Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

The Secret grāmata :)

 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011

:) sasmaidījos, jo vairākos diskusiju komentāros esmu ievērojusi meitenes pieminam The Secret grāmatā teikto. :)

Pati arī esmu izlasīju un attiecīgi daru šādas tādas lietiņas:

1) no žurnāliem izgriežu savus mazos sapnīšus un līmēju paštaisītā grāmatā/burtnīcā "Idejas iedvesmo" - pašai ir interesanti un katru reizi, kad apskatos, notic tam visam :)

un

2) to gan man māsa izstāstīja, ka uz sarkanas lapas jāuzraksta savas vēlmes, bet tieši un konkrēti, piem., tajā gadā, mēnesī tur gribētu to un šito tā un šitā. tad jāliek lapa slēgtā traukā (man ir kastītē). Nelasu, bet atceros, ko esmu rakstījusi un diezgan daudz ir piepildījies, ieskaitot drauga bildinājumu (l)

Tad nu jautājums, vai jūs arī esat kaut kā ietekmējušās no šīs grāmatas un ko esat darījušas?:)

04.09.2011 16:01 |
 
Reitings 135
Reģ: 08.06.2010
tagad ieliku kastītē visādas lietas, kuras man saistās ar saviem mērķiem, un pēc 10 mēnešiem apskatīšos, kas ir piepildījies. bet ir dažas vēlmes, kuras nepārtraukti turu prātā un ceru, ka piepildīsies. :)
kādēļ tieši uz sarkanas lapas?
04.09.2011 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 5259
Reģ: 29.01.2009
the secret nebija filma? ir arī grāmata ja? :) Baigi gribētos noskatīties/izlasīt, jo visapkārt par viņu runā!! :)
04.09.2011 16:15 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
little, man tiešām nav ne jausmas, bet parasti tie fen šui, vai kā tur sauc, ir ar sarkano krāsu. arī tās aprocītes ir sarkanas. Bet pa to sarkano lapu māsa lasīja grāmatā, un tur arī bija stāstīti dzīves piemēri, kāpēc vēlmes vajadzētu rakstīt tā sīki un smalki, lai nerastos pārpratumu, jo viens vīrietis bija uzrakstījis, lai Dievs atver viņam sirdi (lai viņš iemīlas utt.), bet viņam bija sirds operācija :-O :D tāpēc pats iekodinājis, lai izsakoties skaidri un gaiši. :)

Brazil, neko nezinu par filmu, bet grāmata baigi foršā. Reģistrējos vēl thesecret.tv mājas lapā un man uz meilu nāk šad tad visādi iedvesmojoši teksti :)
04.09.2011 16:34 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Jā,esmu palikusi tik ļoti mierīga. jo reāli tiešām sapratu to,ka kamēr esmu mierīga un neļauju sev stresot par sīkumiem,viss notiek,bet līdz ko mani kaut kas izsit no sliedēm,viss sabrūk tā domino kauliņi.
Tā nu es sev mācu skatīties uz visu pozitīvi. Un tik tiešām esmu sapratusi to,ka liktens visu pats cenšas nokārtot,tāpēc vajag vienkārši ļauties.
Un vēl viena lieta- uztaisīju skrīnšotu biļetei uz savu sapņu valsti un uzliku destkopa. Kā arī telefonā blakus Latvijas laikam iestatīju Jamaikas laiku. ceru tur tik :-)
04.09.2011 16:44 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
O`Hāra, tieši tā. Jo vairāk priecāsies un domāsi pozitīvo, viss notiksies. Savukārt, ja tev galvā nepārtraukti šaudās negatīvās domas, emocijas, tu arvien vairāk visu negatīvo sev piesaisti - kā magnētiņš :) lai cik banāli tas izklausītos, bet tā ir :)
es gribēju vinnēt superbingo :D nu labi, superbingo nebija, bet pēdējie divi skaitļi džokerī gan un 10ls kabatā :D nekas dižs, bet tāpat patīkams 7dienas prieks :) jānopērk sunim kārums :)
04.09.2011 16:48 |
 
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Dāmas Jūs šo grāmatu lasījāt latviešu valodā vai angļu? Kura ir labāka,Jūsuprāt?
04.09.2011 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Citāts no manas mīļākas filmas: "Es varu tev parādīt ceļu/durvis, bet tev pa tām būs jāiet/jāiziet pašam". Arī šī grāmata parāda ceļu, bet panākumi atkarīgi tikai no tā, kā mēs to ejam, vai mūsu apzinātās vēlmes ir mūsu īstās iekšējās vēlmes. Es šīs grāmatas idejas atklāju praktiski savā dzīvē (filmu noskatījos vēlāk), un tikai tad patiesi spēju noticēt šim brīnumam :-) Tāpēc galvenais Secret slēpjas mūsos pašos. Lai arī jums izdodas!
04.09.2011 17:05 |
 
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
grecia ,kas ir tā filma,ko tu citēji? :-)
04.09.2011 17:06 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Tas ir Matrix :-)
04.09.2011 17:16 |
 
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
nu skaidrs,Matrix man nekad nav gājis pie sirds :-D
04.09.2011 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Gaumes jautājums, jau ar pirmo noskatīšanās reizi iekritu kā azartā, es gan vienmēr esmu bijusi ar šo ideju nosliecēm, tāpēc regulāri skatos šo triloģiju jau daudzu gadu garumā un katru reizi atrodu kaut ko jaunu.
04.09.2011 17:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Grecia :-) -tur jau ta lieta,ka pasam japiestrada-ja tas butu tik viegli,tad visam butu viss,ko velas...!Tas ir darbs-darbs ar domam!
Biezi redzu diskusija sakasas ar teikumu-man ir sodien loti slikti,viss sagajis griste utt.So teikumu butu japartaisa ta,ka tas neskan tik negativi.
Tulit kada teiks ,bet ka ta var ,ja tiesam neiet!VAR!Es nokritu loti sasitos-ir pat zilumi!Smiekligi izklausas,bet jau gulpt uz gridas domaju-viss ir pilniga kartiba,nekas gadas....piecelos un gaju talak.Jamegina visu laiku sevi noskanot uz to ,ka viss ir iespejams!TE nevar rikoties pec tadas logikas,ka man var but daudz naudas,ja nestradaju....VAR!Var uzraksties kaut vai mantojums,davana ,looto-nu tie tadi piemeri,lai vieglak saprast!Nevar gaidit to brinumu sakot -man nekad neies milestiba,jo.....man tulit viss bus labi ,jo....!Veiksmi! (l)
04.09.2011 17:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lasiju abas valodas,bet man patika labak anglu! :-)
04.09.2011 17:40 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
hm, angļu versiju nemaz neesmu lasījusi, jāpamēģina ar tā :)
04.09.2011 18:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es kuru katru mirkli taisos sākt. Pašlaik man ir tāds afirmāciju mp3 treks 20 minūšu garumā, ko klausos pirms gulētiešanas - afirmācijas ir beigās un īsi, bet pārējais laiks ir tāda kā vizualizācija. Un īstenībā sāk darboties. :-D

Jā. Un vēl, izlasot grāmatu, pamanīju, ka manā dzīvē šis tiešām darbojas, bet līdz šim neapzināti. Ļoti banāli piemēri. Kad man bija 14 gadi, patika viens mūsu mazpilsētas puisis, viņš bija 7 gadus vecāks un uz mazgadīgajām neskatījās. Bet nu man viņš patika un es bieži iedomājos, kā būtu, ja būtu (man no bērnības patīk viskautko vizualizēt, kas patiesībā bieži arī piepildās, taču piepildās arī negatīvās lietas - attiecīgi vairāk jākontrolē domas!) Nu lūk, laiks gāja, es pat šo aizmirsu, bet šogad, kad biju tai pilsētā vienā pasākumā, šis klāt un aicina dejot. :-D :-D Tikai tagad gan es nevaru saprast, kas man viņā kādreiz patika. :-D

Ā, un gluži vai mistisks piemērs. Ap kādiem 16 gadiem man patika vārds Eduards un tādi vecāki puiši, arī iztēlojos, ka satieku Eduardu, kuram ir 24 gadi un tā. Ok, vajadzēja arī vairāk pavizualizēt - izskatu kaut vai. :-D Tāpēc, ka pēc pavisam neilga laika vienā ballē tādu satiku. Eduards, 24 gadi. :-D :-D Tikai ne pārāk glīts un krievu tautības. Domai liels spēks. :-P
04.09.2011 18:36 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
No The Secret grāmatas izrakstīju vienu citātu foršu - uzrakstīju un pielīmēju pie portatīvā datora ar lieliem burtiem - Make Every Thought Pay You A Profit!

Un tas man ir acu priekšā, un tiešām vairāk kontrolēju savas domas, tikai pozitīvi cenšos domāt un lielākoties arī sanāk. Tas ļoti attiecas arī uz personību kā tādu. Mainos joprojām, esmu tikai procesā. (l)
04.09.2011 18:39 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
vienreiz sarakstīju lietas ko izdarīt nakamājā gadā. bet lielākā daļa nepiepildījās, tikai pašsaprotamās
04.09.2011 18:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!