Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neapmierinātība ar vīrieti

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010

Kopš vīrietim bizness aizgāja uz grunti, visa mūsu dzīve iet šķērsām. Mums bija ļoti lielas naudas grūtības, zaudējām privātmāju, mašīnu, visu banka paņēma, pārcēlāmies pie vecākiem.

Man arī bija mazais bizness, kas negāju, pametu un atradu algotu darbu. Bet viņš neko... Es pamazām jau sāku atkopties no finansiālā kraha. Saku, lai pa dienu meklē mums dzīvokli, kamēr es darbā. Viņš nemeklē, nemeklē arī darbu. Es viņam pārmetu, viņš pārmet man, ka es visu laiku viņu psiholoģiski gremdēju, pārmetu un mājās nāku neapmierināta.

Es vienkārši neesmu no tām sievietēm, kas ļaus sev uz kakla dzīvot :-O

16.09.2011 20:10 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu,ka pilnīgi pareizi dari un neļauj tādam izlaisties!!!
Piemērs-mana māsīca studē,ir bērns,šogad beigs studijas.Viņai džeks-30 gadi,nestrādā,kur piedāvā darbu-tur neiet,jo tas nav labi,tas nav labi,labāk mājās pie datora sēž!Kad māsīca pateica,ka pēc studiju beigšanas sēdēs mājās un auklēs mazo,tā no džeka puses bija šoks-kā,tu mājās sēdēsi?Nē,to nedarīsi-tev jāmeklē būs darbs un jāstrādā! (e) Vot nevajag tādus izlaist,parādot,ka tu kā sieviete visu vari un ir labi!
Tomēr mēģini viņu motivēt,lai kaut ko meklē,lai vēlāk nav jāauklējas ar tādu!
16.09.2011 20:13 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Varbūt tāpēc viņš arī negrib meklēt dzīvokli, jo saprot, ka tagad viņš nevarēs neko maksāt no savas puses?
16.09.2011 20:14 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
vispirms ir jāpanāk, lai draugs sāk strādāt un tad var meklēt dzīvokli. tu jau nevēlies vien no savas naudas par dzīvokli maksāt.
skaties ar viņu kopā sludinājumus, vai arī viena pieraksti numurus, uz kuriem zvanīt. ja viņš atsakās zvanīt ,aizbildinās ,tad patiešām nevēlas atrast darbu..un ir laiks padomāt par citu vīrieti
16.09.2011 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Kāds ir viņa pamatojums,kāpēc viņš sēž un neko nedara?Tjipa nabadziņš kam joprojām sāpe un jāatkopjas vēl no šoka,ka viss aizgāja pa pieskari?Jeb pilnīgo otrādi-viņš neko nemeklē,jo pa dienu mājās smagi strādā visu dienu un nav laika kko meklēt?
Neko tu negremdē un,malacis,ka neesi no tām,kas pieļauj to situāciju,kad vīrietis dzīvo uz tava rēķina.
Protams,ir šie gadījumi,kad zaudē darbu utt.Uzreiz uz sitiena jau reti atrod jaunu,taču šajā gadījumā jau pat nemeklē jaunu.Šajā gadījumā izskatās,ka ērti iekārtojies un vēl uzdrošinās braukt virsū,ka tu viņu ''gremdējot''.
16.09.2011 20:25 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
pirmais teikums nejēdzīgi uzrakstīts-bija domāts,kāds pamatojums,kāpēc sēž un neko nedara,lai atrastu jaunu darbu?Nu,kāpēc nemeklē jaunu?
16.09.2011 20:27 |
 
Reitings 457
Reģ: 29.01.2009
Kārtējais pierādījums, ka vīrieši daudz sāpīgāk, ilgāk atiet no likteņa triecieniem. Tāpēc jau Dievs lika dzemdēt sievietei nevis vīriešiem. Šie nepavilktu :-D
Lab, ienesos es auzās, uznāca kkas :-D
Manuprāt, metaforiski izsakoties- jāņem viņš "aiz olām" . Dzīve turpinās, tas viņam Tev ir jāiekaļ galvā, vēl daudzas reizes var gadīties, ka viss jāsāk no sākuma, bet, tāpēc jau nevar nolaist rokas, ja 1 reizi nesanāca. Sapurini viņu!
16.09.2011 21:48 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Ja man parmet un brauc auguma, ka es maz pelnu vai tamlidzigi, tad es ar palieku depresivs un gauss.
16.09.2011 23:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!