Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaazas

 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011

Taas, kuras jau preceejushaas, pastaastiet ,kur svineejaat savas kaazas-valsti, vietu, vai taas bija bazniicaa vai dzimtsarakstu nodaljaa :-P

Bet taas, kuraam veel viss preikshaa, padalaties, kaadas redzat savas naakotnes kaazas, par kaadaam sapnjojat!

Varbuut ko varat piemest par medusmeenesi.

Es, piemeeram, gribeetu cerimoniju bazniicaa, tusu viesu namaa pie okeaana, limuziina vietaa helikopteri un medus meenesi uz Karakasu, aaaa! Tagad taads "preciigs" noskanjojums, lai arii vecums pavisam nieciigs (s) (s)

16.09.2011 06:56 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Es zinu, ka precēšos baznīcā.
Un tad pēc 10 gadiem vēlreiz simboliska ceremonijā, tikai brīvā dabā, zem ozola pļavas vidū vai pie jūras.
Un es ticu, ka man ta būs.
Skatoties uz apkārtējiem pāriem liekas, ka zudusi ticība labajam un skaistajam, bet. Jau tagad zinu, kādam jābūt tam otram cilvēkam, lai es gribētu stāvēt blakus un laimes asarām acīs dot svēto solījumu.
Par vienu lietu gan man ir žēl. Man nav tēta, kas mani izdos vīram. Tas vienmēr licies tā aizkustinoši.
Par svinībām, tas jau mazāk svarīgi.

Eh, bet kur man vēl kāzas...
Bet par to baznīcu zinu droši. Vai nu baznīcā vai nemaz. Vasarā biju vienā baznīcā, uz vakarpusi, pa dienu bija notikusi kāzu ceremonija, viss baltos ziedos un smaržoja pēc lillijām. Tajā brīdī mani pārņēma tāāāda sajūta, ka sapratu- jāāā, arī man kādu dienu būs tā. (l)
16.09.2011 07:23 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
man kaut kā pēdējā laikā šķiet lieka tā svinēšana ar ntajiem radiem un draugiem. man kāzas saistās ar mani un vīrieti, un tikai. :-)
tāpēc, attiecīgi, gribētu sarakstīties un tad mēnesi padzīvoties kaut kur maldīvās (tas kāzu izdevumu vietā :-D).
16.09.2011 08:46 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Galvenais tik tagad ,lai taas kaazas aatraak pienaak!
16.09.2011 08:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Diosa-es atpakal no aerobikas...redzeju tavu profila bildi un iedomajos ,ka ta esi tu kazu kleita-sapratu - vai nu esi apprecejusies,vai taisies :-) !!Forsi!
Manas otras bija Carson city-vispar esot slavena vieta-tur precoties daudzi ,kas velas savadakas kazas... :-D Man gan bija loti mazas-tikai paris cilveku!Toties medus menesis bija Tahiti :-P !Nenozeloju nevienu minuti,varbut tapec ,ka biju jau vienreiz precejusies-to balto kleitu izbaudijusi un parejo ari!Man liekas ,ka kazas noteikti jataisa tadas,lai pasiem jaunajiem prieks!
Maniem Amerikas radiniem bija vinotava-loti smukas!Tiesam patika-bet tu ja varbut zini-te ir savadak ,ka Latvija-paris stundas ,un visa ballite cauri....!Lai veicas! (l)
16.09.2011 10:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Saadi-priecajos par tevi ari! (l)
16.09.2011 10:17 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Es jau gribētu kāzas brīvā dabā, kkur skaistā, izgreznotā vietā.. Bet zinu, ka draugs neparakstīsies uz to, viņš baznīcā, tas nozīmē, ka man "jāpāriet" katoļu ticībā, kaut gan man viņa galīgi nav tuva.. :-D

Svinības - nav divu domu, kur viņas notiks :-D drauga ģimenes viesu namā.

Auto - kkas īpašs, nekādi limuzīni vai glaunie auto, drīzāk kāds sporta variants, abi esam dulli :-D
16.09.2011 10:20 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man patiesībā vispār negribas kāzas ar visiem radiem, draugiem. Ja nebūtu iespējas taisīt ļoti mazas kāzas, visticamāk, ka nevēlētos precēties vispār.

Kāzas noteikti nenotiktu baznīcā, jo ne es, ne mans mīļotais neesam ticīgi.

Un kā te jau meitene minēja - arī es daudz labprātāk vēlētos foršu medusmēnesi. Nezinu gan kur, bet noteikti kādā romantiskā vietā, kur vēl nekad nav būts. (l)
16.09.2011 10:30 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Hmm, bet vai tad lai preceetos bazniicaa obligaati jaabuut katoljiem? Tak ne |-)
16.09.2011 10:35 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Diosa, tas bija domāts tā, ka mans draugs ir katolis, es esmu pagāns :-D lai precētos baznīcā, man jābūt katoļticīgai. Var jau, protams, pieņemt kādu citu, piemēram, luterāņi.. Bet nu manā gadījumā draugs diez vai pārietu tā :-D
16.09.2011 10:54 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Haha, pagaans, labi pateici!
Katolji, luteraanji, pareizticiigie 100% var bazniicaa preceeties, kas ar paareejiem, nezinu, bet ,ja veelies bazniicaa, tak paarej kaadaa no shiim ticiibaam un miers! Tas jau Tev neliks pienaakumu katru sveetdienu uz dievkalpojumu iet!
16.09.2011 10:58 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Tā kā pēdējā laikā vīrietis par kāzām ierunājas aizvien biežāk, esmu domājusi par to, kādu sev vēlētos šo pasākumu. Nesapņoju par nereālām lietām a'la kāzas Havaju salās, kleita par pāris tūkstošiem un kāzu ceļojums apkārt pasaulei. Es gribētu diezgan vienkāršu un intīmu kāzu ceremoniju, jo tie ir svētki jaunlaulātajiem, nevis simtiem viesu. Zinu, ka ceremonija notiks zagsā, šaurā cilvēku lokā, sirsnīgi un saviļņojoši. Nekādus lielos tusiņus viesu namos arī nevēlos.
16.09.2011 11:18 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Neesmu precējusies.Ir bijuši dažādi varianti,bet šobrīd vēlos skaistu ceramoniju,kurā būtu tikai mēs abi,mūsu vecāki un tikai labākie draugi.Nevienu cilvēku vairāk.Man vienalga vai kāds apvainosies-tā ir mūsu diena un mēs nevēlamies tos milzīgos balagānus,dzeršanas trīs dienas.Tāpat mans vīrietis zin,ka negribu nekādas tradīcijas vai tusus viesu mājās.Gribētu pēc ceramonijas aiziet uz kādu restorānu kopā ar tiem dažiem viesiem,kko uzēst,uzsaukt šampanieša tostu un viss.
Tiesa,es nezinu,kur varētu notikt ceramonija,jo zagsa atbaida.Negribu tajā bezpersoniskajā vietā,kur,manuprāt,vispār nav nekādas auras vai svinīgas sajūtas.Man tas būtu tas pats,kas precēties nemājīgā,caurstaigājamā viesistabā.Varētu baznīcā,jo gluži pagāni neesam(taču,neesam arī drausmīgi ticīgi),bet tad es gribētu mazā,skaistā baznīciņā ar auru,kā filmās redzēts,taču neesmu tādu atradusi...
Medusmēnesis...hmmm...ļoti gribētu Francijā.
16.09.2011 15:11 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Sākumā baznīcā (nezinu gan kādēļ, neesmu kristīta un it kā neticu nekam) un pēc tam foršu ballīti ar draugiem&radiem līdz rītam.
Man šķiet, ka tas ir tizli nerīkot ballīti, es gribētu savas kāzas riktīgi atcerēties kā lielisku pasākumu, nevis kkur divatā nolīst un apgredzenoties. Tas taču ir kkas tik liels un skaists, ar to ir jādalās ar tuvākajiem. Mirkļi divatā jau būs visu atlikušo dzīvi (cerams), bet grandiozas ballītes, kur visu dienu jūties kā princese jau nav nemaz tik daudz. :-)
16.09.2011 15:20 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
p.s. tām ,kuras nezina- pareizi ir CEREMONIJA!!!!!!!!
16.09.2011 15:21 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Es arī gribu kāzas, kas būtu īpašas tieši mums abiem, noteikti negribu tusu kaut kādā bezpersoniskā viesu mājā... Gribu lai ir īpaši un neparasti un galvenais, lai ir tas, kas mums abiem ir svarīgs, nevis tas, ko grib/sagaida viesi un vecāki. Visas tās tradicionālās kāzu izdarības man vienkārši riebj, ieskaitot 7 tiltus, atslēgas, baltu limuzīnu un šķīvja sišanu. Arī dzejas skaitīšana zagsā liekas muļķīga - ne mums un mūsu kāzām piemērota. Gribu pavisam vienkāršu ceremoniju un ballīti brīvā dabā ar draugiem - ar volejobola spēlēšanu, gaļas cepšanu, mūziku un Brenguļu alu. :-D
16.09.2011 16:31 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Tā kā manā skatījumā kāzu diena ir īpašs un intīms notikums, tad es vēlētos laulāties šaurā cilvēku lokā ar pašiem tuvākajiem cilvēkiem, ideālajā variantā- divatā kaut kur ārzemēs. Labi, pat ne kaut kur- arī konkrēta sapņu valsts ir zināma. Sapņi, sapnīši :-)

Kā dzīvē izvērtīsies, tad jau redzēs :-)
16.09.2011 18:14 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Par tādām reālām kāzām es uj cik ilgi vēl nedomāšu,kādus gadus 10, bet sapņu kāzas ,protams, būtu ar tādu vērienu,bet tādēļ jau tās ir sapņu kāzas.

Drīzāk patreiz gaidu,kad draugi,radi,paziņas beidzot sāks precēties, lai es 1x mūžā arī kāzas redzētu! :-)
16.09.2011 18:40 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Es noteikti gribētu 3 dienu tusiņu ar visiem radiem un draugiem. Savās kāzās gribētu priecāties un radīt prieku arī citiem. Ceremonija noteikti nebūtu baznīcā. Visādas mičošanas un tamlīdzīgas lietas nekādā gadījumā negribētu. Viss būtu savādāk kā ierasts. Arī kleita nebūtu klasiskā mežģīņu čupa.
16.09.2011 18:47 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Gribu vidēji leilas, bet saaicināt visus, ko gribu, nevis žmiedzoties.
Gribu laulāties ārā kaut kur.
Ļoti liela nozīme būs piešķirta noformējumam.
negribu visas šķīvja kāpšanas un 7 tiltus.

Tagad pie tā strādāju :)
bet kaut kā ar smuka viesu nama atrašanu man neiet :)

reiz gribēju 3diennieku, bet sapratu, ka tas ļooooooti sadārdzina pasākumu.
16.09.2011 18:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits