Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jutos iztuksota.

 
Reitings 1
Reģ: 03.07.2009

Sii teema nebuus ar jautaajumiem, jo atbildes es jau zinu.

Vienkaarsi gribu pastaastiit, cik loti iztuksota es juutos savaas attieciibaas, ja taas veel taa var nosaukt. Kopaa esam gadu. Saakumaa viss bija pasakaini - abi sapnjojaam rozainus sapnjus par naakotni, preciibam, kopiigu mitekli, auto..

To iemeslu deelj arii atbraucaam uz UK, un tad viss sagaaja pilniigi skeersaam...

Ar vien biezhaak tika izteiktas dzeeliigas pieziimes, saaku jau pierast pie vaarda muljke, dzersanas liidz bezfilmai un nereekinaasanaas ar mani..

Latvijaa man patika sportot, dziivot, priecaaties, lasiit, pilnveidoties, bet te man pilniigi neko negribas.

Mans puisis uzskata, ka maaciities ir galiigi stulbi, jo reiz izteicos, ka atgriezoties, gribeetu atsaakt maaciibas augstskolaa, vinjsh neatbalsta nevienu manu veelmi, jo vinjam eksistee tikai draugi un alus. Tas arii viss. Lieki jau buutu piebilst, ka kaadu siiku niecinju, pukjiiti, vai kaut vienu uzmaniibas apliecinaajumu neesmu sanjeemusi jau vairaak kaa pus gadu, kaut gan nedeelju atpakalj muusu attieciibaam apriteejis jau gads.

Katru reizi es sev apsolos, ka tas ir viss. Tachu vinjs izluudzaas piedosanu, par saviem vaardiem, riiciibu un uzvediibu. Man vienkaarsi vairs nav speeka, taapeec es to vairs necietiishu. Soreiz patiesam viss ir cauri. Es apsolos visu prieksa, tad man sevi buus stingraak jaapiespiez, lai to patieshaam izdariitu. :-/

11.09.2011 17:37 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
nu bet tad dari to un miers ;) un galvenais - dari lietas, kuras tev patīk. mācies, ja to vēlies utt. tā jau visi māk, sūdus sataisīt un pēctam "izspiest asaras" , jo tas taču lauzīs tev sirdi :D ha!!!!
11.09.2011 17:46 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Domaaju,ka shajaa gadiijumaa tas ir pareizais leemums,galvenais,briizhos,kad buus sevis zheel,ka taa sanaacis,nesaakt meegjinaat visu atgriezt. Paies laiks un pati buusi laimiiga,ka tiki no vinja valjaa. Katraa gadiijumaa,taa bija pieredze ,varbuut ne taa labaakaa,bet pieredze. Kaa es saku,viss kas muus nenogalina,padara muus tikai stipraakus. Turies un iisteno savus sapnjus,redzeesi,ka ,pavisam negaidot,paraadiisies pie horizonta taads cilveeks,kas spees tevi noveerteet. ;-)
11.09.2011 17:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tas ,ka tu piemini -dzersana lidz bezfilmai ,jau vien uzdzen nepatiku pret so cilveku (t) .Maini kaut ko noteikti sava dzive,kamer vel nav par velu!Sanemies!Lai veicas! :-)
11.09.2011 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Galvenais,saglabā savu lēmumu arī pēc tam,kad viņš kārtējo reizi mēģina iežēlināt un nolūgties.Tajā brīdī atceries iepriekšējās reizes un to,ka nekas nemainījās.
Spēku tev!Tu esi pelnījusi ko labāku,nevis apsaukāšanu un tipu,kuram alko ir viena no svarīgākajām lietām dzīvē.Būs sākumā grūti,jo šķiršanās reti kad ir viegla,bet tu tiksi tam pāri,atgūsies un viss būs labi.
11.09.2011 18:29 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Ir divu tipu sievietes un vīrieši, ar kuriem būt kopā:
1. Tevi motivēs kļūt labākiem, gudrākiem un sasniegt kopīgos mērķus;
2. tā teikt "gremdēs".
acīmredzot Tu esi no tiem cilvēkiem, kam pašattīstība ir svarīgs process Tavā dzīvē, tāpēc, apsveicu, ar to, ka beidzot esi saņēmusies pielikt punktu attiecībām, kas ne pie kā laba nenoved
un no sirds vēlu atrast 1. tipa vīrieti blakus:)
vēlu spēku un izturību šķiršanās un vientulības periodā!
11.09.2011 18:50 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
neļauj vīrietim apspiest tavus mērķus! neviens nav tā vērts. jo mīlošs vīrietis tā nedarītu.
12.09.2011 00:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits