Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Alergija

 
Reitings 3
Reģ: 06.09.2011

Sveiciens, man bija atgadijums, gadu atpakal izarsteju piena seni un iekaisumu, rezultata ginekologe ieteica paris menesus attureties no seksa. Pec paris menesiem iepazinos ar piusi protams bija seks un ar izsargasanos, un pec laicina sajutu ka vis leja atkal niezos un nepatikams palicis, pirmais kas ienaca prata Neee atkal sene vai iekaisums, sazvaniju dakteri, bet vina bija atvalinajuma un tikai pec nedelas tiku pie vinas, rezultata vina pateica ka nav uztraukumam pamata, man ir alergija pret lubrikanu un prezervativi uz lubrikanta bazes. :-P . Labi ka viss labi beidzas,jo kad parunajos ar arsti vina izteicas ka labi ka ta iznacis, jo uz sada pasa varianta var but ne tikai iekaisumi vai piena sene,bet ari vel briesmigakas slimibas. Brrr bail pat palika klausities - Gonoreja, sifiliss un citas STS slimibas... Taka iesaku ja pec seksa rodas niezite tad pirmo domu pie daktera prom nevis uz savu galvu ... :'-( Un es esmu prieciga ka ta... (l)

06.09.2011 22:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits