Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

aiziet prom

 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009

Nerakstīšu visu garo penteri, bet jautājums sekojošs - Jūs tiekat pieņemta darbā, bet nostrādājot nedēļu, saprotat, ka šis darbs pilnīgi nav tas, ko esat vēlējusies? :) Ko darīt? aiziet uzrakstīt atlūgumu vai censties sakostiem zobiem strādāt un cerēt, ka pēkšņi šis darbs Jums iepatiksies?! :) Pie nosacījuma, ka jums nav problēmu atrast līdzīgu darba vietu ar līdzīgu samaksu, vnk problēma tajā, ka nepatīk pats darbs, jo uzsākot darbu, nav nodrošinātas pietiekamas apmācības, bet mācījāties "uz vietas" uzsākot darbu? :)

10.09.2011 02:33 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
ar tām apmācībām biju domājusi, ka tika parakstīts darba līgums, sākāt darbu un tikai tad sapratāt visas darba nianses, pirms tam pastāstīja nedaudz šo un to, kas nedeva pilnīgu izpratni par darba pienākumiem!
10.09.2011 02:37 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Es ietu prom, ja man tur nepatiktu... Esmu šitā aizgājusi prom vienreiz dienas laikā, kad vel bija jāstrādā :D
Un esmu arī uzrakstījusi atlūgumu burtiski dažas dienas pirms pārbaudes laika beigām un vnk aizgājusi prom nākamajā dienā...
10.09.2011 02:39 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
man tā bija vienā darba vietā. Jau pirmajā dienā sapatu ka tas darbs nav priekš manis, un priekšniece to arī pamanīja, tāpēc pēc nedēļas darba sakostiem zobiem priekšniece pati pie manis pienāca un atdeva nodokļu grāmatiņu + nopelnīto naudiņu.
10.09.2011 02:41 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Tev drošvien sanāk tagad tā, ka ir pārbaudes laiks, vai ne?
Ja tā, tad tu jeb kurā brīdī vari teikt, ka vairs neieradīsies darbā, pēc likuma to drīksti darīt... cits jautājums - vai tas ir ētiski (atkarīgs no darba vietas, kādi darba pienākumi un tml.) Bet es arī esmu tā izdarījusi, jo sapratu, ka darbu ienīstu :-D
10.09.2011 02:42 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
jā, man tgd ir pārbaudes laiks.
Nedaudz prieks, ka neesmu vienīgā tāda! Bet no otras puses jūtos ļoti neērti, pat nezinu kā vadībai to pateikt, laikam viņi dusmosies, bet kas jādara, tas jādara! :)
10.09.2011 02:50 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Jā, arī man bija tāda sajūta it kā būtu kādu pievīlusi un paliku. Pēc dažām nedēļām es to darbu tā ienīdu. Tici man, tas viss nav tā vērts... Tie daži mēneši bija mans ļaunākais murgs tikai dēļ tā, ka neaizgāju laicīgi... Nepieļauj manu kļūdu - ej prom jau tagad :-)
10.09.2011 02:54 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man tā ir bijis - arī nezināju nianses par darbu un jau 1.dienā sapratu, ka darbs man ļoti riebās. Arī bija bail teikt, ka neiešu vairs, tāpēc izdomāju aiziet vēl vienu dienu, cerot, ka situācija mainīsies. Nemainījās. Kādas 2h pasēdēju 2.dienā un sapratu, ka jāiet prom. Kad es to beidzot biju izdarījusi, jutos tik atvieglota (l)
10.09.2011 10:24 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es tomēr ieteiktu iet pie cilvēka, kas pieņēma darbā un pateikt, ka vēlies iet prom, jo nejūties pietiekami apmācīta un tas rada grūtības veikt darba pienākumus. Noteikti pasaki iemeslu, jo dažreiz darba devējs negrib laist prom darbinieku un var gadīties, ka darba devējs novērš to, kas tev nepatīk (piedāvā normālas apmācības). Bet atceries pārbaudes laikā tev ir tiesības uzteikt darbu rakstveidā trīs dienas iepriekš un tad iet prom. Nevar tā- izdomāju un dienas vidū aizeju nevienu nepabrīdinot.
10.09.2011 11:28 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Gluži manu situāciju aprakstīji, vien tas, ka tūliņ būšu "izvilkusi" jau mēnesi. Katru rītu eju uz darbu ar domu, ka ātrāk jātinas prom. Visu laiku staigāju bēdīga, tas riktīgi nomāc.
Pie tam tā ir mana pirmā darba vieta, pieredzes nekaadas. Neesmu droša, ka atradīšu citu darbu... :-/
10.09.2011 17:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits