Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nezn..

 
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009

Sveikas.

Man ir tāda neliela sasāpējusies lietiņa.

Kādu neilgu laiciņu satiekos ar vienu džeku, kam ir jau 35.. Man viņš ļoti patīk, mums abiem kopā ir labi un ar viņu es jūtos piepildīta. Viss laikam būtu tieši ideāli, ja vien viņš neizvairītos no nopietnām attiecībām. Kolīdz par to ierunājos, viņš saka, ka pārāk daudz domāju un vai es nevarētu vienkārši atbrīvoties, have fun un izbaudīt jaunību, kamēr varu? Visstulbākā atbilde bija, kad viņš pateica, ka mums ir liela gadu starpība.WTF?! Man ir 23 gadi un es sevi uzskatu par pietiekami nobriedušu, arī pirms tam man bija 3 gadu garas attiecības ar kopdzīvi..

nezn, tas viss mani aizskāra un apbēdināja, un es jau domāju ar viņu vairs nekad netikties, jo zinot sevi es iemīlos ātri un man par labu nenāk brīvās attiecības.. un negribu, lai mani zimanto tikai prieka pēc.

Bet nesaprotu, kāpēc viņš nevarētu pamēģināt? Kur ir problēma??? Es jau nesaku, ka ir jāprecas..

vai arī turpināt satikties, cerībā, ka reiz viņam pieleks? it kā negribas atkāpties un necīnīties..

20.09.2011 22:53 |
 
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
up
21.09.2011 01:34 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Nu man liekas, ka ir tāda vīriešu kategorija, kas tik cenšas noķert aizejošo jaunību ar nenopietnu attiecību palīdzību, meiteņu mainīšanu utt. Ja tā padomā, ja vien viņš būtu gribējis, gan jau būtu ar kādu nodibinājis nopietnas attiecības, 35 gados tā kā būtu laiks. Var jau cerēt, ka varbūt tā būsi Tu, bet nu nezinot jūsu situāciju un manas pesimistiskās dzīves uztveres dēļ nelieku lielas cerības.
21.09.2011 02:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits