Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal par badošanos...

 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2011

Sveiki.

nedaudz pameklēju iepriekšējās sarunas bet neko daudz neatradu tākā...

Vēlējos pievērsties atkal pie badošanās taču nav vairs tās motivācijas ko vajadzētu. Vienreiz jau mēnesi noturējos bet beidzu visu šo badošanās procesu nepareizi tāpēc viss vējā, gribētos sākt vēlreiz taču šoreiz ar motivāciju kas pietrūka pagājušo reizi un varbūt kādu kas vēlētos pievienoties.

Lūdzu nestāstiet par to cik tas veselīgi vai nē jo netā ir pietiekami daudz rakstu par to, plus vēl pati pārbaudīju un godīgi sakot pēc pāris dienām jau viss padodas ļoti labi un arī enerģija daudz bet bija viens punkts kad vairs vnk negribējās nevis nespējas pēc un pārtraucu, tg ir vēlme atkārtot.

Plāns tāds ka pēc iespējas ilgāk noturēties tikai ar tīra ūdens dzeršanu un nekā neēšanu un tad pamazītēm atsākt ar normāla ēdiena ēšanu un turpināt ar svaigēšanu. Varbūt kāda jau to ir darījusi? vismaz daļu no tā- vainu badošanās vai svaigēšana ? un kā ar rezultātiem? vai arī ir kāda kas vēlētos man pievienoties? Jo kopā taču viss ir vieglāk.

20.09.2011 22:26 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
Plāns tāds ka pēc iespējas ilgāk noturēties tikai ar tīra ūdens dzeršanu un nekā neēšanu un tad pamazītēm atsākt ar normāla ēdiena ēšanu un turpināt ar svaigēšanu.
FO REAAAAL? :D :D
ja tu badosies un pēctam sāksi ēst, tev tas ēdiens ies labumā uzreiz, to tu zināji? nav jēgas vnk badoties, nerunāju par to, veselīgs vai nē,bet ja tu neēd un sāc ēst + atgūsti visu svaru atpakaļ, tā ir tikai sevis traumēšana ;)
20.09.2011 22:34 |
 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2011
Coco Loco ja tu sāc ar burgeriem un kko tādu tad protams svars nāks atpakaļ dubultā bet vajag jau sākt ar kko vieglu- pat ļoti vieglu, piem kā svaigi spiestām sulām vismaz kādu nedēļu pēc badošanās.un tas pats process ar badošanos ir vieglāk nekā to visu pārtraukt pareizi un ar mēru. Protams ka vsm pāris kg nāks atpakaļ pirmajā nedēļā pēc atsākšanas ēst un ja pieturēsies pie normala ēšanas režīma tad svars turēsies normas robežās. Protams ar fizisko aktivitāšu pievienošanu savam ēšanas režīmam.
20.09.2011 22:45 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
latvianka, tas nozīmē, ka līdz normālai ēšanai tu tiksi gada laikā :D tev to vajag? ne jau visu laiku tev bus tāds gribasspēks. tu vismaz kaut kādus kompleksos vitamīnus dzer, kad to dari?
20.09.2011 22:51 |
 
Reitings 527
Reģ: 05.01.2011
sabeigi kuņģi, jo viņam nebūs ko pārstrādāt un sāk saēst pats sevi ( kuņģa sieniņas) un no mutes nāks nepatīkama smaka ;-)
20.09.2011 23:04 |
 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2011
Smaka ar laiku pāriet un badojoties mēnesi vēl kuņģa sieniņas ar nesabojāsi.
Man bij tā, no sākuma baigi gribējās ēst, tad vairs nē un kad pēc vairākām dienām atkal ļoti sagribējās ēst, tad sāku ēst jo organisms vairs neizturētu savādāk, bet sāku nepareizi ēstu. tg gribu mēģināt vēlreiz bet pareizāk.
21.09.2011 00:01 |
 
Reitings 217
Reģ: 28.04.2009
Vispar tas pat ir labi, protams, ne menesi. Maximums nedelju. Kjermenja tirisana. Domajat, ka laika gaita organisma neuzkrajas visada draza gan kunjgi, gan zarnas? Ari kungjim vajag kadu atelpas bridi, lai varetu tikt gala ar visadiem ediena parpalikumiem, kas uzkrajas, jo ka gan vinjs to varetu, ja katru dienu janjemas ar jaunu. Un nevajag teikt, ka visas sheit tik apzinigas un visu laiku ed tikai to veseligako. :-)
Es shodien saku, bet man tas ir ieplanots tikai uz trijam dienam ar udeni un zaljo teju.
21.09.2011 00:04 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Es droši vien nokristu jau otrajā dienā :D
Ar savām aktivitātēm vispār nevaru iedomāties, kā varētu iztikt bez ēdiena (t)
21.09.2011 00:08 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
pff, es varu teikt gan, ka cenšos to veselīgāko. tādu hesīti vai maķīti vispār savā mūžā 2x esmu ēdusi un man tas nelikās tik saistoši, tā ka salīdzinoši ar citiem cilvēkiem varu apgalvot, ka mans uzturs ir veselīgs. ;)
vajag jau atcerēties to, ka saldumi vienmēr nenozīmē bulkas un čipsus!!
21.09.2011 00:08 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
agrāk es strādāju vienā kafejnīcā sestdienās, un tur bija baigi daudz darba, tādēļ nebija laika ēst. Tomēr es visu laiku tur dzēru tējas un spiestas sulas. Man tas iegājās kā tāda tradīcija - sestdienās ieturēt šādu "atslodzi" un, jāsaka, es tolaik biju ļoooti labā formā, pārējās dienas ēdot pilnīgi normāli. Varbūt pamēģini ko tādu, ja nesanāk Tavs plāns?
21.09.2011 00:10 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Tā ir Tava griba un tā, bet kāpēc Tu vēlies badoties?
21.09.2011 00:19 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Kā jūs spējat badoties? Es laikam sev to nespētu nodarīt - ēdiens tomēr ir lieta, kas jāizbauda:) Protams, nedomāju pārēšanos, bet ēst mazām porcijām un veselīgu ēdienu. Tā ka vispār neēst nevarētu - kļūtu īgna un nelaimīga tad:D
21.09.2011 00:21 |
 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2011
Bille- es gribu badoties jo tiešām pēc tā visa jutos vnk ideāli, vairāk enerģijas un dzīvesprieka, un garšas un smaržas sajūtas ar vairāk uzlabojas. Visu ēdienu pēc badošanaās izbaudi vēl vairāk bet es pārlieku aizrāvos ar visām jauniegūtajām garšām :D
Mežāze-man sākums bija grūts bet pēc tam tā pieradu ka bij ok ;) un bij doma ka pēc tam būs labāk. un jā piekrītu ka pirmās dienas, mana gadījumā tās bija vsm četras, kad bija grūti, bet pēctam vsp ēdiens neprasījās līdz brīdim kad mans organisma vairs to nevarēja izturēt un es atsāku ēst, tikai es to ēšanu atsāku ar pārēšanos- līdz ar to visu sabojājot, tāpēc tg gribas mēģināt vēlreiz.
21.09.2011 00:29 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.07.2011
Badošanās nav nekas labs, pati biju par 4kg un 200g pieņēmusies nepilnu 2mēn.laikā un svars jānomet 10 dienu laikā, patreiz pagājušas 4 dienas un ir mīnus 1,5kg, man palīdz:
- atteikšanās no saldumiem
- brokastīs 2 kafijas ar pienu
- pusdienās nedaudz gaļas vai zivs bez eļļas (100g)un 200g rīsi
- launagā salāti
- vakariņās salāti

+ intensīvs, dedzinošs sports, 10 dienu laikā 25h treniņa agri no rītiem:)

nedēļas beigās ziņošu par rezultātiem:)
21.09.2011 00:49 |
 
10 gadi
Reitings 2916
Reģ: 29.01.2009
badošanās nav nekas labs, jo tā sabojā veselību un pēcāk viss atnāk atpakaļ dubultā.
labāk ēst veselīgi un sportot.
es ar mammu esam sākušas pastiprināti ēst olbaltumvielām bagātus ēdienus. vienu maltīti aizstājam ar Hebalife kokteili- http://ej.uz/62f1 pēc vienas glāzes ilgu laiku negribas ēst. sākumā biju pret, bet beigās sapratu, ka nekas traks un veselību degradējošs tas nav.
pati dzeru šokolādes kokteili ar vienu banānu klāt. garšīgi :-) un veselīgi.
21.09.2011 00:55 |
 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2011
Vitelli- prieks par tavu apņēmību ;) tā tik turpini, bet kā saka katram savi paņēmieni. Man laikam vieglāk sanāk badošanās nekā veselīgi dzīvot, tikai nezinu kāpēc tā :D Ar prieku palasīšu tavus panākumus.
Orhida*- ir tā ka ne vienmēr nāk atpakaļ dubultā. Ja turpināsi ēst tā pat kā pirms badošanās tad nāks atpakaļ dubultā, bet ja mainīsi savus paradumus un ēdīsi veselīgi( piem es gribētu izmēģināt svaigēšanu) tad viss var izdoties :)
Un badošanās nav Neveselīgi ja to dara ārstu uzraudzībā un ar mēru bet ja pārlieku aizraujas tad var tieši sabojāt organismu.
21.09.2011 01:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
latvianka-es noteikti nevaretu,jo esmu parak kustiga ,meginaju -man bija reiboni (s) uttTomer jasaka ,ka ir badosanas terapija pat :-) !Cilveki, protams, ir arstu uzraudziba -viss notiek pec plana! |-)
Man ir draudzene ,kura arsteja depresiju ar badosanas terapiju.Loti specigs cilveks saja zina,jo tiesam vinas psihiskais stavoklis uzlabojas-saka loti daudz stradat -profesionala maksliniece!Vina pati teica,ka vinas labakie darbi radusies tiesi pec sis badosanas ...vina darija ta ,ka 10dienas needa,tad 10 dienas loti leni atgaja pie veseligas esanas(noteikti pec tam jaietur veseliga esana)Nevar "norauties no kedes".Jasaka ,ka nevar kludities neviena soli,jo nepareizi rikojoties ,var sabojat visu savu kermeni!
Atceros ,ka vina ari masejas taja laika ,lai uzturetu labu adas turgoru!Katra zina ,ja ir specigs raksturs-var meginat! :-)
21.09.2011 05:12 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Es gan labāk ieteikti ēsti visu, bet ar mēru un ne tik lielas porcijas. Es laikam nekad nespētu pateikt nē ēdienam, man no tā atkarība!
Es labāk ēdu un eju uz sporta klubu, lai vismaz kāds līdzsvars :-D
21.09.2011 11:54 |
 
Reitings 110
Reģ: 27.03.2011
latvianka, uzraksti man uz e-pastu [email protected]
21.09.2011 15:29 |
 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2011
Emmanuelle - stingrs raksturs tiešām palīdz jo bez tā nekur.
Nu vot, tava draudzene vismaz pareizi to visu beidza ( 10 dienas pamazām sākot ēst), es atkal pēc badošanās norāvos un viss vējā, tg gribas vēlreiz bet ar pareizu nobeigumu.
21.09.2011 15:31 |
 
Reitings 503
Reģ: 29.07.2009
Man bijušai sdraugs izgāja badošanās kursu, bet tikai stingrā speciālistu uzraudzībā!! Un pēc tam ir tik smalka tā pāreja pie ēdiena atpakaļ, ka tur jāskatās pat to, no kāda dārzeņa/augla izspiesto svaigo sulu Tu dzer. Man liekas "uz savu galvu" kaut ko tādu izpildīt ir neprāts.
21.09.2011 16:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits