Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par diētām

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009

Zinu, ka vislabākais veids lieko tauciņu likvidēšanai ir pareizs uzturs un fiziskās aktivitātes.

Bet tomēr gribētos palasīt meiteņu pieredzi (tikai godīgi!), kas ir mainījies, kad ievērojāt kādu diētu (kādu?).. respektīvi, cik kg nomesti, cik ilgā laikā, kāda bija sajūta diētas laikā (vai grūti, vai nelabi?), utt.

12.09.2011 03:28 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
Esmu izmēģinājusi daudz un dažādas diētas, kaut gan visi man vienmēr teikuši, ka augums man ir tieši tāds kā vajag - normāls, nav ne maz nav ne daudz :-D Lai gan tagad ēdu sabalansēti un ar to vais neaizraujos, bet nu šī diēta man vēl ilgi paliks atmiņā: http://www.pareizs-uzturs.com/public/kefira-dieta.php tur bija jābūt milzīgam gribasspēkam, lai viņu izturētu, un, es, protams, izturēju biju laimīga, ka nedēļas laikā esmu tikusi vaļā no veseliem 4kg! (l) Un, pašai par brīnumu svars nu nekādi nenāca atpakaļ, tiešām par brīnumu, jo manā uztverē šī ir tāda diezgan drastiska diēta.. Nu jā, tad bija dzīvē viens periods, kad kritu uz saldumiem un kg nāca atpakaļ, bet ne ar uzviju, vienkārši atlikās tie 4kg atpakaļ. Nu nezinu kā ir vai nav, bet šī diēta bija tāds `wow. Esmu pārliecināta, ka, ja nebūtu lietojusi saldumus tik daudz, nekas nebūtu atgriezies atpakaļ. :-D :-D
12.09.2011 03:42 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
opā, tikko atradu ko interesantu.
http://registratura.lv/lv/diets/
12.09.2011 03:54 |
 
Reitings 190
Reģ: 27.07.2011
Man it kā arī nekad nav bijušas problēmas ar lieko svaru. Bet diētas gan dažādas esmu mēģinājusi..
1. Minesotas zupas diēta - 3 dienas ēdu tikai šo zupu.. -3kg, vienīgi pēdējā dienā praktiski vispār neēdu, jo no tās zupas vnk slikti jau palika! :-D
2. Atslodzes dienas pēc Mēness kalendāra - šajās dienās dzēru tikai zaļu tēju: pilnīgs fufelis! Nekas nemainījās..
3. Neēdu pēc 18.00! Ļoti efektīvi, ja papildus sporto.. Precīzus rezultātus gan nevaru nosaukt, jo tad regulāri (5x nedēļā) arī gāju uz zāli..
12.09.2011 12:34 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Man vienubrīdi palīdzēja tas, ka neēdu pēc 18.00 un ilgtermiņā sasniedzu tādu ideālu svaru, (l) pat nesportojot (l) Bet tas bija tad, kad dzīvoju viena, tagad nākas rēķināties ar vīru :-D Nu kā lai neēd, ja viņš lieliski gatavo :-D
12.09.2011 12:52 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Es vienkārši sāku nejēgā daudz dzert citronūdeni un neēst vakaros!Un zinu, ka daudzas saka, cik tas ir nepareizi, bet gada laikā man 10 kg pazuda!tagad ir tā, ka mēdz būt 3kg, bet ne vairāk!Nu tobiš, ja riju kā nenormāla kādus 3 mēnešus, tad max 3 kg ir klāt, kurus viegli var dabūt nost!
12.09.2011 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 4863
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka efektīvāk ir tad, ja neēd pēc plkst.18.00, nevis izmēģina visādas diētas, viņām būs īslaicīgs rezultāts!
Es iedvesmojos no vienas paziņas, kura pāris mēnešu laikā ļooti notievēja (varētu būt -8kg, precīzi nepateikšu), viņa vnk neēda pēc plkst.18.00 vispār neko un taisīja vēderpresītes (diezgan daudz)! Un rezultāds vnk bija WOW! :)
12.09.2011 13:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits