Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai nekad neesat velejusas mainit savu attieksmi pret sevi?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Es ietekmejos atkal no vienas citas diskusijas!Saku domat ,ka tiesam ir cilveki ,kuriem mes nepatikam -negrib kontakteties ilgstosi... uttSaku domat ,kapec ta varetu but?!Skaidrs ir viens-mes nevaram patikt visiem,bet tomer-ja velamies labas attiecibas gimene,darba,skola,mums ir jaieklaujas taja vide! |-)Japielagojas!Jadoma,ko mes varetu mainit,lai ta nav!

Es skaidri zinu,ka man noteikti ir jadabu ara no sevis tas perfekums-cilveks nevar vienmer visur visu izdarit perfekti-soreiz domaju vairak darbu.Tapat ari gimene-nevar prasit no otra to perfekto kartibu ,piemeram,ja cilveka tas nav ieksa,tad nav! :-(

Es domaju ,ka noteikti man vajadzetu iemacities vairtak paturet savas domas pie sevis,ja tas nav pozitivas-nav "jasplauj" viss ara ,kas ieksa-jamak savaldities! |-) Ka ir ar jums?Ko jus gribetu pie sevis pielabot? :-P

15.09.2011 21:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Arejais izskats noteikti nav noteicosais ,vai attiecibas veidosies labas ,vai ne :-) !Tas ir pilnigi skaidrs! |-)
15.09.2011 21:47 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
nevelos sevi neko pielabot, bet so to mainit gan varetu...
15.09.2011 21:54 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Man dažreiz iekšā ir dziļa doma,kas pašai liekas pareiza,bet es nemāku noformolēt un pataisu sevi citu acīs par cietsirdīgu un vel sazin kādu. Tādās reizēs labāk paklusēt man. :-D
Visiem patikt es noteikti necentīšos,bet sevis pašas labad varētu sevī mainīt rakstura īpašības,kas man pašai dara tikai sliktu. :-) Nu piemēram pārmest draugam caur puķēm kautko. Ne viņš saprot,ne kāda jēga no tā tik nervozēju abus :-D
15.09.2011 21:56 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Man ir tieši otradak, gribas iemacities teikt visu acis, ko domaju, vispar šo īpašību cilvēkos augstu noverteju :-)
15.09.2011 22:01 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
mazināt greizsirdību par katru nieku un neparko
15.09.2011 22:04 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Neuzsprāgt par daudziem niekiem, kur tas nav nepieciešams. Ātri māku sadusmoties un sākt bļaut.
15.09.2011 22:06 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Reizēm gribētos būt "vecene ar olām", jo reizēm liekas, ka esmu pārāk laba un "mīksta"
15.09.2011 22:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es ari augstu noverteju to teiksanu acis,bet esmu ieverojusi ,ka darba -es domaju ,ar cilvekiem ,tas kadreiz ir ta japrot pateikt,ka cilveku "neiedzen zeme".Man nesen bija tads gadijums darba,ka mana kolege man pateica acis ,ko doma,bet tada veida,ka es loti apvainojos...es turpinaju stradat talak,bet visu laiku nevareju "norit" tos vinas teiktos vardus! (t)
Man ir viena loti interesanta ipasiba,mani loti uzmundrina uz lielam lietam komplimenti par labi padaritu darbu,bet ja kads pasaka kaut ko loti negativu,tas nobloke to speku, cinities talak...! |-)
15.09.2011 22:12 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Emmanuelle - tāpēc,ka cilvekiem tieši tik plašš tas redzesloks attiecība uz šo jautajumu. Reiz gāja mums te Iveas pārvērtības pa TV,sievietei bija 42 un viņa pati teica - ko nu es vairs,kam man puceties. Traģiska attieksme.
15.09.2011 22:14 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Un šis komentārs bija attiecībā uz diskusiju par gadiem :-)
15.09.2011 22:15 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
manī ļoti ir attīstījies "uzbrukuma instinkts", bet ne "aizsardzības, pretuzbrukuma instinkts"..
Paskaidroju: Es ļoti bieži cilvēkiem kko pārāk skarbi pasaku, pēc tam tikai saprotu, ka nevajadzēja to teikt.. Bet, ja man kāds kko skarbi pasaka, aizrāda, es neko nesaku pretī, bet cenšos to "norīt"

Es pat nezinu, kas ir labāk..Zinu tikai, ka ļoti daudziem cilvēkiem pirmais iespaids par mani izveidojas slikts, jo viņi domā, ka esmu rupja, ļauna utt..
15.09.2011 22:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja -es par tiem gadiem tiesam nosokejos! :-D Man tik loti patika manas Vacijas tantes attieksme .Atceros ,ka es ar vinu runaju vienmer ,ka lidzigs ar lidzigu-nekad nejutu to gadu starpibu,jo vina bija tada "jauna" vienmer! (l)
Tas ir kaut kas tads,ko esmu panemusi no vinas un atceros vienmer,ka loti pozitivu nostaju.Man liekas ,saglabat to jaunibas garu ,tadu pozitivu skatijumu uz savu arieni-neskatoties,ka viens kg.vairak ,vai mazak,viena kruncina vairak-tas viss ir nieks.Es esmu vienmer esmu teikusi ,ka biezi cilveki sevi "noraksta par atru"-tur es varu teikt-esmu pilnigs pretstats! (l)
15.09.2011 22:24 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es neesmu perfekta, man ir daudz trūkumu, ir uz ko tiekties.
Bet, tajā pašā laikā man ļoti nepatīk cilvēki, kas liekuļo, nesaka acīs, ko domā. Jo sarunu biedrs taču redz pēc žestiem, mīmikas, ka otrs izliekas. Un vairāk par visu man nepatīk nepatiesi cilvēki. Un ir otra galējība- kas spļauj ārā visu, kas uz mēles. To mēs redzam tepat forumā- rupjība pēc rupjības. Un visvairāk man krīt uz nerviem, kad kāda pasaka, ka viņai labi iet, tad pārējās uzreiz sāk klupt virsū, ka redz, lielās par daudz (tas man iekrita acīs, kad šodien lasīju diskusiju par svaru, augumu, un likās nepamatots uzbrauciens tēmas autorei). Tā robeža ir ļoti smalka- kad teikt, kad noklusēt- tā ir jājūt.
Jā, es neesmu perfekta, arī dažkārt to robežu pārkāpju un pēc tam nožēloju.
15.09.2011 22:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Teika solite-man ari ir ta kadreiz ,ka visuma man patik kada diskutetaja,bet tad kaut kas ir tads...kam nespeju noticet-uzkrit uz nerviem, un gribas "iekost"...!Par to rupjibu -tev taisniba :-) .Biezi ir ta ,ka kada meitene nezin, nesaprot kaut ko, un ta pretreakcija ir uzreiz loti agresiva-piemeram ,taja pasa sex tema |-) .Te es noteikti aizstavu "analo patrulu"-tas nav mans ,bet,tikai tapec ,ka man tas nepatik -es nevaru otru "nogalinat" ar saviem tekstiem! |-)
Par svaru man biezi gribas tomer pateikt-nesabojasim ieksas,ja nav tas modeles 50kg augums! :-D
15.09.2011 22:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Emanuelle
Bet vai nav tā, ka tie, kas vienmēr citiem tikai piekrīt, atbalsta, saka labu, īstenībā ir vāji, bezviedokļa cilvēki, kas kā ūdenszāles liecas ik katra virzienā? Es nezinu, kā citi jūtas, bet mani tādi cilvēki garlaiko- nav interesanti sarunāties ar cilvēku, kam nav ne savas nostājas, ne viedokļa, ne uzskatu. Un no savas dzīves pieredzes saku, ka tie, kas citiem vienmēr piebalso, pēc tam aiz muguras ir lielākie aprunātāji.
15.09.2011 22:58 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Pat ģimenē bērni mēdz izaugt atšķirīgi, ka nevar sadzīvot. Kur nu vēl nodarbotos ar lielo plānu kalšanu, kā iepatikties citiem.
Rupji sakot - man dziļi piedrāzt, ko kads domā, man ir savs pieklājības un komunikabilitātes "komplektiņš", ko izmantoju, tiekoties ar cilvēkiem un parasti atstāju labu iespaidu. Tiem, kuriem nepatīku, acīmredzot nav par mani kā personību nekādas intereses un kāpēc lai es censtos uzturēt attiecības ar desmitiem "garāmgājēju"? Tā ir lieka laika tērēšana.
Cilvēki, kas vēlas būt ar visiem labās attiecībās un sevi maina, atkarībā no otra cilvēka pretī, alkst atzinības. Tāpēc atbilde ir vienkārša-es mainītos tikai ļoti tuvu cilvēku iespaidā un tie ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi.
15.09.2011 23:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nupat iedomajos ,cik loti liela atskiriba ir salidzinosi ,runajot par uzvedibu darba,piemeram!Atceros Latvijas laikus-nebija jau ta ,ka varejam pret slimnieku uzvesties,ka gribam,bet tagad ir jalien gandriz "no adas ara"-ja uzvediba nepatik prieksniecibai,tad vari meklet darbu citur...ta es tagad saku domat,vai vispar zinu,kada esmu isteniba,jo ta sieviete,kura dzivoja Latvija ir "mirusi"-man tas smaids ir laikam uz "muziem"-tads ka obligats! :-P
Teika spolite-ta ir ....tomer jasaka ,ka pieklaiba un piekrisana visa nav viens un tas pats-piekrist visa- ir tiesam nevajadzigi,ja cilveks ta nedoma...,bet pateikt pieklaigi,ja nepiekrit- var!Var iztikt bez tiem stulba ,slima,idiote utt |-)
15.09.2011 23:16 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Katru dienu vēlos mainīt savu attieksmi pret sevi :-D Un katru dienu to pārlieku uz rītdienu :-P
15.09.2011 23:20 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Emanuelle
Jā, piekrītu, par tiem stulba, utml. Izteikt savu viedokli vajag un var pat strīdēties, bet nevajag pāriet uz personiskiem apvainojumiem. Ja strīdas, tad par tēmu un tad nevienam nav par ko apvainoties. Bet biežāk ir tā, ka viens, divi, trīs argumenti, vājākais neiztur un sarunu biedram paziņo, ka viņš ir stulbs :D
15.09.2011 23:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es censos izskaust negativos vardus, runajot par sevi-tiesi otradi, censos visu laiku sev iegalvot ,ka izturesu ,varesu,tiksu uttVisu tiesam meginu iedomaties pozitivi.Kadreiz kaut kas majas krit uz nerviem -vienkarsi lidz "baltkvelei"-izeju ara darza-daru kaut ko tadu ,par ko pasai velak prieks ,tas kas krita uz nerviem ieprieks-jau aizmirsies! :-D
Es pedeja laika ieveroju,ka piepildas tiesam tas ,kas nak ara no mutes.Es teicu ,ka izturesu darba so gruto momentu-Iztureju!!!Vel palikusas paris dienas-parejas koleges atgriezisies no atvalinajuma!Vardam ir speks! :-)
15.09.2011 23:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)