Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pārdomāt notikušo un mācīties

 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011

jā, man ir attāluma attiecības.

bet tas man parasti nav šķērslis, mans draugs tik un tā ir labākais.

tikai nesaprotu, kas vakar ar mani notika. biju klubā samērā iedzērusi, draugi mani pameta vienu pašu, neatbildēja uz īsziņām. viens samērā jauks puisis sāka dejot ar mani un man jau nebija īsti, kur likties. jau pašā sākumā teicu, ka man ir puisis, bet viņš tik un tā pamanījās mani vienā brīdī nobučot. nekas jau nenotika, jo es atrāvos, bet tik un tā šodien jūtos vienkārši briesmīgi. lai gan vakar, protams, saņemt uzmanību šķita ļoti jauki.

un tomēr, vakar visu laiku domāju, kaut tā svešā puiša vietā būtu mans mīļais puisis.

un tomēr, šodien nākas daudz pārdomāt:

kas man bija uznācis un kāpēc? tā nu nekad man nebija gadījies, un es nezinu, cik nopietni man to uztvert.

vai varbūt mana mīlestība nav pietiekami stipra...? vai arī man pārāk daudz vajadzīga citu puišu uzmanība? :-/

pēc tā, kas notika, nē, nepiekrāpu savu draugu. BET man šķiet, esmu piekrāpusi savas vērtības un ideālus, sevi.

nezinu, kā man justies. vienu gan esmu sapratusi: mācīšos no notikušā un nekad nepieļaušu, ka lietas aiziet tik tālu, jo zinu, cik slikti jūtos pat šādā situācijā.

18.09.2011 18:03 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Man vispār dikti smieklīgi šķiet tie, kas tikko uz deju grīdas satikušies, jau siekalojas un apmainās viens ar otra mikrobiem :-D
Vienkāršā padejošanā ar citiem vīriešiem neko sliktu nesaskatu. Muļķīgs salīdzinājums, bet vismaz liek paskatīties uz notikušo ar smaidu- tad jau pārpildīts trolejbuss arī jāsauc par masu krāpšasn vietu, jo cilvēki viens gar otru rīvējas :-D
18.09.2011 18:25 |
 
Reitings 96
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka Tu baigi cepies, chill, Tu jau nebiji tam visasm ierosinātāja, gadījās... Uztraukties vajadzētu, ja jums būtu kas vairāk, vai arī pēc tādas nevainīgas bučas, visu laiku domātu par tikko iepazīto princi :D
Būs labi
18.09.2011 18:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits