Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vajag loti lielu palidzibu

 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011

es gribu pastastit savu problemu, kas ar mani ir noticis.. un velos lugt padomus un palidzibu.

tatad, tas notika sogad, gada sakuma.. es saku ieverot dazadas dieetas, es dazas dienas vispar neko needu, es vareju izdzivot.. man bija labi, es dzeru dazadus medikamentus, lai atbrivotos no ta ko esmu apedusi, bet tagad kaut kas ir noticis.. ir ta ka es ieprieks vareju notureties needot, bet tagad jau ka man nav ko darit, es uzreiz eju est, bet man vel joprojam tas pats princis, ka needu neko neveseligu, bet tapat loti biezi tas sanak.un tad es visu laiku varu est, ja tikko paedu, tad pec kadam 10min atkal eju est.

Loti mokos ar to, jo es tiesam biju palikusi tievaka, es pati sevi saku iemilet un ari visi to pamanija, ka esmu tievaka.

bet tagad esmu jau pienjemusies atpakal par 8kg.. es vairs nespeju sevi kontrolet, ko lai es daru. ari ja es izdomaju, aha, ar sodienu atkal saksu est pareizi, veseligi, vai vispar neko needisu. ta es vienu dienu varbut noturos, pec tam atkal pierijos un it ipasi uz vakaru.. man vajag tiesam palidzibu, lai es spetu tikt uz kajam.. lai viss man izdotos.. jo ja es sita turpinasu, tad tiesam svars naks klat divtik, un nespesu tik gala ar savu svaru. es apzinos, ka esmu savu organismu sabojausi, savu vielmainju.. vai kadam ir bijis kaut ka ta lidzigi ?

man tiesam vajag palidzibu. :(

02.10.2011 19:37 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.01.2011
Nevaru gan dalīties savā pieredzē, un nemaz nezinu kas tev varētu būt, it kā jau katram var uznākt brīži, kad ēd un tad atkal negribas ēst bet tad atkal ēd visu kas pa rokai. Kādus medikamentus tu lietoji? Varbūt tas ir no tām zālēm? Kaut kādas, nezinu, neēšanas narkotikas?
Bet vispār tev vienkārši jāsāk sevi smagi saņemt rokās, citādi nekā. Pati zinu, kā tas ir, ka acis tik vien pie ledusskapja stāv, un kamēr domā- ēst vai neēst, rokas jau pašas meklē ko garšīgu.
Tevi nenomāc garlaicība vai bezdarbība? No tā bieži rodas pārmērīga apetīte.
02.10.2011 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Brokenheart - saki lūdzu, cik Tev ir gadu? Vari atrakstīt uz [email protected] Es Tev noteikti atbildēšu!
02.10.2011 20:39 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Es dzeru dazadus fermentus, kas palidz atrak partikai parstradaties un pazust no kermena.

Bet ta ir taisniba, ka stavi pie ledusskapja vel domajot vai edisi vai ne, un taja mirkli jau ed un tad mocies pardzivojumos, kapec es edu.
Nav ta ka mani nomac garlaiciba un bezdarbiba. bet isteniba tajos mirklos, kad esmu viena un nav ko darit, es tikai edu. es gribu tikt no ta visa vala .. citreiz ir ta ka es pat negribu vairs but ar cilvekiem, atrak dodos visur prom tikai tapec lai es dabutu eest :(
02.10.2011 21:25 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Organisms ņem rezerves , jo "domā' , ka atkal tiks badināts!
Es tev ieteiktu - ēst 5-6x dienā ar mazākām porcijām , bet ietverot visu organismam nepieciešamo.
Pēc laika tev atjaunosies normāla vielmaiņa un svars nenāks klāt , ja papildus vēl nodarbosies ar sportu svars atkal kritīsies!
02.10.2011 23:21 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Man tagad ir PMR periods, tapēc tā vien sniedzos pēc kko ledusskapī. Man arī šķiet, ka esmu izsista no sliedēm. Bet es dzeru ļoti daudz ūdens, un jā tas ka es knakstinos ik palaikam, man šķiet normāli.Jo ,jo biežāk un "mazāk" tu ēd, jo vairāk barība tiek pārstrādāta, un tie ir vismaz 10% no tava kaloriju daudzuma!
Bet es tā, nogrižu gaļas šķēlīti,apēdu kādu ābolu, tomātu, gurķi.Es pat laikam tā īsti nepaēdu. Bet knakstinos. Bet bieži :D!
Vot, franči, ēd tik dažādi, un tā, bet paliek tievi! Kapēc ? Tapēc, kaviņi bauda ēdienu nevis pārēdās, proti mazās porcijās. Un bieži.
02.10.2011 23:40 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
bet es to nespeju, es saprotu, ka man vajadzetu es tas 5-6x diena, un mazam porcijam, visu veseligu, lai organismam ir labi. bet es to nespeju, jo es tapat ka saku est nespeju beigt.. un moku savu organismu ar vien vairak un vairak. man vairs nav ta gribasspeka kads bija ieprieks :( es vienkarsi nezinu ka lai rikojas
03.10.2011 00:42 |
 
Reitings 242
Reģ: 03.10.2011
Varbūt Tev ir kompulsīvās pārēšanās lēkmes? Kuras varbūt kā īstermiņa, tā arī ilgtermiņa.
03.10.2011 01:17 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.11.2010
Varbūt pamēģini aktīvāk nodarboties ar sportu? Nāks par labu figūrai + mazāk laika paliks,lai domātu par ēdienu. Kas tieši no ēdieniem tev visvairāk prasās? Ja saldumi, tad ,ja nemaldos, ir tādas hroma tabletes, kas samazina vēlmi pēc tiem. Ja dzīvo viena, iesaku nepiepirkt pilnu ledusskapi, bet pašu minimumu. Pamēģini pirms ēšanas izdzert glāzi ūdens vai tēju, pēc tam mazāk vietas paliks ēdienam.
03.10.2011 12:37 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Nu nav man ta ka man gribas saldumus, tiesi preteji, man negribas saldumus, bet man gribas kaut ko stipraku, vai kaut ko tadu, ka gurkus, zupas un tamlidzigi, bet loti lielos daudzums.. maizi vel pietam ari loti daudz es edu, rupjmaizi, bet tapat edu daudz.
es nezinu kas notiek ar mani un manu arstesanos.
ar sportu, laba ideja , lai nebutu ne par ko jadoma, ar to es varetu sakt nodarboties. tiesam. bet vajag atkal to lielo gribasspeku
03.10.2011 14:43 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
un udeni es tiesam dzert meginu visu laiku.. es atkal sodienu saku ar jaunu domu, ka neko needisu daudz, vai vispar neediissu. pagaidam izdodas, bet nu jau plkst tikai 12.. ka bus velak, nezinu
03.10.2011 14:44 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Redzi atkal - "vai neēdīšu vispār"
Nu loģiski ,ka pēc tam atkal pārēdīsies!
Tač, sāc domāt ar galvu. Man sāk rasties sajūta , ka tev vajag ārsta palīdzību !
03.10.2011 15:01 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Soryyy,būšu skarba,bet ko tas līdz ka ēdi veselīgi,ja lietoji kkādas tabletes, ar tām tu visu sačakarēji. Varu pateikt no pie redzes,tas ja tu lieto kkādu,jebkādu medikamentus,kas ietekmē tavu apetīti - to mazinot, pēc kāda brīža,kā būsi tās pārtraukusi lietot apetīte atgriežas un tā ir vienkārši nežēlīga un nekontrolējama.
100% ko saku ir patiesība,lietoju ļoooti stipras zālēs-ķīmijterapijas zāles,tās manu apetīti pilnība izskauda,es praktiski neēdu vairāk kā gadu,kko ieknabināju,knapi kājas pavilku,kļuvu nervoza,raudāju utt svēru vairs tikai 45kg,no 55kg,lai neģībtu,pat ar varu kko ieknābāju un to visu veicināja zāļu lietošana, tagad zāļu lietošana ir pārtraukta un ko???,apetīte ir tāda,ka nevis ēdu,bet riju kā cūka bez pārtraukuma,protams man vajag atpakaļ tos 55kg,lai neizskatītos pēc beigtas zivs,bet šī ēšana ir pārvērtusies mānijā,kauns pat iet ciemos,jo visu izriju :-O. Tad ko es ar to gribēju pateikt, ir tas,ka tu meitenīt,pati sevi tīšu prāt ar tām zālēm esi nobeigusi un būs ļoti grūti atkal sevi atgriezt sliedēs,jo tā ēsanas mānija ir vnk drausmīga (e). Tur tev tagad jāstrādā pašai ar sevi,savu prātiņu un neaizmirsti,ka neēšana pastiprina miega traucējumus, emocionālo stāvokli, vispārējo veselības,ādas,matu,nagu stāvokli,kā arī imunitāte,tad domā līdzi,kā darīt to visu tā lai pēc iespējas mazāk kaitētu savam organismam,jo pie viena (-) jau esi pirkstiņu piedūrusi. Jebkāda zāļu lietošana atstāj negatīvu iespaidu uz organismu. Veiksmi tev,ceru saprati,ko ar to gribēju pateikt.
03.10.2011 16:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits