Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krētas sala

 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Braukšu atvaļinājumā uz Krētas salu, Grieķijā. Ir kāda tur bijusi un var ieteikt, ko apskatīt, kādās cenās apģērbi? Interesē tieši Hersonissas pilsēta. Tur ir gar ielām mazi veikaliņi/kioski, kuros var nopirkt suvenīrus, dvieļus un visu ar Grieķijas logo? Spriežu pēc citām saules zemēm..

15.09.2011 17:55 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Esmu bijusi Krētā, tieši Hersonisā. Ir tur daudz mazi veikaliņi (var nopirkt pilnīgi visu sākot ar suvenīriem beidzot ar kažokiem), cenas diezgan augstas, jo uz tūristiem orientēts. Ir arī daudz restorāni un izklaides vietas.
Es pati biju uz Santorini, Chrisi salu - neapdzīvota sala, grieķu vakaru un īrēju arī mašīnu - izbraukāju - Agios Nikolaus (nezinu kā pareizi raksts:) ), biju Sitijā. Pa ceļam bij ļoti skaisti dabas skati.
Nu tas tā īsumā. :)
15.09.2011 18:11 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Esmu dzirdējusi par Santorini labas atsauksmes.
BeT vai Krētā ir tāds kā tirgus vai veikali, kuros var pieņemamās cenās nopirkt kādu apģērbu?
15.09.2011 18:18 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009
Sorry, bitezz, ka iejaucos ne pa tēmu :) nedusmojies, lūdzu :)

Bubucite22, varbūt vari pastāstīt par mašīnas īri (tikko nesen izveidoju diskusiju) - no kādas kompānijas īrēji, vai vajadzēja maksāt depozītu (uz vietas cash vai rezervēja no kartes)?
15.09.2011 18:33 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Kompāniju neatceros, bij pretī vienai priedei (Hersonisā), pa trepītēm augšā jāiet, lejā tā kā somu un rotu veikals.
Blakus bij arī turisma aģentūra.
Depozīts nebij jāmaksā, visa nauda bij jāsamaksā saņemot mašīnu.
15.09.2011 18:45 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
bitezz par tirgu neko nezinu, Hersonisā neredzēju. Nu jāstaigā tur pa tiem veikaliem, tur var daudz sapirkties firmas mantas (gucci, D&G utt.) - protams nav īsti.
Es uzkāpu tur kalnā tā kā vienā, kur ar ir veikali, tur tā kā bik lētāk bija, bet neko daudz.
Es gan drēbes un apģērbus tur nepirku, līdz ar to man grūti teikt pa cenām
Es vairāk spiedu uz suvenīriem :)
Starp citu pārtika un alkohols ir lētāks vienā tā kā lielveikalā, viņš atrodas tūristu ieliņas galā. Bet grūti man te tā izstāstīt, jo visi attālimi atkarīgi no tā, kurā viesnīcā dzīvo.
15.09.2011 18:48 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
kukuu, sameloju bik, bij priekšapmaksa - 20 Eur. Bet iespējams, ka tā priekšapmaksa atkarīga no tā, cik maksā automašīnas īre.
15.09.2011 18:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits