Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

MAC kosmētika

 
Reitings 37
Reģ: 09.09.2011

Sveikas, meitenes!

Gribēju, lai padalaties pieredzē (tās kuras lieto šos produktus)

Zinu, ka ārzemēs šī produkcija ir ļoti populāra, bet pie mums laikam nav (t) Kaut kur gan jau atrast var, bet pasūtīt negribās, jo toni grūti pielāgot (vajag tieši tonālo un pūderi). Kad esmu ārzemēs, nav laika staigāt pa veikaliem, lai meklētu īsto toni tonālajam :-D

18.09.2011 05:20 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
Man papildus jautājums - kā vsp var izvēlēties sev pareizo toni veikalā? Es tak viņu nesmērēšu uzreiz uz sejas, ne?
18.09.2011 11:54 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
vispār nesapratu ko īsti tu gribēji jautāt par MAC :-D bet par to kā izvēlēties tonālā krāsu paskaties http://www.lisaeldridge.com/video/1668/foundation/ man ir dažas MAC otas, par kurām esmu sajūstmā, tas pats Sigma nestāv klāt
18.09.2011 14:09 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu ja jau tu tik bieži ceļo, tad tev vaidzetu atrast laiku lai ieskrietu jebkurā unī vai kādā lielākā lielveikālā. M.A.C. var iegādāties arī lielāko starptautisko lidostu TAX FREE zonās.
Ja baigi vaig laiku var atrast, bet ja nē tad droši vari iegādāties Make up For Ever kosmētiku - gandrīz identiska.
18.09.2011 22:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits