sabojaaata vielmaina

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010

Ieteikumi ko lai iesaaku ar vielmainu??

Taa ir pavisam leena,ja ne pavisam pastaajusies pat iedzerot vairak kaa 3 udens glaazes un kafiju no riita pienemos svaraa (naakamaa riita +300 gr) ar niereem kas nav lagaa, pa mazam uz tualeti aiziet envaru un ja gribaas est tad apedot jebko vnk jaavemj visu aara ,lai tikai nepienemtos svaraa, bet zaudeet ari nespeeju, jo kaa jau 2 nedeelas svars uzkaaros + /- 2 kg staigaa surpu turpu, varu iztureet vairakas dienas needot, tad ko apeedu , bet viss podaa. Visiem skiet,ka man ir ""skaists" augums ,bet taa nav, jo esmu resna govs! Es tiesam veeletos kaut speetu apest kau 1-2 aabolus dienaa nebaidoties ka pienemsos svaraa, bet nevaru:( Ko laidaru ar savu vielmainu?? Ar anoreksiju/buliimiju ciinos jau gadiem!

29.09.2011 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
aj, bļē, apnicis šito lasīt! :@ Jau teicu tev, kas jādara! Un simtiem cilvēku dod REĀLUS padomus, kas tevi un tavu galvu var izglābt no aiziešanas pie dieviem! bet tu nē, tik turpini dzīt murgu!

SPORTOT vajag, lai vēdera vietā būtu nevis tauku bļāķi vai zarnu siluets, kas spiežas uz āru, bet gan skaisti MUSKUĻI!! Tas pats attiecināms uz kājām! jēēziņ, man būtu laikam viens no mūža sapņiem iegūt tādas kājas/augumu ---->
http://www.fitnessmodelprogram.com/Images/after_orange.jpg

(l)
30.09.2011 05:05 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Bāaac... man Tevis ir žēl... Klausies, beeeidz, beeeeidz par to stresot... Ārprāts cik tās lietas, par ko uztraucies, ir mazsvarīgas.. Tas ir nekas, tici man. Ah... saņemies, ĒD, sporto, priecājies par dzīvi, un grami kusīss paši no sevis!
30.09.2011 05:14 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Nu te tu pati vairs netiksi galā, domāšanu esi sačakarējusi līdz katastrofālam līmenim. Kā var svērt mazāk par 49kg, 49 ir kritiskais cipars manā skatījumā. Es visu laiku priecājos, ka man dibens paliek lielāks, tā gribas kādu formu ķermenim. Nevajag jau nu pārspīlēt, pat ja tā vielmaiņa tev ir sačakarēta, tad apsveicu-pati to esi panākusi. Jāiet pie ārsta un punkts.
30.09.2011 17:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
ej pie ārsta, bet vispirms pie psihologa vai psihiatra.... vai tieshaam ir gruuti eeest kaa cilveekam? un pasportot, nevis čīkstēt, ka visa pasaule vainīga pie tā ka tu jūties kā resna govs? sver pārāk maz, esi praktiski nogalinājusi sevi, apsveicu!
30.09.2011 17:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits