Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mīl/nemīl

 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2011

Šovakar kkāds nostalģiskis nosaņojums, tāpēc sēžu un domāju..

Manā dzīvē ir puisis, kuram es nozīmēju visu. Nezinu, kas ar viņu notikti, ja mēs ižšķirtos, tāpēc var teikt, ka ir kkāds pienākums pret viņu..

Es esmu mīlējusi tikai vienreiz un mīlu vejoprojām, taču tas nav tas, kurš mīl man.

Dažreiz jūtos kā pēdējā maita, kad jūtu, ka mani mīl, kad saka tos 2 burvīgos vārdus, man sirds sažņaudzas, jo nejūtu to pašu :-(

Nezinu.. Vienkārši gribu dzirdēt jūsu pieredzi/viedokļus par to, kad mīl mani, bet es nemīlu.. Ceru, ka sapratāt.. (t)

02.09.2011 01:24 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Es būšu strikta un teikšu tā - nemoki otru un laid vaļā,kamēr viss nav pa tālu jau aizgājis,pavisam nopietni :-/
02.09.2011 01:34 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
Man bija un ir tieši tāda pati situācija.
To, kurš mani mīl, sāpināju pasakot, ka nekad nekas no manas puses nebūs. Tagad esam paziņas, bet joprojām dzirdu tos 3 vārdus. Šausmīgi, bet puisis ir pietiekami pieaudzis lai saprastu un viņam galvenā ir mana laime. Tāda gan šobrīd nav iespējama, jo, laikam, dots devējam atdodas... Mani nekad nemīlēs tas, kuru mīlu es.
02.09.2011 01:35 |
 
Reitings 125
Reģ: 03.03.2010
varbūt šis ir tieši tas iemesls kādēļ jums abiem sekss nesanāk. :-/

[ja vien tev nav tāda pati bilde kā nevainīgajai meitenei, kas nesen šeit skaidrojumus meklēja]
02.09.2011 01:48 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Vienā citā diskusijā teici ka jums ar seksu neiet bet VIŅŠ noteikti IR īstais, a te saki ka nemaz viņu nemīli. Un kā vispār tā var rīkoties? Ja nemīli tad palaid vaļā, gan jau nenomirs bez tevis, jo tomēr tā tu tērē viņa laiku, tik pat labi viņš tagat jau sen varēja būt kopā ar meiteni kura mīl arī viņu, bet tu viņu žēlo vai ko?
02.09.2011 01:58 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Esmu dažreiz savā galvā aizdomājusies par to, vai draugs mani nemīl aiz žēluma, jo man ir nelielas veselības problēmas, kas aizliedz stresu, vienreiz ļoti liela strīdā sabļaustoties, sastrīdoties, pasūtot viens otru utt, pēc tam saku raudāt, un uz mirkli pazuda valoda, viņš vnk nereāli pārbijās un teica, ka viss oki, ka esam kopā, ka, lai es nomierinos, nevajag uztraukties utt..

Pēc tās reizes man ik pa laikam, kad uznāk bessis un ir vienatnē laiks sadomāties stulbas domas, šī doma par želumu iezogas, lai gan zinu, ka patiesībā labi apzinos, ka ir muļķīgi ņemt vēra, ko cilvēki sarunā emociju uzplūdā, kā arī labi apzinos, kā ir patiesībā. (Domāju ar žēlumu tur sakara maza)

Ar to visu gribēju teikt, ka šāda veida situācijā nevienai no pusēm nav viegli, jo spēju gan Tevi saprast, gan no otras puses. Man šķiet, ka vajag izrunāties, jo gan jau, ka noteikt pie kaut kāda kopsaucēja var nonākt. Nav taču tā, ka būtu bezizeja ;-)
02.09.2011 02:00 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
īpaša ko gan līdz kaut kāda runāšana ja viņa viņu nemīl, bet mīl citu, bet šo ir kopā jo viņa ir iedomājusies ka tas nez kāds pienākums viņai...es varu tikai ieteikt beigt tērēt laiku, gan savu gan viņa, jo ja nekā nav, tad ar žēlumu, un kaut kādu mistisku pienākumu nekas arī nebūs...
02.09.2011 02:04 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
es biju domājusi izrunāties atklāti, ne jau vienmēr izrunāšanās nozīmē bla bla, dažreiz atklāta saruna vienam pret otru palīdz labāk nekā skarbi vārdi, vienkārši domāju, ja jau viņam tik daudz nozīmē, tad kaut kā to pateikt maigāk, nevis brutāli ej ellē, jo man škiet, ka nav skarbāka teksta par, zini es jau sen tev gribēju pateikt, ka mums nekas nesanāks utt...

Tad man gribās jautāt, kur tad tu biji ātrāk?

Es tikai gribēju pateikt, ka vajag atrast īstos vārdus. ;-)
02.09.2011 02:15 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Labāk godīgi uzreiz pasaki,ka viņu nemīli un viss!Ko vairs šādā situācijā dos izrunāšanās?Taču neko - no tā jau viena vai otra jūtas nepastiprināsies,bet vismaz lielāka skaidrība visā gan būs!
Neapskaužu puisi - tad tiešām laid vaļā,jo iespējams,ka kaut kur pat netālu ir meitene,kas labprāt viņam dotu savu mīlestību un tā nemānītu ar to visu!Protams,ir jauki dzirdēt vārdus,ka otrs tevi mīl,bet vēl briesmīgāka sajūta ir tad,ja nevari ar to pašu atbildēt un nākas visu laiku to slēpt,izvairīties,bet cik tad ilgi tā???
02.09.2011 02:28 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Pienākuma pēc nepaliktu ar kādu kopā.Ja viņš mani mīlētu,bet es viņu nē,tad vienkārši laistu viņu vaļā.Citādāk,beigās neviens no mums nebūtu laimīgs.
02.09.2011 02:56 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
varbut tadel ari Tev neizdodas ta pirma reize! (ja nejaucu autores)
02.09.2011 03:03 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ja nemīl, tad nav kopā.
02.09.2011 13:10 |
 
Reitings 36
Reģ: 29.01.2009
Man arī tā bija, bet es pēc iepsējas ātrāk viņam centos pateikt- VISS IR BEIDZIES. Jā, protams, sekoja- es bez Tevis nevaru, Es Tevi mīlu utt.., viņš sāka non-stopā lietot alkoholu (nepārspīlējot- katru dienu), bet beigu beigās, pēc kāda pamatīga laika, viņš nomierinājās. Nu labi, tagad kopš tā laika viņam nav bijušas attiecības, bet nu.. katram jau dzīvē vajag piedzīvot vilšanos, lai mācītos un paliktu gudrāks.. :)
02.09.2011 17:17 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nekas , gan jau dzive bus ari otradak. tu milesi, bet tevi ne. ;-) ;-) ;-)
02.09.2011 17:19 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
manā uztverē mīlestība ir tāds abstrakts jēdziens, ko es traktēju kā pieķeršanos, pieradumu un nespēju būt vienam....

tas arī viss.... :(
02.09.2011 17:20 |
 
Reitings 19
Reģ: 20.07.2011
Hmm. Nu ir gadījies,kas līdzīgs. ;/ bet pasen.

Tagad man ir tāda sajūta, ka orajaij pusīteij tākā būtu vienaldzīga, kaut gan labi apzinos ka tā nau. Nevaru izskaisdrot savas domas. Baigā čupa galvā.
Dažreiz liekas, ka viņam būtu labāk bez manis, jo viņš nemitīgi strīdās ar savu mammu. Bet nu nez, šķirties kkā negribās, Bet tādas attiecības, kuras pat lāga izskaidrot nevaru turpināt arī nezinu kā....

Varbūt nebij pa tēmaij , bet gribējās izlikt sirdi ;)
:-/
02.09.2011 22:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits