Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ūt simpātijas vai izmanto?!

 
Reitings 36
Reģ: 03.11.2010

Ar draugu esam kopā pusotru mēnesi un pirms tam pazīstami bijām tikai vienu nedēļu. Tā kā bija apnicis "brīvas meitenes" statuss un arī izjutu nelielas simpātijas pret puisi, piekritu būt kopā ar viņu.

Kopš mūsu sajiešanas kopā, puisis ir izrādījis mīļumu un maigumu, bet ir bijuši gadījumi, kad viņš ir pateicis kaut ko tādu, kas mani tiešām ļoti aizskāra, kaut gan pēc tam atvainojies un teicis, ka tā nav domājis (zinu, ka tie var būt tukši vārdi) :-/

Nedēļas nogales pavadam kopā, viņam dzīvojot pie manis, jo esam no dažādām pilsētām. Atsevišķus darba dienu vakarus draugs arī paliek pie manis.

Šīs man ir pirmās nopietnās attiecības, bet es esmu viņam 11 šādā statusā ...

Taču problēma nav viss tajā.

Tā kā man vienīgajai ir mašīna, darba dienās (ja ir sarunāta kopā būšana vakarā) viņš grib, lai es braucu viņam pakaļ. Man nesagādātu grūtības KĀDREIZ aizbraukt, bet ne katru reizi, kad man pašai jāstrādā līdz 6, bet līdz viņam jātiek stundas laikā, kad Rīgā nereti ir sastrēgumi ...

Ikreiz, kad piektdien vakarā ierodas no darba pie manis, esmu pagatavojusi vakariņas, kā arī iepirkusi pārtiku nogalei ... taču svētdien tās jau gandrīz vairs nav ... tā kā vadu pati savu uzņēmumu, es pelnu vairāk nekā draugs, tomēr neuzskatu, ka tas ir mans pienākums sagādāt visu pa savu naudu :-/ protams, kaut ko jau viņs nopērk, bet, salīdzinot ar maniem izdevumiem ...

kad kopā iepērkamies, viņš aizrāda, ka pārāk tērēju naudu un jāskatās, kur ir atlaides. Man nepatīk tā sajūta, ka, esot kopā ar viņu veikalā, es nevaru nopirkt to, ko vēlos, jo varu to atļauties.

Viņš jau izteica domu par kopā dzīvošanu pie MANIS, jo tā būšot vieglāk mums abim, kaut gan esmu pieradusi pati par visu rūpēties ... un, ja arī lūdzu kaut ko mājās salabot, viņš to aizmirst un nepievērš uzmanību, bet dzīvot kopā vēlas :-|

Draugs arī bieži norāda, kas un kā man jādara, un pārmet, ka neņemu vērā to, ko viņš saka. Un arī sāk norādīt, ar kuriem cilvēkiem mab būtu labi kontaktēties un par kuriem būtu jāaizmirst ...

Saprotu, ka pašai jāizdara izvēle, vai vēlos ko turpināt ar šo cilvēku, bet vienkārši gribējās zināt citu domas un arī to, vai kāda nav saskārusies ar šādu situāciju :-/

21.09.2011 21:02 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.11.2010
Es atvainojos! Par ātru nospiedu "Enter", bija domāts "Jūt simpātijas vai izmanto?!" (s)
21.09.2011 21:03 |
 
Reitings 48
Reģ: 29.01.2009
Un tas ir tikai sākums... Vari viņam šito visu pateikt - veidot sarunu par šo visu... Skaties vai problēmas pazūd, mazinās vai tieši otrādi? Un tad izdari secinājumus. Jo man liekas, ka ērta viņam esi Tu un nevis otrādi, vai abējādi...!!!
21.09.2011 21:05 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
nedomāju, ka tev ir vajadzīgs tāds "uz kakla" sēdētājs. ;-)
21.09.2011 21:05 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Piedod, bet pusotru mēnesi kopā, bet viens otra naudu jau skaita un tik daudz nesaprašanās... (t)
Es uzskatu, ka neko nezaudēsi, ja skaidri un gaiši griezīsies pie viņas ar lietām, ko te uzrakstīji. Tas ir tikai pusotrs mēnesis...Tev vismaz tagad "nelielās simpātijas" ir kļuvušas nopietnākas?
21.09.2011 21:07 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Izklausās pēc izmantotāja. Un viņš tev neder. Pārī jābūt līdzvērtīgiem partneriem, lai kaut kas iznāktu. Šajā gadījumā tu tikai dod un viņš tikai ņem, neko pretī nedodot.
Izbrīnu rada, ka 23 gadu vecumā viņš tev ir pirmais puisis. Un viņam 11 meitenes- nu izklausās pēc babņika, ja vien viņam nav ap 40 gadiem :D
21.09.2011 21:08 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Gan jau, ka simpātijas pret Tevi viņam ir, bet nu izskatās, ka baigais parazīts, kurš ērti iekārtojies. :-|
21.09.2011 21:08 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.11.2010
Nesen arī bija gadījums ...
Man uz nedēļas nogali bija nepieciešams izbraukt no Rīgas, bet iepriekš sarunājām ar draugu kopā pavadīt brīvdienas, un pie reizes viņš Rīgā gribēja nokārtot dažas lietas.

Puisis dikti apvainojās, kad pateicu, ka neļaušu viņam dzīvot savā dzīvoklī, kamēr neesmu mājās, lai gan viņam ir iespēja palikt pie draugiem :-/

Viņš arī vēlas, lai viņam dotu sava dzīvokļa atslēgas ... protams, esmu pret, bet viņs pat to "nedzird" :-/
21.09.2011 21:10 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Murgs kaut kāds! :-O
Baigi daudz sagribējis čalis, tā izskatās!
Drīz jau liks tev atdot viņam savu algu, aizliegs iet ārā, vel pašu izmetīs no mājas laukā!
Ai, es toč muktu no tāda cik tālu vien var!
21.09.2011 21:12 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
LADY, bēdz no tāda pa gabalu, es silti iesaku, man jau šermuļi pargāja, visu tavu rakstīto izlasot, viņam tu neinteresē ne tik, cik pīlei ūdens, bet nu jā, varētu dzīvoklītī padzīvot, ēst uz tava rēķina.. Nepieļauj parazitēšanos, pati pelni, pati vari tērēt, kā gribi.
21.09.2011 21:13 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.11.2010
Pa šo laiku man pret viņu ir radušās jūtas, bet mīlestība, protams, ka ne :-)

Kad cenšos par to visu runāt, viņš pagriež to sarunu tā, ka jūtos vainīga un ir vēlme atvainoties, kaut gan no manas puses nav bijuši pārmetumi, bet tikai esmu izteikusies, kā jūtos un kas mani aizvaino :-|
21.09.2011 21:13 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Šīs viņam ir 11 attiecības? Vai 11. seksa partnere? Ja pirmais variants, tad jau tas vien nozīmē, ka tur nav kaut kas tīrs...

es domāju, ka viņš redz, ka tev ir brīvi līdzekļi, tad kāpēc viņš nevarētu dzīvot pie tevis, jo visu samaksātu tu, kā līdz šim...ļoti izdevīgi...

Es domāju, ka šim vīrietim ir vairāk aprēķins nekā stipras jūtas...bet tas ir tikai mans viedoklis.
21.09.2011 21:13 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.11.2010
Paldies par atbildēm!!! ;-)
21.09.2011 21:13 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.11.2010
Ja var ticēt, tad pavisam seksa partneres viņam ir bijušas 5, bet nopietnas (cik nu nopietnas :-/) - 10 (arī tādas, ar kurām sex nebija) :-|
21.09.2011 21:15 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
Heh, cik pazīstama situācija. |-) Nja, man arī diezgan līdzīgi bija un ko varu pateikt - labāk ātrāk pati izbeidz tādas attiecības, savādāk vēlāk viss saies pilnīgā pa***ā. (t)
21.09.2011 21:20 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Varu dot padomu. Šajā nedēļas nogalē sarunājiet, ka viņš pats brauc pie tevis. Vakariņas negatavo. Vispār- ledusskapi tukšu vai pustukšu turi. Lai viņš atnāk un konstatē, ka nekā rijama nav. Protams, pirms viņš atnāk, pati kārtīgi paēd :) Ja prasa ēst, saki, ka tev negribas, bet ja viņš grib, lai aiziet uz veikalu pakaļ :D Ja viņš nopirks tikai sev un tikai vakariņām, nekas traks- lai dara, kā grib. No rīta brokastīs apēd kaut ko no tā, ko viņš pirka, vai izvelc kaut ko no saviem krājumiem un ēd. Kad viņš prasīs- saki, ai tas pēdējais gabaliņš. Ja gribi arī, aizej uz veikalu :D Un tā visās ēdienreizēs.
Ja viņš tevi izmanto- pēc tādām brīvdienām no viņa tavā dzīvē nebūs ne smakas.
21.09.2011 21:20 |
 
Reitings 217
Reģ: 28.04.2009
Ja jau pec tik isa laika vins jau sak paradit sevi no shada skatpunkta, tad iedomajies, kas bus pec gada, diviem... nedomaju, ka Tev tas viss ir vajadzigs. Esmu jau sadu situaciju redzejusi dzive. Patstaviga sieviete ar labiem ienakumiem + tada pasa tipa virietis. Tikai saja gadijuma vinjs tomer majas kaut ko dara. Lieki teikt, ka vins vinu tikai izmanto, atlaujas pat nestradat, suc ara naudu visadam savam stulbam vajadzibam + skaidri gaishi pateica, ka vinji kopa nebus muzigi, neprecesies un vinjiem bernu nebus... !? Bet nabaga sievishkjis ir ta vinja sakjeries un roza brilles uz acim, ka nemaz tam visam nepiegriez ipashu uzmanibu. Lieki teikt, ka laiks iet, bet vinji jau vairs nav nekadi tinji. Pienaks bridis, ka vinjs vinju pametis, un tikai tad vinja sapratis, ka ir konkreti izmantota un visa vinjas dzive sachakareta.
21.09.2011 21:22 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Teika Spolīte, man liekas, ka superīga ideja :-D
21.09.2011 21:23 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Es darītu tieši tā, kā iesaka Tekla Spolīte!
21.09.2011 21:25 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Kā Tu zini par tām 11 un 5 meitenēm? Sarakstu arī sastādīji? :-D Atvainojos, ka ne par tēmu, bet tas izklausās smieklīgi. Tu arī zini, ar kurām 5 no viņa 10 iepriekšējām meitenēm viņš pārgulējis?

Bet atbildot uz jautājumu, PROTAMS, ka attiecībās viss nav kārtībā. Bet Tev vajadzētu to saprast pašai jau vismaz esot pusē sevis pašas sarakstītajam tekstam 8-)
21.09.2011 21:48 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
nebrauc pakaļ. nu nedot ēst būtu pastulbi. :D aizbrauc kādreiz pie viņa uz brīvdienām un pavēro, kā viņš pret tevi izturas, kad tu esi viņa ciemiņš.
bet vispār es ieteiktu mukt.
21.09.2011 21:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits