani atbalstīja un pati teica , ka viņšir mēkaķis un neizn ko grib, a tagad jau citu dziesmu bezmazvai dzied.

Paldies, es izlikusi mazliet savu neapmierinātību kaut kur.

03.10.2011 02:52 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Piedod, bet tava draudzene ir pi*da. :D
Lai cik tas liekulīgi neliktos, es nekad savu draudzeņu tagadējos vai bijušos neesmu uztvērusi vairāk par draugiem. :-P
03.10.2011 03:06 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Kura no abām ? :-D
ta kas ir ar manu bijuso kopā, vai ta kas ar savu puisi tagad mēgina panākt , lai es atkal saku runāt ar savu izbijušo seksa draudziņu ? :-D :-D

Labi vēl ka šai ir puisis un viņa viņu mīl savādāk ar vēl salaistu :-D

Bet tapat kā tā var es nesaprotu :-D zin ka man vēl sāp bet nē iedod tam mērkaķim telefonu un viņam vel dz.d nu jau pēc lv laika ir :-D laikam jāaizsūta sms, kaut kktu sadegtu elles liesmās :-D :-D es jūtos, kā mazs skuķis bet esmu ļoti pikta :-D
03.10.2011 03:10 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Kura no abām ?
ta kas ir ar manu bijuso kopā, vai ta kas ar savu puisi tagad mēgina panākt , lai es atkal saku runāt ar savu izbijušo seksa draudziņu ?

Labi vēl ka šai ir puisis un viņa viņu mīl savādāk ar vēl salaistu

Bet tapat kā tā var es nesaprotu zin ka man vēl sāp bet nē iedod tam mērkaķim telefonu un viņam vel dz.d nu jau pēc lv laika ir laikam jāaizsūta sms, kaut kktu sadegtu elles liesmās es jūtos, kā mazs skuķis bet esmu ļoti pikta


Viņas ir divas? :-D
Piedod, neesmu īsti skaidra, vai arī tu īsti skaidri neraksti. :D
Nu pagaidām neredzu tai otrai nekādu problēmu. Kas vainas tam seksa partnerim? Vai nevar kaut ko nopietnāku pasākt?
03.10.2011 03:17 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
ojojoj, :D Nu mans pālis izceļās. :D Piedod, tas bija, lai varētu pārlasīt, bet alus neļāva izdzēst. :D
KAUNS
03.10.2011 03:19 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Čau :-)
Es arī esmu pieslēgusies Cosmo pēc traki ilgiem laikiem!!!!
Nu mans viedoklis šajā gadījumā ir tāds, ka tās meitenes laikam nevar nosaukt par tavām draudzenēm...diemžēl :-/
Man arī ir nelielas problēmas ar tā saucamo bērnības draudzeni, kura it kā krita un cēlās dēļ manis...bet pēdējā pusgada laikā tā ir iešpļāvusi dvēselē, ka par draudzeni negribas saukt :-/
03.10.2011 03:21 |
 
10 gadi
Reitings 4888
Reģ: 29.01.2009
vsp meitenes/sievietes pēc dabas ir k*ces :D tā kā sāc pierast... :-|
03.10.2011 03:21 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
drošvien tāpēc , ka esmu dusmīga nepiedomāju ko saku :-D

Nu bija viena ļõtī laba draudzene un tad viņa aizgāja ar manu ex , pēc ilga laika nāca šitā :-D

Vaina tāda, ka viņs tik prātu čakarēja, un pats nezināja ko grib, un tad pasaka ej dirst tad lien atpakaļ, līdz es to izbeidzu, un tad nedēlu viens gar otru staigājām kā nepazītu :-D tad viņš uzsāka sarunas, pat kad runa gāja par ēdienu tas viss bija ar zemtekstiem, un kasījāmies, tiešām kretīns, vārda tiešākajā nozīmē, tāpēc pārcēlos, un tagad pēc gandrīž mēneša atkal sākās saldās mēles trīšana, un uz cik ilgu laiku, kamēr ievilks gultā un viss :-D bet es vienmēr visu šausmīgu uztveru un tāpēc nesaprotu kāpēc viņa tā dara,zin ka pēc šīs sarunas atkal man par to puisi būš jādomā un jāšausta sevi, es zinu ka viņam pohuj pasak tik kaut ko a man ta pratā iesēžas :-D
03.10.2011 03:24 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Nu jā tadas tās dāmas man ir, itkā jau nekā ļaunu nedara nesalaiž utt, bet vinai tak nebūtu jādod telefons tieši viņam, nu kur tagad, forši rīt darbā drošvien kā muļķe sēdēsu un domāsu pa tik pretīgu sarunu. ahhh :-D
03.10.2011 03:27 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Stulbi. Ir bijis taa, ka draudzene saak attieciibas ar ex, bet nopietno, 1. miilestiibu, par ko vinjai uz pleca biju paardziivojusi.
Izdusmojies un aizmirsti, lai vinji dziivo savu dziivi. Protams, taads pavisam miera un vienaldziibas briidis pienaaks, kad vini izskirsies ;-)
03.10.2011 04:10 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
"Draudzene",kura tā rīkojas, man vairs nebūtu draudzene.
03.10.2011 11:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits