Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājums par darbu.

 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009

Sveikas, jau kādu laiku (kopš Jūnija neesmu te rādījusies) . Nezinu kāpēc ,bet tā nu ir sanācis.

Gribēju pajautāt Jums ko sakarā ar darbu.

Zinu ,ka ir piektdienas vakars un tomēr man rītdien ir darba diena.

Tāpēc vēlējos jau zināt tagad .

Lieta tāda ,ka es vienā darba vietā jau strādāju ceturto mēnesi. Darba sfēra - tirdzniecība. Nekas dižs tātad.

Pagājušo nedēļ uzrakstīju atlūgumu.

Par cik pārbaudes laiks ir beidzies- man pēc LR likumdošanas jānostrādā vēl viens mēnesis.

Respektīvi - es nevaru vairs izturēt tur ,jo attieksme pret mani kā tādu no vadības puses ir pretīga. Uz darbu eju ar vislielāko riebumu.

Reizēm uz darbu jābrauc ar pirmo vilcienu 5cos no riita un majas ar pedejo.( kas iet isi pirms pusnakts)

Nav normali.

Vel es dabunu pretigu attieksmi ,par to ka leni stradaju. Protams - gulu loti maz.

Tapec eju prom.

- Vai es varetu vienkarsi noignoret un neiet uz darbu ? Ta ir vaditaja vaina un vina problemas ,ka nav darbinieku kas veletos stradat pie vinas.Ne?

Ta vecene ir no azbesta, riktiga furija. Ir sanacis ar vinu salekties.

Un par sodu vina man ielika ritdien mainju. Lai gan tagad vajadzetu but pec grafika 3 dienaam brivam.

30.09.2011 21:27 |
 
Reitings 72
Reģ: 18.07.2011
Pēc būtības mēnesis nav obligāti jānostrādā tikai tādos gadījumos, ja tavā ir kāds aizstājējs- tavā gadījumā jauns darbinieks. Bet tā, ja nevēlies lielas problēmas nāksies vien iet visu mēnesi uz darbu un tad varēsi uzlikt mīksto. :)
30.09.2011 21:35 |
 
Reitings 83
Reģ: 29.01.2009
Paņem slimības lapu ;)
30.09.2011 21:35 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Kā,es Tevi saprotu, tieši tāpēc es aizgāju + vēl privātas lietas. Rīt mana pēdējā darba diena!
30.09.2011 21:39 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Teodora_ kādas tieši nepatikšanas var sanākt?

Buča_ biju jau uz slimības, cik var?! :D
30.09.2011 21:43 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Mans kursabiedrs arī tur strādāja. Līdz brīdim kad viss apnika (arī attieksme) ,tā viņš rakstīja atlūgumu.
Bet ar to jau viss nebeidzās.
Viņš nostrādāja to vienu mēnesi, bet viņam vēl vadītāja pateica ka vēl vienu mēnesi vajagot nostrādāt , jo redziet ka neesot atradusi vietā citu darbinieku.
Bail, ka tas pats var būt ar mani.

Tā pēc būtības viņa nevarēja rīkoties , bet viņa speciāli neparakstīja to darba uzteikumu. Darbu var pārtraukt tikai un vienīgi pēc abu pušu piekrišanas (vismaz tā var tajā uzņēmumā ,kur strādāju, nezinu kā ir citur).
Tā lūk.

Mana attieksme arī ir palikusi neciešama pret vadību. Ar to es cenšos panākt lai mani atlaiž!

Darba laikā izmantoju mobīlo telefonu , lai gan nevar. Ar klientiem es nesveicinos . Staigāju apkārt īgna.
Bet tas vēl nav iedarbojies. Arī mēdzu kavēt darbu.
30.09.2011 21:48 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Piezvani no rīta,pasaki,ka esi slima, un nebūsi darbā.
Nākamreiz, kad ej runāt ar priekšnieci, iesaku paņemt diktafonu :) vai telefonā ieraksti sarunu utt.
30.09.2011 21:52 |
 
Reitings 72
Reģ: 18.07.2011
nuuu līdz tiesai aivilkt
86.pants. Darbinieka civiltiesiskās atbildības pamats un apmērs

(1) Ja darbinieks bez attaisnojoša iemesla neveic darbu vai arī veic to nepienācīgi vai citādas prettiesiskas, vainojamas rīcības dēļ ir nodarījis zaudējumus darba devējam, darbiniekam ir pienākums atlīdzināt darba devējam radušos zaudējumus.


30.09.2011 22:28 |
 
Reitings 17
Reģ: 08.07.2011
No darba tu vari aiziet jebkurā brīdī , 100 pants to atļauj palasi un uzraksti iesniegumu saskaņā ar 100 pantu, par to ka močī prom kaut vai no rītdienas, atstrādāt neko nevajag, vnk cilvēku nezināšanas pēc darba devēji šādi mēdz čakarēt.

un šajā gadījumā nekāds tur 86 pants nav jāievēro. Cilvēks nav vergs viņam ir brīvas izvēles tiesības un punkts.
30.09.2011 22:42 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Ir arī pants par to, ka, ja darbinieks pēc darba uzteikuma, neatkarīgi vai to izdara darba devējs vai darba ņēmējs, tad tas atstrādājamais mēnesis pagarinās tieši par tik, cik ir bijusi slimības lapa. Protams, ja vien neņem uz 6 mēnešiem, kad darba devējs, pēc 6 slīmibas mēnešiem var tevi atbrīvot arī slimības laikā.

Silti ieteikšu tev tomēr sakost zobus un nostrādāt, jo, varbūt darba devējs būs pārāk slinks un neskraidīs pa tiesā un tikai pie atsauksmju lūguma tevi noliks kā mazu ezi, bet var būt arī tiesa. Jo uz tā līguma esi parakstījusies un viss.

Pati strādāju personāldaļā lielā uzņēmumā un mēs neskraidam pakaļ tiem, kuri izdomā neatstrādāt to mēnesi, bet tomēr atsauksmes pēc tam nav labas.


To ko tu vari skatīties, ir, ja tev stundas sasniedz pilnas slodzes stundas un tu nekur neesi parakstījusies, ka esi ar mieru strādāt virsstundas, tad tev NAV jāstrādā. Bet, ja esi parakstījusies, bet 4 mēnešu periodā virsstundas pārsniedz 144 stundas, tad arī tiek pārkāpts likums. Un tu vari draudēt ar darba inspekciju.
30.09.2011 23:22 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
P.S. bet vēl vienu mēnesi tev nevar likt strādāt, tad arī pastāsti par Darba inspekciju :)
30.09.2011 23:23 |
 
Reitings 17
Reģ: 08.07.2011
Kalena, muļķības, palasi 100 pantu.
30.09.2011 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 1283
Reģ: 19.06.2010
senetor, nu lūdzu, palasi taču pati uzmanīgāk to 100.pantu!
01.10.2011 01:25 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
Ja panemsi slimibas labu, tad bus ok, nebus jaiet uz darbu un tiksi prom pec menesa.

Bet ja vienkarsi neiesi uz darbu, tad tas menesis Tev vilksies lidz visu laiku, kamer nostradasi. Vinjiem ir tiesibas neatdot Tev darba gramatinju, ja nenostrada.

MENESIS IR JANOSTRADA OBLIGATI PEC LIKUMA.
01.10.2011 01:55 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Bet Tu pārbaudes laikā (kas bija tikai mēnesi iepriekš) nemanīji, ka ir slikti? Būtu daudz mazāks čakars, bet tagad Tev ir jāizdara tas, kas pēc likuma ir obligāti, un nevajag kašķēties ar DD.
01.10.2011 10:51 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
senetor, tas, ka tu zini 100.pantu ir ļoti labi, taču palasi arī pārējo darba likumu. Tas ir tikai viens no n-tajiem pantiem. Arī ir tāds, kurš paredz, ka ir jānostrādā vēl mēnesis pēc darba uzteikuma. Ja tev darba devējs pateiktu - davai wot vācies, man tevi vairs nevajag, un mēnesi neatstrādāsi un naudu nedabūsi par atlaišanu, tad tu gan visdrīzāk palasīsi arī citus pantus.
šādi nosacījumi ir, lai darba ņēmējs un darba devējs būtu vienlīdzīgā situācijā un neviens nepaliktu pie sasistas siles.
01.10.2011 11:25 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Varbūt ir iespējams, ka vari rakstīt iesniegumu, kur ar abpusēju piekrišanu izlemjat par pēdējo darba dienu.
Es arī iesniedzxu atlūgumu šonedēļ, 30 dienas nostrādāšu, jo saprotu, ka manā vietā nebūs tik viegli atrast cilvēku un nebūs daudz gribētāju.
Man gan gribēja piesiet dažas dienas vairāk līdz mēneša pēdējam datumam, bet es atteicos.
01.10.2011 13:36 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
par darba grafika mainju darba devējam darbinieks jābriidina vismaz nedēļu iepriekš. ja tev ir parakstīts darba grafiks (kādam obligāti jābūt) tu vnk ej un strādā savās dienās, un noteikti ne mēnesi ilgāk pēc atlūguma atdošanas. ja vinji sāk ko protestēt - pasaki, ka pasauksi darba inspekciju, lai pārbauda kases grāmatas un žurnālus, pavadzīmju reģistru, pēc likumiem tur pat svītrojumi nav pieļaujami, bet es varu iedomāties, kā tur viss izskatās. pasaki, ka vinji aizskar tavas tiesības, šajā gadījumā viņiem ir ļoti neizdevīgi tevi mēģināt noturēt. man liekas es zinu, kur tu strādā :D esmu tam gājusi cauri. pēc tā ko es pateicu, ka izdarīšu, mani palaida prom bez pretenzijām tajā datumā kurā es gribēju, bet man rokās bija vairāk pierādījumu utt, jo es biju veikalu vadītāja, visa grāmatvedība un visi citi dokumenti bija pieejami un es laikus biju izrakusi vajadzīgo.
01.10.2011 14:55 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Kāds veikala tīkls tas ir? :-|
01.10.2011 15:05 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Vēl vari izmantot DL 100.panta 5. daļu: Darbiniekam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu, neievērojot šajā pantā noteikto uzteikuma termiņu, ja viņam ir svarīgs iemesls. Par šādu iemeslu atzīstams katrs tāds apstāklis, kas, pamatojoties uz tikumības un taisnprātības apsvērumiem, neļauj turpināt darba tiesiskās attiecības.
01.10.2011 16:55 |
 
Reitings 202
Reģ: 29.01.2009
ja, 100.panta 5.dala - pasaki, ka parvacies uz otru latvijas galu un fiziski nevari but darba. ar to parasti pietiek. va ari saki, ka apstakli liek te pamest latviju.
vai ari pasaki, ka esi stavokli un ja vien vaditaja negrib tevi vel veselu muzibu paturet darba + nemsi slimibas lapas, jo vari visu veikalu apvemt (sac vel ristities vinas klatbutne), tad saki, lai laiz vala no darba atrak un miers. :D
01.10.2011 17:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits