Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kaimiņi

 
Reitings 57
Reģ: 07.01.2010

Sveikas!

Sodien mans pacietības mērs ir pilns un es vairāk izturēt nevaru!

nepietiek jau ar to, ka gandrīz patstāvīgi sāp galva, jo nu jau kādu 4. nedēļu augšējie kaimiņi visu laiku kaut ko remontē (dažādu instrumentu skaņas dažādos decibelos), tā kā sodien man brivdiena, izdomāju nomazāt logus, viss jau butu labi, ja uz maniem tirajiem logiem no augšējiem stāviem nebutu kaut kas uzmests virsū. vnk pretīgi, plus vēl kokā, kas atrodas pie loga arī mētājas visādi atkritumi, sākot no lupatām un beidzot ar papīriem!

Man jau visu laiku likās, ka kāds no augšas kaut ko met lejā, jo vienmēr tīrot logus tur ir kaut kādi lipīgi pleķi un palodzi nevar atbirstēt, bet nebiju par to tik pārliecināta!

ko man darīt? sūdzēties "foršajiem" apsaimniekotājiem?

man jau no galvas sāpēm un dusmām raudāt gribas!

30.09.2011 17:02 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ja sūdzies apsaimniekotājam, tad rakstiski!
30.09.2011 17:05 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Pie apsaimniekotāja vari noskaidrot vai viņi ir paziņojuši par plānotiem remontdarbiem un ja nav, tad var arī uz pašvaldības policiju zvanīt.. :)
30.09.2011 17:07 |
 
Reitings 1078
Reģ: 24.10.2009
nu tas, ka cilveki remontejas un tani laika ir troksnis nav nekas briesmigs. vini jau to nedara nakts vidu. bet ja kautkas krit ara pa logiem vai kas tads tad gan vari sudzeties, ka piemeslo un pectam neuzkopj..
30.09.2011 17:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits