Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ka jus parvariet kadas grutibas?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Es pat nezinu ,vai pareizi noformuleju jautajumu?Sa vai ta, es jau teicu kada diskusija ,ka man iestajies gruts laiks-jastrada vairakas nedelas gruti bez brivdienam utt.

Pirmaja bridi nobijos-normali,jo celties 4am man ir mazliet par agru katru dienu :-D

Sanemos...katru ritu sev ieskaidroju,ka varu ,varesu uttBija dienas,kad biju loti nogurusi ,bet ieveroju tadu interesatu lietu-mani loti ietekmeja tiesi tadas filmas,kur varoni ir tadi loti specigi cilveki,kas var iet "pari likiem" uttIeveroju ,jo vairak skatijos sada tipa filmas,jo lielaku energiju tas man deva izturet savu "trako laiku"!Beidzot viss beidzies-koleges sak atgriezties darba-es savu misiju esmu varonigi beigusi! :-)

Vai jums nav lidzigi,ka to pozitivo spiedienu dod tiesi tadas filmas,varbut gramatas,kur cilveki ir izturejusi daudz vairak...?

Pedejo skatijos "Incendies"!Smaga , loti speciga filma! |-)

29.09.2011 20:39 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Nu. Man bija laiks, kad bija finanšu problēmas, kašķi ģimenē, paliku bez puiša, darbs pa naktīm un skola no rītiem. Bija brīži, kad tiešām likās, ka viss ko es daru, man nepatīk, neredzēju tam jēgu.
Bet skolu pabeidzu, darbs joprojām tas pats, jo esmu sapratusi, ka esmu īstajā vietā, un pārējais viss ir uzlabojies.
Es ticu, ka katram uznāk šie smagie periodi, kuros liekas, ka nu trakāk nevar būt, bet.. viņi beidzās, un tad ir gandarījums, ka neesi nolaidusi rokas un tikusi galā. Vismaz man tā bija/ir. :-)
29.09.2011 20:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gribeju vel pateikt ,ka ta sajuta pec tam ir tiesam tada,ko pat nevar apprakstit,kaut kas tik pacilajoss! (l) Izturets tads ,ka parbaudijums! (l)
Sodien brivdiena...pec kada laicina dosimies ar viru atzimet! (l)
29.09.2011 21:01 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
īslaicīgas grūtības pārvaru, aizejot gulēt. pa nakti bieži mainās skatījums uz lietām.
ja rodas sajūta, ka "nafig dzīvi, tik un tā nekas nesanāk", tad ceru, ka laiks visu saliks pa plauktiņiem, vot neesmu īpašā rīkļurāvēja, es labāk ieņemu neitrālu pozu.
sevi nemoku, vakar ar mammu tieši runāju par to, ka mums laikam gēnos pārdzimst sevis nemocīšana - esam no cilvēkiem, kas sev problēmas lieki nemeklē un krustus gadiem līdzi nestaipa, sevis žēl.
pie finansiālām problēmām un problēmām ar institūcijām meklēju ātru risinājumu. ja nolaižas rokas, vienmēr pieturos pie idejas, ka var jau paņemt striķi un pakarties, bet vai tiešām man to vajag :-D
29.09.2011 21:05 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, es droši vien to laiku, kamēr tu skatījies filmas, būtu izmantojusi gulēšanai :)
Ja tādam periodam ir redzamas beigas (zināms, ka tas ir uz laiku), tad es to paciestu, pārdzīvotu un pēc tam pelnīti atpūstos, bet ja kaut kādām grūtībām vai neērtībām nav gala, tad es censtos mainīt apstākļus - darbu, mācības, kaut ko, kas traucē vai nesniedz gandarījumu.
29.09.2011 21:06 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
paldies, pievienoju filmu savam sarakstiņam! :-) :-)

Nezinu, man palīdz vienk gribasspēks un neliela deva perfekcionisma. Ja tā no citiem, tad mamma (ne jau viņa kaut ko dara, bet ar to, kas viņa ir un kāda viņa ir :-) ) , filmas tā mazāk, bet arī..
29.09.2011 21:12 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Par gulesanu-es jau laikam vienmer esmu teikusi,ka man pietiek gulet kadas 5-6 stundas vienmer-ari brivdienas gulu tikai lidz 5am!Interesanti,ka 5am ir ok,bet tie 4am par atru :-P !Nevienu no sim dienam nebiju nogrusi fiziski-ta lai vajadzetu gulet-man gribejas dabut to emocionalo ladinu tadu specigu,kaut kas lidzigs situacijai-tas cilveks vareja izturet tadus parbaudijumus ,un es ari varesu....kaut ka ta...Nu jasaka ,ka liels paldies ari manam viram ,jo edu loti uzmanigi visada zina...! |-)
29.09.2011 21:13 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Ir bijis dažādi ar tām grūtībām. Vienkārši eju tām cauri kā caur uguni un ūdeni. Ir bijuši periodi, ka liekas, ka tūlīt sabrukšu, vairs nevaru izturēt, bet kaut kā vienmēr saņemos. Man palīdz iedvesmojoša un enerģiska mūzika, tā mani noskaņo uz pareizā viļņa un dod tādu kā 'visurgājēja' sajūtu :-D
29.09.2011 21:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!