Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

gaidu jusu padominus....

 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009

Milas meitenes,esmu loti apslimusi,kaulus lauz,klepus,galva sap,speka vispar nav,arsta izrakstitas zales labi ja uz stundinu palidz,te ja kas tad tik tos stulbos paracetamolus liek dzert,kas neko nepalidz,stulbi te anlija ,nav normalu zalu,jau pirms pus gada sita iestaigaju plausu karsoni,kuru izarsteju nedzerot nekadas zales,tik tejas,bet gribejas lugt jums padominu,kas deretu majas apstaklos labs pagatavots,siem simptomiem,jo daudzam vecmaminas un vecvecmaminas parasti iesaka labas receptites ,bez zalem

24.09.2011 23:47 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Izklausās diezgan nopietni - gripa vai vīruss. Ēd ķiplokus, dzer ingveru , rīvē ēd tāpat. Dzer šķidrumu , ne tīru ūdeni , labāk novāri ar rozīnēm, aprikozēm, pieliec kaut kādu C vit. Un guli - neskrien pa pasauli, tad tiksi drīz uz kājām
24.09.2011 23:53 |
 
Reitings 36
Reģ: 10.06.2010
Ja ir, tad noteikti aveņu tēja, jo viņa satur dabīgo aspirīnu. Tās ir manas zāles nr.1. Protams neiztrūkstoši medus,arī upeņu tēja ir ļoti laba.
Citi saka, ka piens jājauc kopā ar medu un sodu...var mēģināt arī ko tādu, bet personīgi es to iekšā nevaru dabūt :-D
24.09.2011 23:56 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
es jau nevaru paskriet un neskrienu,kritu no kajam pilnigi sirds klapes ir sakusas,visas ieksas deg,ja un zales man nepalidz,tikai dabigas metodes,tapec loti busu pateiciga par katru padominu no jums...
24.09.2011 23:57 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Ed sarivetu ingveru+ medus+citrons. Man loti palidzeja.
Ka rai drez loti daudz silta skidruma - tejas, siltu abolu sulu,siltu pienu ar medu, ja garsho :)
25.09.2011 00:01 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
Man tā bija vakar, pirmo reizi tā lauza kaulus, ka pat pagulēt nevarēju, ir jādzer ļoti daudz šķidruma, zāļu tējas un jāizsviedrējas, ja ir temperatūra, šodien man ir daudz labāk, palikusi neliela temperatūra un kakla sāpes, veseļojies :-)
25.09.2011 00:03 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
paldies meitenes par katru padominu,visu pameginasu,domaju ,ka jabut bus labak,jo dabigs ir dabigs,nu tejas dzeru loti daudz,to prasa pats organisms,visvisadas un karstas karstas,paldies par velejumiem,ak je viram sakas tas pats,kas man ,kad divi tadi majas tad ir vel smagak :-/
25.09.2011 00:08 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Mani vienīgo interesē kā pneimoniju var ar tējām izārstēt?
25.09.2011 00:12 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
ak piemetinasu,kad man bija tas trakais plausu karsoni,klepoju ieksas dega,tad virs lika karstus novaritus kartupelus uz muguras,tas mani izglaba,jo likas,ka rijot tabletes paliek ar vien sliktak,es kritu,tada ka transa,sirds stajas nost,tas man palidzeja,varbut kadai ari palidzes,taga si procedura domaju atkal bus jadara ,es viram,vins man plus vel jusu padomini...
25.09.2011 00:20 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Es arī esmu UK un nesaprotu...nu kur ir tie briesmīgie ārsti, kas neraksta zāles? Varbūt tad jāmaina GP, ja reiz ir jau tāda negatīva pieredze? Gan man, gan vīram vienmēr ir izrakstīti medikamenti, kas reāli palīdz...ok, viņi ilgi neķēpājas un pa taisno bliež AB, bet mēs parasti sākam ārstēties paši (ar All in one sīrupiem vai tabletēm + sīpolu/medus uzlējumu + ingvera/medus/citronu tēju) un, ja jūt, ka nepaliek labāk, tad ok - AB kurss un viss ok. Neviens ārsts nevienu reizi vēl nav ieteicis paracetamolu...
Ja reiz tiešām ir tā, kā tu saki, tad silti iesaku - maini GP, jo ir šeit arī labi ārsti ;)
25.09.2011 00:29 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
ja ja ,bliezu ieksa all in one,no sakuma ok vini palidzeja kapitali ne ka nesaku,bet nu jau vairs ne,antibiotikas,paldies no kuram vel nedelu nevaru atjegties,es saku ir kam zales palidz,man vinas nepalidz,ja tev viens palidz ,tad tas nenozime,ka man palidzes,kada jega staigat pa arstiem,nav nozimes uz kuru gp iesu,jo zales,man nedarbojas!
25.09.2011 00:36 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
es nezinu kāpēc, bet man tas viss liekas biški par daudz traģiski uzspēlēts.

Vispār jau karstus kartupeļus var likt kompresē tikai tad, ja nav temperatūras.
25.09.2011 00:40 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
man arī agrāk tika dots piens ar medu un citronu mazliet, tad jau mani kaut kā piespieda to dabūt iekšā, bet tagad .. nē paldies :D
bet esmu dzirdējusi, ka ingvers ar citronu un medu esot gan garšīgs, gan efektīvs līdzeklis pret vīrusiem vai saaukstēšanos, pamēģini šo noteikti :) un daudz tējas , jā :) vari arī ķiploku maizītes ēst, tjip takā grauzdiņi, bet vienkārši nedaudz apceptas maizītes - garšīgi un profilaksei arī labi :)

es pati vasaras beigās paspēju sev tik daudz ķiplokus iedabūt iekšā, ka liekas neiespējami pat iesnas saķert :D
25.09.2011 00:41 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
tragiski ne tragiski ,bet ja ir tadas sajutas,to kompresi par kartupeliem,manam viram veica vecvecmamina saviem berniem,ta no paaudzes uz paaudzi,jo tad jau to zalu vel nebija un tas vienmer palidz vislabak,tik obligati dranina un nevar dedzinat,ka jut ka deg atkal janonem un atkal jaliek ta visu laiku,nu nemsanas ir bet palidz
25.09.2011 00:44 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
paldies coco loco ;-)
25.09.2011 00:45 |
 
Reitings 836
Reģ: 27.10.2009
Becky,
es arī par to pašu iedomājos.
25.09.2011 00:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nu ja plausu karsonis tad ,es domaju ,ka bez antibiotikam laikam butu gruti tikt cauri...ja gripa,tad jaizgul!Noteikti ieteiktu lielas devas C vitaminu,dzert!Visas upenu un avenu tejas,dzervenes-zel,man te tadas nav! :-(Temperaturu strauji neiesaku nodzit!
Lietoju loti daudz uztura kiplokus ,ingveru-censos nostiprinat imuno sistemu,lai neuznemtu neko no saviem slimniekiem-lidz sim ir tiesam loti veicies :-) !.Nakotne ieteiktu tev piedomat pie imunas sistemas nostiprinasanas.Es saprotu ,ka tevi antibiotikas ir padarijusas loti nespecigu -tapec noteikti jadzer klat vitamini!
Man kadreiz ir ta ,ka nemaz negaidu,ka kas saksies-pie pirmam pazimem...urinpuslis ,vai veders-kadreiz liekas tulit kaut kas saksies...tada jociga sajuta iedzeru uzreiz OLIVE LEAVE Extract-kapsulas!Atceros ,ka kadus gadus atpakal loti palidzeja pie urinpusla infekcijas-palietoju kadas paris dienas un viss bija atkal kartiba...!
Tu izklausies tads jutigs cilvecins-varbut Anglija ir sis kapsulas no dabigam vielam-noderetu tomer turet majas! |-)
Kartupelu tvaiki ir loti labi pie klepus ,elposanas organu saslimsanas gadijuma,ari pie ta pasa urinpusla-sedet uz kartupelu mizam loti labi...Es izklausos ka ista vecmamina :-D ,bet vienmer saku ar dabigam vielam...ja nepalidz tad eju talak...!
Sanaca gari,varbut kaut kas noderes!
25.09.2011 02:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits