Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brauciens auzās

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009

Esmu iebraukusi galīgās auzās. Es vienmēr visu plānoju, visu analizēju, no cilvēkiem, ko satieku, pieprasu, lai tie dara man zināmu viņu plānus attiecībā pret mani. Man vienmēr jāzina skaidri un gaiši,kas būs tālāk. Īsāk sakot, cilvēki jūt, cik lielas cerības uz tiem es lieku, taču tie ,kas nejūt uzreiz, aizbēg tiklīdz saskata manu plānošanu, manus jautājumus par to,kas būs tālāk? Mans „visu vai neko” sāk iznīcināt pilnīgi visu, un ja tā turpināsies, tad es uz visiem laikiem palikšu viena, bez draugiem, attiecībām utt. Analizēšana, jēgas meklēšana, domāšana, domāšana un vēlreiz domāšana... Kā to visu izbeigt un sākt visu ņemt vieglāk, izbaudīt, ko Dieviņš man ir devis, nedomājot, neplānojot,nepieprasot, bet vienkārši izbaudot, peldot pa straumi? Tā analizēšana un domāšana par daudz man ļoti traucē dzīvot un iznīcina jebkāda veida attiecības. Kā tam pielikt punktu?

27.09.2011 12:23 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Vari jau turpināt analizēt, bet nevajag to tik klaji izrādīt.
27.09.2011 12:33 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
esi kaada esi :)) ja tev tas pashai nav vajadzigs, nemainies.. ;)
manuprat daudzreiz labak ir but cilvekam, kas visu apsver un apdomaa, nekaa svilpastei.
27.09.2011 12:48 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man tieši tas pats... :%27-(
27.09.2011 12:50 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Es esmu pilnīgs pretstats- ļauju visam plūst pašplūsmā, kas otram cilvēkam rada iespaidu, ka man ir pilnīgi vienalga!Draudzene man ir tāda pati kā Tu, bet arī viņai tā visa plānošana neko labu nedod!Laikam kaut kādā veidā ir jāatrod tas zelta vidusceļš!
Galvā, protams, es visu apceru un domāju, bet ārēji izskatās, ka man pa lielam ir vienalga- būs vai nebūs?!
27.09.2011 12:58 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Jā, svilpastei būt ir par traku. Nevajag aiziet galejībās, bet es jūtu,ka man tā domāšana, jēgas meklēšana ir par daudz. Ir pat cilvēki,kas pārtrauc ar mani kontaktēties, pasakot, "piedod, bet tu par daudz domā" un pazūd no manas dzīves. Tas ir par daudz, un man tiešām traucē. Man caur pirkstiem izslīd tik daudzi man nozīmīgi cilvēki, un beigās tāpat esmu nelaimīga un pārdzīvoju, jo pazaudēju cilvēku,kas man nozīmē daudz. Tagad arī manā dzīvē ir uzradies fantastisks cilvēks, lielisks draugs, taču es jūtu,ka sāku viņu zaudēt, nositu jebkādu vēlmi pret mani, jo cilvēks jūt,ka es par daudz gaidu, lieku pārāk lielas cerības. Šoreiz es negribu pazaudēt cilvēku sevis dēļ. (e)
27.09.2011 12:59 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
hmm tu domaat vari, bet nesaki skalji, ko tu domaa :D ar izdomatajiem faktiem tu vari manipulet sev par labu :)) un galu gala dazreiz izlikties, ka tev ir vienalga, bet klusibaa gatavot plaanu B ;)
tev javeido savs draugu loks, kura ir lidzigi cilveki tev-saturigi,nopietni un atbildigi:) jatiecas pec lidzigu cilveku draudzibas, tie tevi sapratis, un galu gala, ikdienas saskarsme mes atri varam saprast, kursh ir tads kaa es, uz kuru var palauties, kursh savadaks..
27.09.2011 13:09 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
*(kursh ir tads kaa tu)
27.09.2011 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Reizēm šķiet,ka es to izstaroju un citi to sajūt pirms ierauga mani. :-D Ir reizes,kad man izdodas atslēgt to domāšanu un tad es pavadu lieliski laiku, esmu no sirds laimīga, bet tiklīdz ieslēdzās atpakaļ domāšana, tad varu sevi pat iedzīt depresijā. Domāt nav slikti, taču ne tik daudz,kā to daru es. Būtu labi,ja man izdotos iemācīties baudīt un tajā pat laikā nedaudz piedomāt, nevis visu iznīcināt ar savu domāšanu.
27.09.2011 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Es esmu bijusi kopā, veidojusi attiecības ar tādu pat domātāju. Ticiet man, es vēl vienu tādu negribu. Tas bija šausmīgi. :-D Bail pat iedomāties, vai tiem,kas man tuvojas, es ieviešu tādas pat šausmas kā man mans ex domātājs. :-/ :-(
27.09.2011 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
es arī agrāk biju tāda, kas 20 reizes mērīs un tikai tad griezīs :)
Vienmēr apdomāju, kādi kam nolūki, kāpēc, kas un kā.. Tagad saprotu, ka tas bija tīri manas iekšējās nedrošības un nepārliecinātības par sevi dēļ. Biju vāja, un tāpēc bija grūti citiem uzticēties un ļauties.
Sāku sakārtot sevi, un arī skats uz dzīvi jaukāks un saulaināks :-P
Kā arī man palīdz diezgan draņķīgā atmiņa, kuras dēļ daudzas lietas piemirstu (mazāk faktu analīzei) :D
27.09.2011 13:24 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man tracina, ka es vienmēr analizēju, man ir "jārok" līdz pēdējam, lai es uzzinātu taisnību, tracina ,ka esmu neziņā, man viss ir jāzina, kā būs, kad būs, kāpēc būs...un tas reizēm ir nereāli grūti :%27-(
27.09.2011 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Mademoiselle!, man pilnīgi tas pats. Īpaši tad,kad es zinu,ka tas, ko es "izrakšu" man sāpēs, bet nē, man tā pat ir viss jāzina. Laikam esmu mazohiste.
27.09.2011 13:33 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
switched on, kā tieši tu sevi sakārtoji? Es pat nezinu, pie kā ķerties klāt. Zinu tikai to,ka kaut kas ir jādara, kamēr es neesmu iznīcinājusi sevi un visu to,kas man ir apkārt.
27.09.2011 13:34 |
 
Reitings 13
Reģ: 19.09.2011
Manuprāt, vaina ir nespēja uzticēties cilvēkiem. Tas nav īsti slikti, jo jau no sākuma ļauties visās dēkās utml arī nav prātīgi, jo pēc tam iespējams tu vari sevi sāpināt vēl vairāk, bet iespējams nē, varbūt tas izvērīsies par tavu mūža lielāko izrāvienu dzīvē, iespējams Tev sāpēs, bet tu būsi radijusi fantastiskas atmiņas, kas būs tā vērtas.
Dzīvi ņemt vieglāk ir grūti, ja vienmēr viss ir sīki izplānots un uzzināts utt.
..Bet varbūt Tev vienkārši vajag riskēt. :)
27.09.2011 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Sisī, neko grudru Tev ieteikt nevaru :) Un nesaku, ka esmu sakārtota pilnībā :D Un tomēr... izlasīju vienu tādu panaivu grāmatu, un ir daudzas citas līdzīga rakstura grāmatas, kas māca dzīvesprieku un vieglumu :) Nekādus brīnumus jau viņa nedara, un tomēr ļauj nedaudz savādāk paskatīties uz lietām.
Tālāk jau iet veselīgais egoisms - pieņem to, ka esi savas pasaules centriņš. Lutini sevi, rūpējies par sevi, dari to, ko vēlies, pilveidojies... Tas viss tev nāks tikai par labu, un vienā brīdi saproti, ka sāc smaidīt vienkārši tāpat.. jo tā pa lielam viss taču ir labi.
Un tālāk jau ir nākošā fāze, kad laimīgu Tevi arī citiem ir daudz priecīgāk satikt :) Un tad jau tas viss pārņem lavīnas efektu :D Labā kompānijā, labi pavadītā laikā var uzņemt tikai un vienīgi pozitīvo, tāpat kā domas, tāpat apkārtējā vide ļoti iespaido :) un tad jau vairāk tām šaubām, aizdomām, iekšējai trauksmei nav vietas. Pa lielam ar Tevi, ar Taviem apkārtējiem viss ir labi, un dzīve ir skaista :D (varbūt izklausās pārāk pozitīvi, un tik pozitīvi varbūt nav, bet tas tā - priekšstatam :D )
Protams, papildus kvalitatīvi un daudzveidīgi pavadīts laiks, fiziskās aktivitātes, kaut kādu sapnīšu piepildīšana, sevis uzslavēšana, ja esi ko paveikusi utt..
Galvenais, ko gribēju pateikt - tu esi atbildīga par savu labsajūtu. Un rūpes par to ir obligātas, jo Tu laimīga, ar dzīvi apmierināta darīsi citiem tikai labu, domāsi labu utt :D :-) Un tad nebūs tādi izgājieni ar kontroli, pārbaudi, šaubām, neticību.. Nu, vismaz man tā šķiet :-)
27.09.2011 20:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits