Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

laiks līdz "vecajām sliedēm"

 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009

Labs vakars visām,kas vēl neguļ. Ietekmējoties no Hārperes diskusijas par šķiršanos un šaubām,palasot jūsu viedokļus,sāku aizdomāties... Vai tiešām vienmēr un visos gadījumos attiecības pēc to atjaunošanas atgriežas vecajās sliedēs? Ja jā,tad cik ilgam laikam ir jāpaiet? Manā gadījumā bija tā,ka bijām pārāk lepni un neiecietīgi viens pret otru (vairāk viņš pret mani) un es izšķīros. Pēc apmēram pusotra mēneša un garām diskusijām (pēc viņa atklāsmes,ka nevar aizmirst) sarunājām,ka abi mainamies,lai attiecības atjaunotu un nostabilizētu. Un patiešām-viss ir tik labi kā vēl nekad agrāk-ja kādreiz kasījāmies un skandalējāmies katru otro dienu,tad tagad respektējam otra vēlmes,atšķirīgos uzskatus un esam pieslīpējušies viens otram. Strīdu palicis pavisam maz. Nu jau tas tā ir kopš šī gada sākuma. Jūlija beigās atzīmējām 3 gadu jubileju.

Tātad jautājums-vai ir kāda robeža,pēc kuras var zināt-tagad toč tās izmaiņas ir palikušas pavisam un attiecības vecajās sliedēs neiegriezīsies?! Jo es te ar aizdomām analizēju,vai tik nepaliek atkal kā agrāk,bet it kā nē. :-D Cik daudzām no jums labās izmaiņas ir palikušas pavisam? ;-)

P.S.Atvainojos,ka tik gari sanāca,bet ceru,ka doma ir saprotama. :-)

07.09.2011 03:18 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
:-P
07.09.2011 03:18 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Es pieņemu, ka attiecību ieiešana vecajās sliedēs ir tad, kad īsti necenšas saprast pašu problēmu attiecībās un ātri norimstas strīds (nav līdz galam izstrīdēts).
Man ir bijis gan tā, ka pakasās, tad salabst un aiziet viss pa vecam. Bet, ja mēs esam bijuši reāli šķīrušies un vēlāk saprotam, ka tomēr jābūt kopā - abi cenšas un vairs nav tā kā agrāk (labā nozīmē) :)
07.09.2011 03:26 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Aa, laikam ta doma ir tada, apmainaas ar viiriesiem, un tad, kad dabu atpakal vinu, - vins ir citadaks. Ja ar nepaliek labaks, tad vismaz nav garlaicigi.
07.09.2011 09:11 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Mums viss bija bumbās pēc tam, kad es uz nedēļu biju prom. Pa to laiku viņš saprata, ko grib - mani vai savu bijušo. ļoti daudz esmu viņam piedevusi, bet tagad viss ir ok.

Abiem ir jāsaprot, ka ja būs "vecās sliedes", tad jau atkal nekas nesanāks.
07.09.2011 10:22 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Man,ne jau par apmaiņu iet runa,bet par attiecību izjukšanu un pēc tam atkalatjaunošanu... par to,cik ilgas ir izmaiņas un vai tās var būt paliekošas...
07.09.2011 10:37 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
si-jay-to,ka abiem tas ir jāsaprot,to,paldies dievam,abi esam aptvēruši. paldies,man ir līdzīgs domu gājiens šajā jautājumā.
Riekstu pavēlniece-cik ilgs laiks pēc viņa saprašanas,ka tu esi vissvarīgākā,jau ir pagājis?
07.09.2011 10:39 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Gads. Un mēs 2 mēnešus esam precējušies.
07.09.2011 10:42 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
nu tad jācer,ka nav nemaz tik traki-paldies par padalīšanos. :-P
07.09.2011 10:58 |
 
Reitings 53
Reģ: 18.02.2009
Mēs nebijām izšķīrušies, taču bija laiks kad mēs strīdējāmies nepārtraukti un ne viens no mums negribēja piekāpties otram,strīdi mēdza būt ļoti aizvainojoši un sāpīgi, jo dusmās spējām pateikt viens otram aizskarošas lietas pēc kurām likās, ka nekad vairs nebūs kā agrāk, tad nu atlika tikai viens, šķirties vai mainīties abiem, mēs nolēmām,ka centīsimies mainīties, rast kompromisus, tā nu kopš tā laika ir pagājis 1,5- 2 gadi un viss ir lieliski un labāk nekā pirms tam, strīdi maz un ja ir, tad tie ir tikai tādi sadzīviski kašķīši, kuriem pat nepievēršam lielu uzmanību. Pavisam kopā esam nu jau vairāk par trīs gadiem. Kā jau La petite Blonde teica, esam pieslīpējušies viens otram un par to, ka kkas varētu ieiet atpakaļ vecajās sliedēs nekas neliecina, jo abi esam laimīgi. Uzskatu, ka var mainīties arī pavisam, ja vien pašam ir vēlme un, ja tā mainīšanās neliek pārkāpt pāri kaut kādiem saviem principiem. Iespējams mums tas bija tik viegli, jo abi esam jauni un tā teikt pieaugam,kas liek arī kļūt nopietnākiem.
07.09.2011 11:44 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Pēc savas pieredzes varu teikt, ka būtu gatava pieslīpēties un darīt visu, lai attiecības saglabātos, ja cilvēks tiešām ir dārgs... Jo kādreiz var izrādīties par vēlu...
Man bija attiecības ar vīrieti vairāk kā 4gadus, pašķīrāmies, jo abi bijām tik spītīgi, strīdos bija pateikts un darīts tik daudz sāpīgi... Es paliku te, viņš aizbrauca strādāt uz citu valsti. Pirmo mēnesi nebija no viņa nekādu ziņu (abi spītīgi, aizvainoti, nepiekāpīgi - kurš nu pirmais spers soli utt.), tad sāka sūtīt SMS, katru dienu - daudz, mūsu sarakste atkal bija tik skaista, mīļa un es gaidīju viņu... Ļoti, skaitīju dienas. Viņš teica, gaidi - es būšu uz Tavu dzimšanas dienu! Un divas dienas pirms dzimšanas dienas saņēmu zvanu, ka viņa vairs nav...
07.09.2011 12:56 |
 
Reitings 219
Reģ: 29.01.2009
krii... man pilnīgi šermiļi pārskrēja pār augumu... tas ir tik skumji, ka tā un ka Tev kas tāds bija jāpiedzīvo :( jau lasot Tava teksta sākumu nodomāju, jā, es pilnībā piekrītu, ka ir svarīgi novērtot otru, jo kādu dienu viss var izrādīties citādāk.
Un atgriežoties pie autores teksta, es domāju, ka nevajag ieciklēties uz to un gaidīt to brīdi, kad viss būs vecajās sliedēs, jo tā gaidot vari nemaz nesagaidīt to brīdi, tā vietā labāk pēc iespējas ātrāk ļaujies savām attiecībām, ja tās ir atjaunojušas, ir skaistas un Jūsu starpā valda mīlestība, negaidi, brīdi, kad viss būs pa vecam, ļaujies šim brīdim un veigo jaunas vēl skaistākas "sliedes.."
Mēs arī ar draugu mēdzām daudz strīdēties un parasti tas salabšanas posms bija vissgrūtākais, jo es nevarēju samierinātirs, kāpēc strīdsa izvērtās un ko viņš man strīda laikā teica... Tad es sapratu, ka nav ko ņemties, ja jau salīgst mieru, ir laiks jaunām skaistām kopīgām dienām un atmiņām.
07.09.2011 13:06 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
kiara
Visu laiku tagad šaustu sevi par to, ka to laiku - kamēr viens otram spītējām, varējām izbaudīt un vnk būt laimīgi, ka viens otram esam. Kāpēc kaut kam tādam ir jānotiek, lai mēs daudzas lietas un dzīvi uztvertu savādāk?! :%27-(
07.09.2011 17:30 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kas jus kadi roboti esiet-sodien sarunajam, ka abi mainamies! čiks! piespiezam pogu un vairs nav stridu utt.

manam pratam kas neaptverams.
07.09.2011 19:53 |
 
Reitings 219
Reģ: 29.01.2009
aguciitis-raudupiete!
Es arī tāpat, kā tu saki, vnk nespēju tikt galā ar strīdiem un šo pēc strīdu sajūtu, staigāju apkārt nekāda, bojāju sev dienu un arī otram cilvēkam... tad sapratu, ka man tas nav vajadzīgs! var taču pēc dažiem strīdiem vnk pasmieties par to cik otrs muļķīgi rīkojies, vai kaut ko pateicis..? Jāņem dzīve mazliet vieglāk..
07.09.2011 21:00 |
 
Reitings 219
Reģ: 29.01.2009
krii, tas patiešām ir netaisnīgi, ka japiedzīvo šāda pieredze, lai saprastu kaut kādas lietas dzīvē... :( man tiešām ļoti skumji dzirdēt šādus stāstus.. Virtuālais samīļojies Tev!
07.09.2011 21:02 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
krii - tas ir šausmīgi. Tādi stāsti liek vēl vairāk novērtēt to,kas ir šodien un tagad... :-/
kiara-protams,es negaidu to mirkli,kad viss būs atpakaļ vecajās sliedēs,es baidos no tā un negribu vienā dienā attapties,ka atkal viss ir pa vecam. Pēdējā laikā tiešām cenšos baudīt mirkli un piestrādāt pie attiecībām,lai tās kļūtu vēl labākas. :-)
Aguciiti-neviens neteica,ka tas viss notika vienā dienā. Runāts pirms tam bija daudz un arī pēc lēmuma pieņemšanas jau pirmajā dienā nebija ideāli. Tas atnāca ar laiku. Ja nemaldos,tad apmēram 3 mēnešu laikā iemācījāmies pieslīpēties.

paldies par atbildēm. :-)
07.09.2011 21:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)