Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karma.

 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009

Šodien aizdomājos par karmu, likteni, par to kādi esam, kāda esmu es, kāda ir cilvēku attieksme pret mani. Un laikam mazliet atklāšos.

Pirms daudziem gadiem kad man bija 16, man bija ļoti labas draudzenes, mēs bijām 3, bet viss beidzās ar to, ka dēļ aprunāšanas un intrigām draudzība beidzās uz visiem laikiem, tā bija mana vislielākā sāpe ko esmu jutusi, tā nu kopš tā laika man nav bijusi neviena draudzene, tikai īslaicīga draudzība ar meitenēm, jo nespēju būt labs draugs, es eju un varu arī neatgriezties, esmu nevērīga, varu neapsveikt jubilejā, varu ignorēt. Es dzīvē vispār esmu kļuvusi noslēgta, bieži vien pašai sev nepatīku, sava rakstura, attieksmes dēļ, bieži izjūtu citu nepatīkamu attieksmi, tieši attieksmes ziņā esmu maksājusi ne tikai par savām kļūdām bet arī citu, ne tikai darbā, bet arī ārpus tā. Piemēram mana māte bija netaisna pret cilvēkiem vēlot lielu ļaunumu, un daļu šī ļaunuma izjutu uz sevi, kas mani ļoti sāpināja un ir izsitis mani no normāla stāvokļa, un ir cilvēki teikuši, kāpēc izturos tik slikti pret māti, bet es nespēju pret viņu labi izturēties jo viņa nebija taisnīga pret mani, tāpat pret māsu ir liels ļaunums, cilvēki viņai vēl slikta, ienīst un es to jūtu uz sevi, man tas ir ļoti grūti. Draugs arī ir teicis, ka viņam nepatīk reizēm tā enerģija kas nāk no manis, ka tā ir ļoti bēdīga, es domāju, ka varbūt esmu kaut ko sliktu darījusi iepriekšējā dzīvē, un kā vispār ko spēju novērst, mainīt? Es pat gribētu aiziet pie astrologa lai man pasaka kas ir noticis.

Es protams rakstot rēķinos, ka būs kritika, tāpēc droši varat neslēpt savu viedokli un būt absolūti patiesi rakstot .

02.09.2011 14:17 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Gurri, man ir līdzīgi - esmu pret draugiem nevērīga, pavirša, mēdzu pazust, neapsveikt, neatbildēt uz zvaniem. Un tāpēc šajā brīdī man ir palikusi viena vienīga draudzene, kura ar to kaut kā cenšas sadzīvot un pieņem mani tādu kāda esmu. taču bieži pati sevi par to ienīstu.
Un arī man ir problēmas ar mammu - viņa man bērnība ļoti nodarīja pāri un līdz šim brīdim es to sāpi nespēju palaist vaļā, jo viņa neatzīst, nesaprot, ko ir izdarījusi.
Man šķiet, ka, tas kā mēs attiecamies pret apkārtējiem ir kaut kas, kas nāk no audzināšanas, pieredzes un nepiedotām lietām.
Esmu ļoti nopietns cilvēks, bieži skumstu, un mans draugs saka, ka reizēm atbaidu ar savu enerģiju.
02.09.2011 14:25 |
 
Reitings 632
Reģ: 19.03.2010
Tev tā visu laiku vai no tiem 16?
02.09.2011 14:27 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Sevilla , vispār tas viss saasinājās kad māte sāka šausmīgi dzert un izdarīja ļoti daudziem cilvēkiem ļauna, un tagad kopš esmu cosmo, lasu visas tās preteklības pret savu māsu. Kā lai vienaldzīga palieku?
02.09.2011 14:29 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
īstenībā pie āstrologa iesaku aiziet!
es parsati pret tādām lietām esmu nu ļoti skeptiska, bet mana mamma pierunāja aiziet, aizgāju un neticēju tam ko dzirdu, man diezgan sīki pastāstija par manu raksturu, iezīmēm, un kā, tas atsaucas uz manu dzīvi, kādi lēmumi mani ļoti ietekmēs, no kā izvairīties un kam pievērst lielāku uzmanbu! biju tiešām pārsteiga, jo ļoti daudz, kas atbilst jau pašreiz, par tālāko redzēsim, bet man īstenībā palīdzēja tas pieņemt dažus lēmumus savā dzīvē, un kļuva dažas lietas skaidrākas! ;-)
02.09.2011 14:30 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
ups, atvainojos par kļūdām! ;-)
02.09.2011 14:30 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Gurri... mana mamma arī dzēra... ļoti.
02.09.2011 14:31 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Es jau no dzimšanas esmu skumja :-(,nezinu kāpēc,bet kopš sevi atceros no pašas bērnības,vienmēr esmu bijusi domīga,noslēgta, ļoti bieži raudājusi,neapmierināta,vienmēr ir bijusi tāda tukšuma sajūta un tas tā ir joprojām,nejūtos kā laimīgs cilvēks. Vienmēr esmu tād skumja un nopietna,esmu tik ļoti noslēgusies,ka cilvēki baidās mani uzrunāt,nākt klāt runāties-pat pazīstami :-(,šķiet ka kkas nācis no iepriekšējās dzīves,tādas pastāvīgas skumjas :'-(, vainu esmu bijusi baigā maita iepriekšējā dzīvē,es nekādi nerodu mieru un tas ir no dzimšanas :-O
02.09.2011 14:33 |
 
Reitings 632
Reģ: 19.03.2010
Al Qaeda, drīkst zināt kā sauc to astrologu/-ģi?
02.09.2011 14:36 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir līdzīgi, tikai nevarētu teikt, ka esmu nevērīga pret citiem, dzimšanas dienām utt., vienkārši kaut kā laikam atbaidu cilvēkus un man ir grūti sākumā komunicēt ar diezgan nepazīstamiem cilvēkiem. Tā esmu aktīva, dejoju kolektīvā (tikai nezinu, kā būs šogad), dziedu korī, spēlēju ansamblī, studēju, visādi citādi darbojos, man patīk sabiedrība, neesmu arī briesmīgi nesmuka :D tāda normāla meitene, bet kaut kas laikam nav kā vajag. Arī ar puišiem nevarētu teikt, ka man iet spīdoši, jums vismaz ir otrās pusītes... Nezinu, kas pie vainas, man grūti pašai pateikt - karma vai vienkārši totāls harizmas trūkums.?
02.09.2011 14:37 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
kalena , varbūt tas mazāk, un arī to nevēlos iztirzāt, bet tam visam nāca līdzi milzīgs ļaunums, atriebe.
02.09.2011 14:37 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Šaubos, ka būtu jāvaino karma tik daudz un jāsaskata savas problēmas citu ļaunumā. Cilvēki Tevi var vērtēt labi, neņemot vērā mātes vai māsas izdarīto, ja vien pati to vēlies. Mēs katrs veidojam iespaidu par sevi, dažiem to izdarīt ir grūtāk, dažiem vieglāk, bet tas, ka esi bēdīga vai saskumusi, ir Tevī, ne citos iekšā. Man pašai dzīvē ir ļoti bieži nācies mainīt cilvēku domas par sevi, mācot vērtēt mani, ne anus draugus vai radiniekus. Sliktais mums nepielīp. Ja vēlēsies cīnīties, tad spēsi šo visu novērst. Runājot par manu attieksmi pret Tevi kā vienu no cosmo meitenēm...ja atceries, tad mani komentāri pret Tevi krasi kļuva negatīvi pēc tam, kad rakstīji par mani savus spriedumus, balstoties uz maniem pārmetumiem Tavai māsai. Ja arī ikdienā Tu ta jaucies un aizvaino cilvēkus tikai tāpēc, ka viņi nosoda Tavu tuvinieku pagātni, es nebrīnos, ka Tev nav draugu. Es negaidu brīnumu, ka Agrita kādreiz teiks, ka ir kļūdījusies pagātnē, bet es cienītu māsu, kura spēj aizstāvēt tiešām tad, kad tas ir nepieciešams+pamatots. Cilvēki nav ļauni pret Tavu māsu, viņiem vienkārši nav pieņemams šis tas viņas pagātnē.
Un vispār Tu sevi par daudz žēlo!
02.09.2011 14:38 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Tās pāris reizes, kad esmu tevi redzējusi, tu esi atstājusi tāda ļoti noslēgta un, es pat teiktu, bailīga cilvēka iespaidu. Klusa, maliņā, it kā negribētu, lai tevi pamana.

Teikšu tev to, ko pāris dienas atpakaļ rakstīju vienai citai meitenei - ja nevari izmainīt apstākļus, izmaini savu attieksmi pret tiem. Nu nevari tu te forumā ietekmēt to, ko meitenes raksta par māsu. Tad nepievērs tam uzmanību. Padomā - tevi tiešām uztrauc, ko raksta pilnīgi sveši cilvēki, kuri paši varbūt ir galīgas nulles?
Arī par mammas rīcību tu nevari uzņemties atbildību, tāpēc neuzņem to sevī. Viņa ir pieaugusi sieviete, kas pati ir atbildīga par to, ko dara. Neņem viņas problēmas uz sevi.
02.09.2011 14:38 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Gurri, tas ir ļoti labi, ka pati apzinies m, ka tā ir problēma, sliktāk ir tiem cilvēkiem, kas savā raksturā , uzvedībā problēmas nemeklē..

Par tām intrigām?bija arī no Tavas puses?

Teikšu, ka man savā ziņā ir pat ļoti līdzīgi, par cilvēkiem - es cenšos būt labs draugs, bet man ir ļoti grūti , jo ir tāds raksturs, ka ne vienu tā īsti nevajag!Parasti visu sabojāju, eksplozijas veidā izsakot visu ko domāju!
Un problēma ir tā, ka pati pēc tam varu pagriezties un aiziet, pat uz visiem laikiem,(ja man nenāk pakaļ) jo es neprotu kopt attiecības, nekāda veida..ne ar ģimeni, ne draudzenēm, ne puišiem, man ir tā, ja kāds sīks robs, tad viss, varu atmest ar roku!Vienmēr nodedzinu visus tiltus..

Man ļoti daudzi cilvēki tiešā tekstā ir teikuši , ka man ir pretīgs raksturs...

Jā ar gadiem cenšos savākties sevi kontrolēt..mācos pieņemt citus cilvēkus, jo viņi nav vainīgi!

Mans raksturs man ir ļoti licis ciest visu mūžu, bet es neko nespēju darīt!

Es arī ļoti gribētu zināt vai esmu izaidies skuķis, kas nespēj savākties, vai tiešām tas no manis nav atkarīgs..Raisīji pārdomas ar šo diskusiju.. (t)
Vienkārši zini, ka neesi tāda vienīgā..:) :(
02.09.2011 14:39 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
astroloģe nav no Rīgas, un viņa mācās Maskavā astroloģiju, bet te Lv to sāka apgūt pie Rača.
02.09.2011 14:41 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Gurri man bija ļoti līdzīgi.Pamatskolā man bija īsta sirdsdraudzene,intrigas, strīdi.....pēc tam kļuvām gluži kā ienaidnieces :%27-( , centos atjaunot attiecības, jo laiks tak ir pagājis, bet viss jau ir savādāk :(
Ko es gribēju ar to teikt, ar briesmu lietām, sāpēm man ir palīdzējis psihologs, kas ieteica aiziet uz Draudzi :-/ Šobrīd, kad sirsniņa pilna, šad un tad aiztāgāju un nav svarīga kāda ( pēc reliģijas)....
02.09.2011 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 3180
Reģ: 29.01.2009
"tā nu kopš tā laika man nav bijusi neviena draudzene, tikai īslaicīga draudzība ar meitenēm, jo nespēju būt labs draugs, es eju un varu arī neatgriezties, esmu nevērīga, varu neapsveikt jubilejā, varu ignorēt. Es dzīvē vispār esmu kļuvusi noslēgta"

What goes around comes around.
Kā arī +1 lielai daļai, ko izteica Pirmdiena
02.09.2011 15:21 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.11.2010
Gurri, bet Tu vsp izjūti nepieciešamību pēc draudzenēm? Ko Tu īsti vēlies no citiem cilvēkiem? Jebkurās attiecībās notiek enerģijas apmaiņa. Manuprāt, draudzība ir došana,tā var izpausties kaut vai kā labu domu domāšana utt.Nav obligāti apsveikt svētkos vai reizi nedēļā zvanīt. Man arī nav bijusi tā vieglākā bērnībā, bet tas man ir palīdzējis saprast un iemācīties to,ko savādāk nebūtu iespējams izdarīt. Par situācijām,kas bieži atkārtojas dzīvē.. No savas nelielās 21 gada pieredzes varu teikt, ka ir jāizdomā, ko Tu dari nepareizi, parasti šīs situācijās kļūst arvien smagākās, līdz Tu gūsti mācību. Tāpēc jācenšās visu slikto uztvert kā iespēju kko saprast, iemācīties. :-)
02.09.2011 15:31 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Skābene, atstāj, lūdzu, savu e-pastu.
02.09.2011 17:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gurri-es nedomaju ,ka ta ir karma.Vispar man ir sajuta,ka tev ir laba sirds-lasot tavus komentarus,kur aizstavi masu,atceros sevi pasu ,ka aizstaveju savu brali-kadreiz pat vins bija pelnijis nosodijumu,bet es nespeju pardzivot ,ka vinu aiztiek...Es domaju,ka tev ir bijusi diezgan gruta berniba,visas mammas problemas ir atstajusas sekas .Man liekas ,ka tu esi tada jutigaka ka masa,tapec ari tu vairak pardzivo visu. |-)
Mans virs jau saka ,ka ta ir-ja iepreikseja dzive esi darijis daudz slikta-nakosa dzive "jamaksa"!
Man liekas ,ka katram cilvekam ir kaut kas tads ,par ko sap sirds :-( !Es ari izdariju kaut ko tadu,par ko nav jalielas.Mana psihologe teica,ka nevar dzivot ar domu- esi slikts cilveks,jo vienreiz kludijies-vajag macet sev piedot un dzivot talak.Es teiktu-esmu sev piedevusi! :-)
02.09.2011 19:34 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Gurri,

beidz gausties un sevi žēlot. Pagale viena nedeg, un nav jāmeklē sliktie darbi citā dzīvē,atrodi savas kļūdas šajā un labojies pati,citus neizmainīsi.
02.09.2011 19:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits