Nespēju saorganizēties :(

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010

Cerams, kāda varēs ieteikt kādu tiešām praktisku padomu.

Lieta tāda, ka nespēju saorganizēties darbam. Nosēžu visu dienu darbā pie galda, bet tā īsti neko neizdaru. It kā visu laiku kaut ko daru, bet rezultāta nav. Ik pēc 5 min eju pārbaudīt meilu (tādi man ir 3), ieskatos sociālajos tīklos, kas jauns, tad parunāju ar kolēģiem, aizeju pēc tējas, tad atveru vienu darbu, tad otru dokumentu, iesāku abus, nepabeidzu nevienu. Un tādā garā. mani pašu tas besī. Jo darba man ir pāri kaklam. Bet es kaut kā nejaudāju ātri un produktīvi strādāt.

Please, help, bail, ka priekšniecība to sāks pamanīt :(

Piemēram, šodien vienīgais darbs, ko var teikt esmu paveikusi ir pabeidzu vienu dokumentu, ko iesāku pagājušajā nedēļā. Pa 8 h darba dienu! Un par to maksā 25 Ls dienā

13.09.2011 01:09 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
man ir līdzīgi... arī nespēju saorganizēties, ok, kaut kā tos darbus arī izdaru, bet nuuu mēneša laikā izdaru to, ko var izdarīt nedēļas laikā.
13.09.2011 11:45 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
meklēju, tā jau nav, ka neko nedaru!esmu arī uz intervijām gājusi, bet kaut kā parasti noiet kas greizi!
13.09.2011 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 1697
Reģ: 29.01.2009
Man ir līdzīgi dienās, kad darba maz... Piemēram, jāuzdrukā pāris papīrīši, kas aizņem stundu, bet velku to līdz pēdējam (t) Savukārt dienās, kad darba ļoti daudz, varu skraidīt pa biroju kā elektriskā slotā un padarīt tik daudz, uz ko lazy dienās aiziet nedēļa-divas :D
13.09.2011 12:28 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Man tā ir tikai tad,kad ir maz darba. Tad es velku visu dienu tos darbiņus.Bet kad ir daudz ko darīt,tad visu izdaru ātrāk un arī diena ātrāk paiet :)

Mani motivē tikai vienīgi samaksa,jo es apzinos,ka mans darbs nav pārāk grūts un es saņemu labu naudu,par kādu citi tikai sapņotu,darot smagāku darbu. Tādēļ novērtēju savu darba vietu,lai arī kā man citreiz viss pieriebtos :)
13.09.2011 13:44 |
 
Reitings 141
Reģ: 19.05.2011
Man arī tā ir gadījies, ar mācībām, bet virziens jau tas pats! :D

Sagaidi brīvdienas, atpūties, pasporto, pastaigājies brīvā dabā, satiec, kādu cilvēku, kas Tevi uzlādē, noskaties kādu komēdiju un tad jau, kā mietenes teica - darbs pats ies no rokas.
13.09.2011 16:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits