Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skaistai sejas ādai -kas?

 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009

Man radās jautājums - kādus vitamīnus/preperātus iekšķīgai lietošanai jūs lietojiet/iesakiet, lai sejas āda būtu glīta, lai nemestos visādi nesmukumi, lai āda būtu gluda un mirdzoša!?

Un vēl - vai kāda ir mēģinājusi Himalaya Nīma produkciju? Man ir maska, bet, piemēram, kā ar sejas mazgāšanas līdzekli? Un pārējiem? Lasīju, ka esot arī iekšīgai lietošanai kapsulas no šīs firmas...

19.09.2011 01:46 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Neko iekšķīgi nedzeru, uzskatu, ka pietiek ar veselīgu uzturu. Vienīgi ābolu etiķis palīdzēja kādu laiku , kad lietoju.

Man no Himalaya pagaidām patīk viss,ko esmu jebkad lietojusi ( kas arī nav īpaši daudz, bet tomēr ) tāpēc es uzticos viņu produkcijai un ja šobrīd ko vajadzētu sejai, pirktu tieši no viņiem.
19.09.2011 01:49 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Varbūt rauga tabletes? Bet domāju, ka vislielākā nozīme pareizam uzturam, aktīvam dzīvesveidam, jo man tāpat bieži metās pumpas, tā nepatīk, bet nu ko padarīsi .. (t)

Nīma maska ir superr (l) (l)
19.09.2011 01:49 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
man sejas āda uzlabojusies no tā vien, ka no darba un uz darbu braucu ar riteni- sanāk 2h svaigā gaisā.
nekas cits nav mainījies- draudzene kad mani ieraudzīja bija šokā, cik mana āda izskatās svaiga un skaista.. :)

tā kā varu teikt- daudz svaiga gaisa, ļoti nāk ādai par labu! :)
19.09.2011 01:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es lieku pagaidam tikai dabigas maskas-olas dzeltenums ar medu, citronu un cocos ellu :-) .Tulit sanemsu no Francijas sutijumu-Baldones dunas! (l) Es tiesam esmu sajusma-no Latvijas nevareja sutit...draudzene aizveda uz Franciju,kur dzivo ,un izsutijusi no turienes.Bija nupat Latvija un izgaja specialus kursus par so temu-esot tiesam loti labs rezultats! :-)
Te bija viena sieviete ,kura interesejas par sim Baldones dunam,tagad varu teikt ,ka man ir cilveks ,kas ar to nodarbojas! :-)
19.09.2011 03:09 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
ūdens . ļoti daudz.
linsēklu eļļa kapsulās (vai šķidrā veidā , ja esi cīnītaja ;) tikko saku lietot, iespaidojos no 30+ sievietes, kurai āda ir tik svaiga , ka biju zaļa no skaudības .)

olīveļļa ēdieniem. izmest saulespuķu eļļu no virtuves . :)
netīrīt seju pārāk bieži . ādai tāpat kā matiem ir savas dabīgās eļļas, kas ir vajadzīgas.

attīrīšana (exfoliate) vienreiz divās nedēļās (apmēram)




vēl 30 +gadu meiča man pastāstīja , ka lieto Eminence krēmus (cik noprotu, Ungāru kosmētikas firma, bet tuvāk par štatiem nopirkt neatradu .
padārgi, bet atkal , iespaidojoties no viņas izskata, es domāju tikt klāt viņiem un cerēt, ka derēs arī man


bez veselības problēmām. Tās man ir, tāpēc āda nav ne tuvu perfektam, bet cīnos ar zobiem un nagiem.
19.09.2011 03:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
naktsmeita-noteikti varu teikt pec pieredzes!Ja cilveka veseliba ir kartiba,tad seja noteikti izskatisies veseliga!Loti liels uzsvars seit jaliek zobiem,kungim!
Vispar es ari ieteiktu lietot pec iespejas mazak puderus utt,jo tie nedod sejai "elpu"! :-)
19.09.2011 04:17 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
manuprāt, pārsvarā nozīme ir ģenētikai un dzīvesveidam. ārējiem faktoriem tā mazāk, jo es pūderkrēmu lietoju katru dienu un āda ir laba.

esmu dzirdējusi labas atsauksmes par kolagēna lietošanu kapsulās, bet pati mēģinājusi neesmu.
19.09.2011 04:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Saadi-es lietoju Collagen Peptide +Amino Acids pulveri,kas loti labi ari iespaido adu.Tas ir mana vira drauga viens no atklajumiem -vins izgudroja so pulveri(tiesi so sastavu) :-) !Man vienmer prieks ,ka esmu si cilveka "izmeginajuma trusitis "un tiesam loti labi darbojas! :-)
19.09.2011 04:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)