aborts-driz

 
Reitings 73
Reģ: 26.04.2011

Es esmu loti apjukusi,un man vajadzeja to uzrakstit.

Situacija:

Puisim 30, man 22, tiekamies 2 gadus, ta nopietni esam kopa 1 gadu,un dzivojam kopa 10 menesus.

Milam viens otru,un velamies kopigu naktoni.Man ir tikai vidusskolas izglitiba,bet manam draugam magjistrs un labs darbs.

es ,protams,zinaaju,ka pastaav iespeeja,ka plaikshu staavoklii,bet es domaaju,ka tad abi buusim prieciigi,bet....Paliku stavokli, kad ieradziju tas 2 stripinas uz testa,man bija tik dazadas sajutas.Es itka biju prieciga,jo nav jau ta, ka mes negribetu so berninu,bet planots ari vins nav, jo man tomer ir jamacas!

To mes uuzinajam pirms 3 dienam, un tagad zvanam dakteriem,lai pierakstitos uz zmekleshanu un..abortu. es juutos tik skumji, ok,tas ir tikai 4-5 ned,kopsh esmu stavokli,bet kapec mums no vinja ir jaatsakas? es vnk lidz galam to nesaprotu... vinjhs atnaca vakar majas-saaka raudaat,teica,ka grib buut ar mani joti un veelas,lai mees esam gjimene , un mums ir beerni, bet-....-tagad neesot iistais laiks. Man ir jaamaacaas,un dzemdeet shajaa vietaa(neesmu lv) ir ljooti daargi,taa kaa esmu nelegaali,tad man nav apdroshinaashana...vispaar viss saka,ka ...aborts ir vieniigais risinaajums, bet man tik dikti ir zheel..

ja jau mees miilam viens otru,un tomeer esam ,vairaak vai mazaak,bet pieaugushi cilveeki, tad es nesaprotu,kaapeec mees nevaram censties atrisinaat shis visas problemas, es tak varu dzemdet cita valsti,un macities arii caur internetu.visu var,ja grib...bet vinjhs saka,ka...aborts ir visracionaalaakais,ko dariit shajaa probleemsituaacijaa...

bet skumji man vienalga..

23.09.2011 14:30 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
PelnRUKšķīte, es nekādā gadijumā neuzskatu, ka bērns liedz mācīties vai vēl ko citu darīt, bet ja cilvēks savos 22 gados ir atradis viskautkādus šķēršļus, kas traucē iegūt izglītību, tādam cilvēkam gan bērns būs kārtējais faktors, lai to (izglītību) "atliktu". es pazīstu ļoti dauz cilvēkus kas bieži saka: da ja es gribētu, vai ja man būtu laiks...tad es (dabūtu autovadītāja apliecību, pabeigtu universtitāti, atrastu labāku darbu - pareizo pasvītrot
23.09.2011 17:18 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Nu un, ja arī būs vientuļā māte? Kāda starpība? Vai tad uzreiz viņa kļūs par slktu māti vai prastāku cilvēku?! Jēziņ, tiešām reizēm pārsteidz tā dzīves uztvere, ka visam jābūt perfekti pa plauktiņiem saliktam! Nu nav tā un nekad nebūs, dzīve ir tāda kāda ir, kā paši to veidojam!
Un neviens vecis nav nekāds Dievs, bez viņu palīdzības neviens vel nav galus atevis!
23.09.2011 17:20 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
luīzeluīze, bet tā ir reāla situācija un tādas ir bijušas neskaitāmi daudz! Neizklausās viss tik saulaini autores situācijā, lai būtu pamats domāt citādāk.
Katrai savs viedoklis un mans ir tāds. PUNKTS.
23.09.2011 17:21 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Bērniņš ir liela svētība, novēlu Jums abiem pieņemt pareizo lēmumu. pieņemu, ka vīrietis vienkarši sakumā bija ļoti pārsteigts un tas neietilpa viņa tuvākajos plānos, bet domāju ,ka tad , kad viņš apradīs ar situāciju viss nokārtosies. ļauj viņam apdomaties un nesteidzini viņu..lai izdodas ;-)
23.09.2011 17:22 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
* atdevis
23.09.2011 17:22 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Ak dieninj! ar kadu egoistu tu esi kopaa??????

visur tikai vinjs grib, vinjs to, vinjs to..

bac! netaisi nekadu abortu! Ta ir bezatbildiba no vinja visaugstakajaa meraa|!!

Ko vinjs: cereja, ka nelietojot aizsardzibu tu busi neaugliga??????????

Vinjs ir liels cilveks, zinaja ar ko rekinaties, ne jau vinjs chakares savu veselibu tev - tavejo ar sho veelmi!!!

Varbut nemaz nakotne kopaa nebusiet pec aborta, un vinjs sveti dzivos talak, un chakares nakosho, bet tu iespejams, cinisies ar aborta sekaam!

Kas par bullshitu! lupata ne virietis, kas chinkst!

A tu iespitejies, un saki, ka gribi beebi un viss!

No tava teksta ir pilnigi skaidrs, ka tu bernu pati gribi, bet esi gatava no vinja atteikties viriesha delj!
Nedari to!!!
Ja paliki stavokli, tatad bija lemts:)
APSVEICU un cinies par savu laimi!!
23.09.2011 17:23 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
ja kas, es vispār neesmu tik ļauna :-D un kā sieviete sievitei, novēlu autorei, lai viss izdodas. Mana galvenā doma bija tāda, ka autorei ir jāpazinās atbildība un visi riski, kas viņu gaida. Arī to, ka vīrietis saka, ka vēl nav gatavs, lai tiešām nepalik vientuļā māminā. Bet ja izvēlās bēriņu paturēt, tad darīt visu iespējamo, lai legalizētu savu stāvokli un izdomāt kā varēs sliktakāja gadijumā sevi un bērnu pati nodrošināt. Lai veicas
23.09.2011 17:26 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2010
Varbūt ne par tēmu, bet gribēju pateikt, ka lēmumu pieņem Tu!
Tas tomēr ir pārāk nopietns jautājums, lai jautātu to šeit pilnīgi svešiem cilvēkiem un ietekmētos no citu domām.
Ieklausies sevī! Un, lai veicās, lai ko arī Tu izlemtu! ;-) :-)
23.09.2011 17:27 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Alise`, jā ok. No vienas puses tev ir taisnība, bet reizēm laika trūkums nav vienīgais iemesls. Šobrīd nedrīkst aizmirst finansiālo pusi... bet tā jau ir cita tēma, cita diskusija ;-)
23.09.2011 17:28 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
smaga_asarinja neuztver tik tās, kas saka tikai sliktu, uztver arī, tās, kas tev k;a iekšējā balstiņa saka, kad nevajag to darīt :) un esmu starp tām, jo neizskatās, kad vēlies abortu, bet gan berniņu. Labāk neklausies tajās, kas tev runā negatīvvo, bet ņem un reāli noskaidro savu situāciju kā būs ja paturēsi un kādas iespējas būs tev tālākā nākotnē kā jau pati teici, par uzturēšanās atļaujas. Tas nenozīmē, kad tev nav dižas izglītības paliksi pie sasistas siles, ja būs vēlme un stiprs gars ne tikai izmācīsies, bet arī darbiņu atradīsi. Par lielisku piemēru ir mana mamma un tētis, kas ne tikai mūs 3 bērnus izaudzēja, bet arī savas māsas bērnus 2 paņēma, un nekas, kad ilgu laiku nestrādāja, nepadevās un atrada darbinu, ir mūs izdaudzinājusi, tagad pati var sev veltīt laiku :) a tētis pa to laiku strādāja. takā pati apsver, jo cik cilvēku tik viedokļu :)
23.09.2011 17:28 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
smaga asarinja: ir forums calis.lv, tur ir daudz jauno maminju, kas vares tev palidzet ar noderigiem padomiem un informaciju, un atbalstu!
Turies un nedari mulkjibas!
Izmacities tu paspesi. Musdienas jebkuraa vecumaa cilveki macaas, tas anv galvenais, un vai shobrid, kad pasaulee ir krize, augstakaa ir noteicoshais? tachu nee, daudzi ar augstako nestrada vispar vai pat nestrada sava profesijaa. Ne jau visu var izmerit naudaa!
Vac informaciju, interesejies, kaa kur un ko darit attiecibaa par dzemdeshanu un dakteriem, nepaklaujies viriesha ietekmei...ja vinjs tevi tiesham mil, vinjs nepazudis un sapratis tevi. Nelauj vispar vinjam domat, ka tu vari taisit abortu!!!!
23.09.2011 17:29 |
 
Reitings 73
Reģ: 26.04.2011
es jau ar vinjam teicu-mes gadu neizsargaajaamies un tu doma,ka...nav riska palikt stavaoklii? :D
bet man liekas,ka vinjhs vispara maz ko par to visu zin,jo,kad es pateicu,ka vareetu buut aadas 4 ned stavaoklii,vinjhs paskatijaas un pataustiija manu veederu un teica-nemaz lielaaks nav palicis...
4 nedeeljas tikai..haha
:D :D :D
mulkjiitis.
23.09.2011 17:29 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Apvaardo savu mulkjiti, ka berninjs ir japatur, un mierigi apsveriet risinajumus..gan jau vinjs tev ir labsirdigs, tas virietis:) saki, ka ljoti ljoti gribi...ka tev ir bail, ka pec tam var nebut,ka tev palidzes omites,vai draudzenes audzinashanaa.. nu tachu tiksiet galaa, ne pirmie un pedejie ar to saskarieties, neesat ne alkoholkji, ne narkomani, bet normali cilveki, rokas, kajas ir, smadzenes ari, gan tiksiet galaa!
23.09.2011 17:35 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ai, da .irš tavs vecis. Davaj šito mēs abortēsim, a to otro mēs mīlēsim, muļķīgi, vai ne?
Par pārējo - es zinu, ka daudzas dzemdēt brauc no citām valstīm, man pat pašai paziņa no Dienvidamerikas lidoja, lai tikai bērnam uzvārdu varētu latviskot. Par mācībām arī nav mirstamā kaite, ja ir motivācija, tad var visu!
Un vēl, tavs vecis neraisa mani ne kripatiņas cieņas! Cīnies!
23.09.2011 17:55 |
 
Reitings 160
Reģ: 29.01.2009
Vēmiens nāk no tādiem večiem!!! Visādi meli un pasakas, bļa, vēl 30 gados šitādu debīlismu pateikt!!!
Nu vispār...vajag jau pirms tam padomāt par to visu.
Katrā ziņā aborts ir kaitīgs. Un, ja tu NEGRIBI abortu, tad NETAISI.
23.09.2011 19:10 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Man patīk Becky teksts "Davaj šito mēs abortēsim, a to otro mēs mīlēsim".
Bet tā jau ir...
23.09.2011 19:16 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka visdrīzāk vīrietim vienkārši ir bail, jo tas noticis tik pēkšņi un negaidīti. Ja jūs mīlat viens otru, finanses atļauj, tad kāpēc gan ne? Domāju, ka vīrietis apradīs ar domu, ka būs tētis un viss būs ok. Viņa atrunas par to, ka nav gatavs - sorry, 30 gados?

Ja tomēr izlemsiet par abortu, tad es vairs neredzētu šīm attiecībām nākotni, jo, personīgi es, nespētu būt kopā ar vīrieti, kurš ļāvis tb licis darīt ko tādu.
Kopumā Becky ļoti labi uzrakstīja!
23.09.2011 19:38 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Tieši tā, vīrietim 30 gadi, tomēr būtu jābūt nobriedušam un jāspēj uzņemties atbildību. Ja tā nedara, tad vai nu ir nenopietns cilvēks un visu mūžu tāds paliks, vai arī tu neesi tas cilvēks ar kuru ilgtermiņā vēlas attiecības. Var teikt ko citu, apgalvot nez ko, bet tu nezini ko viņš patiesi domā.

Uz padomā pati, vai izdarot abortu un paliekot kopā, spēsi būt kopā ar viņu un tas nelīdīs kā īlens uz āru un agri vai vēlu tāpat izšķirsieties. Un vai šis notikums tevi negrauzīs visu mūžu?

Es nestāstīšu ko es darītu šādā situācijā vai ko tev būtu jādara, vienkārši apdomājies par šīm lietām ko rakstīju. Un atbildi sev patiesi.
23.09.2011 20:00 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Kādu laiku atpakaļ ieraudzīju tekstu uz vienas bildes... "Tu domā par abortu? Žēl, ka par to nedomāja tavi vecāki!!!"... Tas gan vairāk laikam jāatiecina uz Tavu vīrieti... 30 gadi, ar labu izglītību un darbu, bet taisās vēl kaut ko tur pagaidīt...

Protams, dzīvē visādi gadās, bet šajā gadījumā es neredzu nekādu lielo šķērsli bērniņam...
23.09.2011 20:19 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Tā, ar ko lai sāk? :-D
Pirmkārt jau tas, ka jūs neizsargājāties- nespēju saprast cilvēkus, kas apzināti neizsargājas un pēc tam brīnās, ka bērns pieteicies. Ja jau neuzskata par vajadzību izsargāties, tad jābūt gataviem uzņemties rūpes par bērnu.
Un 30 gadi jau vairs tāds vecums, lai varētu teikt, ka ir ar jaunu bērnam. Vispār izskatās, ka tavs vīrietis kā tāds mazs, nobijies puišelis tikai meklē visādus ieganstus, lai nevajadzētu uzņemties atbildību par to, ko pats savārījis.
Viss tas, ka nav īstais laiks, pārāk dārgi, pārāk maz gadi, nav izglītība var protams būt šķērslis, bet ne jau jūsu situācijā- esat jau diezgan ilgi kopā un dzīvojat kopā, tavam draugam ir laba izglītība, 30 gadi un labs darbs.
23.09.2011 20:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits