Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kodes!!!

 
Reitings 112
Reģ: 29.01.2009

Kā pie velna atšķirt vai tās nejaucenes, kas lidīnās pa dzīvokli ir pārtikas vai drēbju kodes ?? Un kā ar viņām cīnīties ?

Pavasarī bija ieperinājušās metāla konfekšu kārbā, kura pat nebija attaisīta, jauna.. abi ar draugu brīnījāmies kā šīs vispār tur tikušas iekšā.. iznīcinājām viņu perēkli un bija miers.. drošības pēc saliku ziepju klucīšus skapī..

bet nu atkal jau uzradušās un netieku skaidrībā kur pie velna.. visu izcilāju gan virtuvē,gan skapjos & neko neatradu.. :-/

lasīju, ka esot lamatiņas, kas pievilina tēviņus un tādejādi apstādina vairošanos, cik efektīvas tās ir un citi līdzekļi kas nopērkami ??

06.09.2011 01:56 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
kaimiņiene lielajā Rimi nopirka tādus papīra gabalus, ko pielipina pie skapja, un viņas tur pielīp, jo kkādīgi tas papīrs pievilina viņas..

nu un viņa parādīja, tur bija ap 40 kodēm pielipušas, un tgd vairs nav..

nopiku arī, tikai savdāku, nu man arī ir 15 kodes klāt pielipušas, un vairs nelidinās..
īsti nezinu no kurienes viņas rodas, jo pārtikā nav, un skapjos ar nav itkā.

varbūt kkur kko viņas apēd, tik nezinu ko :)
06.09.2011 02:03 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.01.2011
Apģērba kodes ir gaišas, bet pārtikas - tumšākas (pelēkmelnas).

Par līdzekļiem, ka tik vaļā teikt nemācēšu, bet, kad manās mājās periodiski bija te vienas, te otras, izcilāju visu skapi un katru drēbes gabalu, kā arī pārcilāju visus putraimus un visu, kas viņām garšo Iznīcināju katru riebekli, kas man pagadījās pa rokai.
Apģērbu kodēm ļoti nepatīk lavandas smarža.
06.09.2011 02:08 |
 
Reitings 65
Reģ: 29.01.2009
domāju,ka līdzekļi ir efektīvi.
Drēbju kodēm nepatīk arī avīzes. saliec plauktos avīzes un tad virsū drēbes.
06.09.2011 02:12 |
 
Reitings 112
Reģ: 29.01.2009
"manējās" ir tādas kā divās krāsās - tāda kā gaiša svītra un tad tālāk tumša, tad sanāk, ka tās ir pārtikas kodes ?
06.09.2011 02:26 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.08.2009
man arī ir kodes, iznīcinu viņu perēkļus, bet tik un tā kaut kur viņas uzrodas un tā jau no vasaras sākuma :-/ :-/ :-/
06.09.2011 12:40 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Nezinu, cik efektīvi, bet esmu dzirdējusi, ka var skapī turēt ziepes, tīri lai drēbēm klāt nelīstu. Nogalināt gan nenogalinās.
06.09.2011 12:54 |
 
Reitings 219
Reģ: 29.01.2009
Mums arī dzīvoklī, virtuvē ir šīs pārtikas kodes :( esmu novērojusi, ka viņas parādās divas reizes gadā, tieši rudenī un pavasarī. Mums tās atnesa draugi. Pieskatījām viņu jūras cūciņu un barībā, ko viņi bija atstājuši, bija vasela "jūra"! Kopš tā laika visu laiku kodes parādās periodiski... Nevaru viņas pilnībā iznīdēt. Ko daru - izsitu viņas,m cik var, esmu dzirdējusi, ka lauru lapas skapī pie pārtikas jātur, tā viņām nepatīk, bet tā citus līdzekļus nezinu...
06.09.2011 16:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits