Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

boobs

 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010

Nu tā. Tagad esmu sākusi savu veselīgo dzīvesveidu, lai notievētu, jo pēdējā gada laikā esmu kārtīgi uzēdusies (s) BET, man ir ļoti liela baile par krūtīm. Man jau viņas tā bija lielas (tagad vēl lielākas), un JAU (man ir tikai 21 gads) tās ir sākušas mazliet sākt skatīties uz leju. Ne daudz, bet māāāzlietiņ. + vēl tās debilās strijas. Zinu, ka tievējot, notievē arī krūtis, kas būtu baigi labi, vienīgi tas, ka man bail, ka krūtis vispār sāks skatīties uz zemi, būs netvirtas, strijainas, pretīgas un man būs krūšu depresija :D (tik ļoti ņemu pie sirds, jo pat kad pāris gadus atpakaļ biju ar gandrīz ideālu augumu, krūtis bija tiešām vienīgā lieta manā ķermenī, kas man patika).

Ko es jau daru: kontrastdušas - check, atmetu pīpēšanu - check (jā, tikai izskata dēļ vien atmetu, un nebija tik grūti kad iedomājos sevi krunkainu), peldēšana - check, daudz ūdens dzeršana - check, tagad arī veselīga ēšana - check. Kas vēl būtu jādara, lai krūtis būtu foršas? Jo es skatījos krūšu pacelšanas video, bildes pirms un pēc, bet tas ir tīīīīīk pretīgi un es negribu rētas, tāpēc jācīnās dabiskā veidā ar to stulbo gravitāciju. Paldies

15.09.2011 20:10 |
 
Reitings 91
Reģ: 29.01.2009
Regulāri, speciāli vingrinājumi krūtīm, lai uztrenētu un uzturētu "dabisko krūšturi"
15.09.2011 20:39 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Jā, aerobikas/jogas vingrinājumi ķermeņa augšdaļai - rokām, pleciem, tad arī būs trenētāki krūšu muskuļi (man gan pašai šķita, ka man no tā viņas paliek arī lielākas, bet varbūt man tikai tā gribējās domāt :-P ). Smērē kādus dabiskos krēmus/eļļas, lai būtu elastīga āda. Un mīli pati sevi, ķermenim ir svarīgi, ka par viņu labi domā (kaut piespiežoties :-P ), tad arī viņš atsaucas pūliņiem. ;-)
15.09.2011 21:08 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Krūšu depresija, haha, pat sasmējos :D Tev pareizs topika nosaukums - "boobs", es savējos angliski saucu par "titties", lai saprot, ka man nav melones, bet tādas minī izmēra :D
15.09.2011 21:13 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.09.2011
Pret strijam man pasai loti patik Madara ekokosmetikas lidzeklis. Ar patikamu apelsinu aromatu. :-) Svarigi ir netievet strauji, ka ari netievet un nepienemties uzreiz svara. Drosvien jacensas staigat pec iespejas vairak ar atbilstosu apaksvelu, kas labi visu balstitu.
17.09.2011 15:45 |
 
Reitings 22
Reģ: 14.09.2011
Piepumpēšanās un līdzīgi vingrinājumi paceļ krūtis, padara tvirtākas. :) pameklē googlē, noteikti kko atradīsi.
Malacis! Lai veicas!
18.09.2011 14:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits