Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sieviete, meitene

 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009

atļaušos Jūs, cosmo meitenes, izmantot kā fokusu grupu. :)

tātad, viena projekta ietvaros veicu nelielu pētījumu/aptauju. man ir ļoti nepieciešami Jūsu viedokļi, būšu ļoti pateicīga. :)

tātad,lūdzu,atbildiet uz pavisam vienkāršiem jautājumiem:

1. kāda ir mūsdienīga sieviete? raksturo viņas izskatu, domāšanu, dzīvesveidu.

2. ja Jums būtu jāizvēlas viens sieviešu žurnāls, kuru uzskatāt par labāko, kurš tas būtu?

3. kāds ir jūsu sievišķīgākais ieradums?

4. kuri sievietēm paredzētie pasākumi jums šķiet vislabākie?

5. kas jūs kaitina populārākajos sieviešu žurnālos?

6. kuras latviešu un ārzemju sieviešu auditorijai domātās mājaslapas, portālus, forumus apmeklējat visbiežāk?

7. vai jūs apmierina Latvijā izdotie sieviešu žurnāli, sievietēm paredzētie portāli, forumi, kā arī interesantu pasākumu daudzums un kvalitāte?

8. visvairāk jūs saista raksti, pasākumi, kas vērsti uz sievietes karjeru, seksuālo dzīvi, modi, attiecībām vai vrb kāds Jūsu variants?

Milzīgs paldies un virtuālais cepums katrai meitenei, kas veltīs brīdi atbildēšanai uz šiem jautājumiem! (l)

28.09.2011 19:55 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
jauku atlikušo dienas daļu! :-)
28.09.2011 19:55 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
1. mūsdienīga sieviete-strādā, ir neatkarīga, kopta, ir pratusi sadalīt mājas pienākumus ar partneri nevis raujas mellās miesās pa mājām. Velta laiku arī sev;
2. Santa, Ieva;
3. nezinu-mīlīgā balstiņā kaut ko palūgt :D :D nez, nav tāds īpašais;
4. nesapratu īsti.
5. reklāma katrā 2.lapā, modes lapas, kur nekas nav lētāks pa 50 Ls;
6. cosmo.lv;
7. neispringstu uz sieviešu žurnāliem, izvēlos KLUBU un PLAYBOY;
8. attiecībām, karjeru
28.09.2011 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
1. mūsdienīga sieviete savā ziņā ir vīrietis :-D
2. SHAPE
3.nēsāju praktiski tikai augstpapēžu kurpes :-)
4.nevaru iedomāties
5.par daudz reklāmu un atvainojos, idiotisku rakstu par seksu
6.cosmo.lv :-)
7.vairāk vai mazāk jā
8.veseligu dzivesveidu :-)
28.09.2011 20:02 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
1. Mūsdienīga sieviete ir "atvērta" -komunikabla, sociāli aktīva, ar nelielu nosliecīti uz karjerismu, seko līdzi modes tendencēm, haha.
2. Lilit
3. Patīk matos likt stīpiņas, puķainas lietiņas.
4. Cīņa ar celulītu, huh.. :D
5. Klišejiska attieksme. Cosmo seksa raksti, kas ir bieži pārspīlēti un stulbi.
6. cosmo.lv ir faktiski vienīgā meitenīgā vietne, kuru apmeklēju. šodien atradu smuku blogu, var iemest aci: http://sundayblogg.com/
7. Žurnāli ir vidēji normāli, portālus sievietēm neapmeklēju tik bieži, lai būtu kompetence par to spriest.
8. Man patīk sevis izzināšanas raksti, kaut kādas psihoanalītiķu lietiņas. Modes lapās iemetu aci, bet pārsvarā lasu par attiecībām un labas intervijas ar foršiem cilvēkiem.
28.09.2011 20:03 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
par 4.! tātad, piem, bikini bash vai kkādi, nu nez- tur, kur mērķa auditorija ir tikai sievietes. cosmo te ik pa laikam šo to rīko. arī tas blondīņu gājiens un tml
28.09.2011 20:05 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
1. Sieviete ar darbu, gaumīgu ģērbšanās stilu, sakoptu ārieni, apmeklē visādus kultūras pasākumus, nebaidās paust savu viedokli un vienmēr aizstāvēs to. Ēd veselīgi un piedomā pie zaļā dzīvesveida.
2.Shape
3.Patiesībā man tādu ir daudz. Krāsošanās, manikīrs, frizieris, reizēm solārijs, uzacu korekcija un krāsošana u.c.
4.Baltic and beauty
5.Tas, ka praktiski visos žurnālos maļ vienu un to pašu.
6. www. sieviesuklubs.lv
7. jā.
8.seksuālo dzīvo, attiecībām ar vīrieti, modi, skaistumkopšanu.
;-)
28.09.2011 20:05 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Vai, laikam pārpratu 3. jautājumu.
Mans sievišķīgais ieradums būtu tas, ka staigāju praktiski tikai ar augstpapēžu kurpēm, staigāju tikai ar izlaistiem matiem. Droši vien, ka ir vēl šādi tādi ieradumu, taču tā uz fikso atbildēt nevarēšu.
28.09.2011 20:07 |
 
10 gadi
Reitings 6213
Reģ: 01.04.2009
1. Izskats - kopta, slaida, moderni ģērbta, apmeklē solāriju ( man prātā nak vairums pilsētas meiteņu ap gadiem 25:D),bet nu pārsvarā jau visas, kas mūsdienās dzīvo, var tik sauktas par mūsdienīgām. Apveltīta ar neatkarīgu domāšanu, ir savi mērķi utt. Dzīvesveids - pārsvarā strādājoša vai darbu meklējoša, cenšas visu paspēt, noteikti aizņemta.
2. IEVA
3. Nav sevišķi daudz, jo uz manikīriem, pedikīriem un sejas kopšanas procedūrām neeju un šopingot arī sevišķi nepatīk. Varbūt man tā varētu būt pārliecība, ka bez kosmētikas uz sejas no mājām iziet nevar:) Ā, un noteikti našķošanās ar saldumiem.
4. Īpaši neesmu informēta tieši par sievietēm paredzētajiem pasākumiem
5. Par daudz sexa rakstu, kas sen jau ir zināmi; attiecību padomi, kas nepasaka neko jaunu, modes lapās pārāk dārgas drēbes, ko vidusmēra sieviete nemaz nevar atļauties
6. Šo te forumu pārsvarā apmeklēju:)
7. Žurnāli - visumā jā; portāli arī, par pasākumiem nevaru spriest, jo tā īsti nemaz nezinu visus
8. Patīk palasīt citu pieredzes, kā izkļūt no sarežģītām situācijām, protams, arī modes lapas un attiecību stāsti.
28.09.2011 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
1. Mūsdienīgas sievietes izskats nav ierobežots normās vai atkarīgs no vecuma, dzīvesveida, dzīvesvietas utml. Viņa izskatās tā, kā pati vēlas, taču tas nemitīgi mainās, jo viņa turpina iepazīt pasauli, ceļot, lasīt, redzēt, klausīties un ņemt sev to, kas liekas sirdij tuvs. Mūsdienīga sieviete ir kustībā, vai nu fiziskā vai garīgā ziņā, vai abējādi, nekad neļauj sevi ierobežot, nepakļaujas stagnācijām. Tās tādas manas asociācijas.
2. No latviešu žurnāliem viennozīmīgi Lilit.
3. Nav man tādu sievišķīgu ieradumu, no kuriem nevarētu atteikties, bet patīk smērēties ar krēmiņiem, veidot matus, lakot nagus utt.
4. Sievietēm paredzēti pasākumi? Nezinu gan laikam tādus.
5. Snobisms.
6. Cosmo.lv :-P atceries.lv elle.com becomegorgeous.com lookbook.nu (nav gan tikai sievietēm domāts)
7. Žurnālu un portālu daudzums mani laikam apmierina, jo īpaši ar to neaizraujos, ja būtu vairāk, tāpat nebūtu laika. Par pasākumiem jau teicu, ka īsti nespēju iedomāties sievietēm paredzētus pasākumus, kurus gribētu apmeklēt.
8. Man patīk lasīt interesantu sieviešu īsas biogrāfijas žurnālos, intervijas, dažādas psiholoģijas un garīgās lietiņas (attiecību rakstus droši vien var pieskaitīt šiem). Bet nu principā, ja nopērku sev interesējošu žurnālu, tad izlasu visu.
28.09.2011 20:26 |
 
10 gadi
Reitings 706
Reģ: 16.08.2009
1. izskatu nevaru pateikt,jo jebkura var būt mūsdienīga sieviete.viņa varētu būt neatkarīga,ar labu darbu,klasiska stila.
2. īpaši tādus nelasu,bet vrb,ka lilit
3.krāsoties
4.neapmeklēju tpc nezinu
5.nekas
6. cosmo.lv
7.apmierina
8.attiecību stāsti
28.09.2011 21:08 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
1.iet pa ielu - rokā telefons,kafijas krūze,mapes,soma.man vairāk vizuālais uzreiz nostrādā.Domāšana baigi uz biznesu,naudas pelnīšanu,bērnu audzināšanu.Karoč daudz visādu lietu viņai ko domāt un atrisināt.
2.Lilit..Viennozīmīgi vissaturīgākais žurnāls lv.ļoooti daudz labu interviju tur ir lasītas,kā arī visādas aktuālas tēmas...
3.ilgi gulēt
4.masāža :)
5.tematu atkārtošanās,pliekani raksti par sexu.
6.tikai cosmo.lv
7.jā apmierina.
8.attiecībām
28.09.2011 21:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!