Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kādai tā ir bijis?

 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011

pēdējā laikā pārāk daudz domāju par savu bijušo draugu un nezinu kapēc! izšķīrāmies pirms kādiem trīs gadiem, viņam arī ir draudzene apmram tādu pašu laiku. attiecību šķiršanai iniciatore biju es, jo toreiz likās, ka atradusi esmu labāku, ar viņu izšķīros pēc kāda laika. ir bijušas arī citas attiecības pa šo laiku, taču neveiksmīgas. un mani tā velk pie bijušā, kautgan izskatās, ka viņš ir laimīgs ar savu tagadējo. stulbākais ir tas, ka man bieži ar viņu jātiekas, jo dzīvojam pildētā, kura nav tik liela, ejam izklaidēties uz vieniem un tiem pašiem klubiem un man tā kremt, kad viņš ir ar savu draudzeni, kad dejo, čubinās. un es saprotu ko esmu zaudējusi, bet kā man tikt ar to galā? varbūt kādi no jums bijis kas līdzīgs, kā tikāt ar to galā, jo es jūtu, ka man tas tikai pieņemas spēkā!!! :-/

01.09.2011 22:59 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
neej uz klubiem
01.09.2011 23:05 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
Man ir tā, ka pēc šķiršanās aizmirstu visu slikto un tad rodas tā nožēlas sajūta.
Tavā vietā apsēstps un mēģinātu atcerēties visu slikto, jo, ja vienreiz pielikti punktu, tam noteikti bija kāds iemesls. ;-)
01.09.2011 23:07 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
atklāt sakot iemesls bija cits, vnk atradu tajā laikā labāku ta teikt, bet ne vella nebija labāks. es neizprotu sevi, jo šīs sajūtas man radušās pēdējā mēneša laikā, un sajūta tāda kā būtu vakar šķīrusies no viņa, iedomājoties kā viņš ar viņu mīlējas vnk gribas matus plēst no galvas ārā. jo sekss mums bija ideāls.
01.09.2011 23:14 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Atgādini sev visus tos iemeslus, kuri lika Tev pieņemt lēmumu šķirties. Es tā daru, kad kārtējo reizi aizsapņojos par to, cik labi man ar ex bija. Sāku tā padziļināti tirzāt viņa raksturu, attieksmi, mūsu nākotnes iespējas un saprotu, ka visu darīju pareizi. :-)
01.09.2011 23:15 |
 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Citreiz arī es sevi pieķeru pie domām,ka domāju par savu Ex,ka varētu varbūt atkal ar viņu saiet kopā (lai gan šķiršanās iniciatore biju es!!!) Taču tad es salieku visu agrāko kopā, viņa mīnusus, kas mani neapmierināja viņa uzvedībā un mūsu attiecībās - tomēr negribētu būt atkal kopā,bet gan tikai kā VIENKĀRŠI draugi,bet tā nav un nebūs,pat labāk,ka tā!Es pat nezinu,kur viņš vispār ir palicis - LV vai ārzemēs!Vienreiz pat mēģināju uzrakstīju e-pastu,bet tad sapratu,ka nav/nebija taču jēgas un labi,ka nav izlasījis/atbildējis |-) Esam pilnībā ārā viens no otra dzīves!Labi,ka arī neesmu viņu satikusi nekur - nav vēlmes!
01.09.2011 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 2259
Reģ: 27.02.2011
Man tā ir bijis, bet es apdomājos, ka viņš man nav vajadzīgs, viņš bija diezgan skops, visām manām draudzenēm vīri pirka somiņas, kurpītes, rotas bet manējais to nedarīja, es tādu negribu vairs, tagad man ir labs bumbulis, lutina (l)
01.09.2011 23:27 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
visu šo laiku es vispār par viņu nedomaja, bija pilnīgi vienalga kas un kā ar viņu, tikai tagad tas viss manī tā derdz. viņš mani lutināja, pirka visādas lietas, saskaņa mums bija. varētu ta teikt sākās krīzes gadi un es biju pieradusi pie naudas, kura taja laikā sāka ta teikt "nebūt" , rezultatā atradu vīrišķi ar naudu, kas mani ta piesaistīja, bet arī nekā. un tieši tagad es sāku domāt, ka ar viņu man bija vislabāk.
01.09.2011 23:31 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tev tikai skauž. Netusē savā pilsētā, brauc ar draudzenēm uz kādu no blakus pilsētām.
01.09.2011 23:39 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
iespējams, ka skauž, bet kāpēc tieši tagad? mekas nav mainījies, viņam nav ne uzradusies krutaka mašīna, ne darbs mainījies, ne draudzene, nekas, tikai man sirdī viņš iekritis atkal. jā, būtu jau jauki, ja varētu katru izklaidēšanās reizi braukt uz citu pilsētu, diemžēl nevaru.
02.09.2011 00:01 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
hm, centies domāt par kādu citu puisi, tagadējo simpātiju? tāda ir? novērst domas, domāt par mācībām dzīvi jebko citu tikai ne par viņu.
02.09.2011 00:16 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Nu neko darīt - palaidi savu iespēju garām, tagad pati kod pirkstos! Man no taviem tekstiemšķiet, ka tev tās attiecības ne tik daudz bija svarīgas kā fakts, ka blakus ir vīrietis, kas normāli pelna. Tiklīdz nauda pietrūka, meklēji citu, naudīgāku, kas beigās arī izrādījas ne gana labs... Ko varu teikt - tā tev vajag!
02.09.2011 00:36 |
 
Reitings 138
Reģ: 27.06.2010
man, par laimi, tā nav bijis, bet šķiet, ka mana puiša bijušajai draudzenei gan pašlaik tā ir- it kā draugos liek bildes, kur ir ar savu tagadējo puisi un tā, bet ik pa laikam atrod iemeslu (nereti muļķīgu), lai uzsāktu sarunu- un tad AIZIET! taisnā tekstā pasaka- ja tu nāksi atpakaļ pie manis,tad es pametīšu savu tagadējo puisi.
mēs ar draugu esam visu tā izrunājuši- viņš arī atklāti pateica- jā, viņa bija man tāda pirmā iemīlēšanās (pamatīga vēlpietam),bet atpakaļ viņu negribu, tas pārgāja (jo viņa attiecību beigās draņķīgi pret viņu izturējās)- līdzarto-man mierīga sirds (l)
aij, izklāstīju ņipaķeksi savu sāpi :-D bet nedaudz jau- ir pa tēmu :-D
02.09.2011 00:40 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
jā zinu, ka pati biju vainīga, un to arī saprotu, katrs savā dzīvē kļūdās, cenšos mācīties no kļūdām. nezinu kur likt domas, eju gulēt ar domām par viņu, ceļos ar domām par viņu, kko tas varētu nozīmēt, kāpēc tieši tagad?
02.09.2011 02:12 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Tikai tagad tev ir nākusi atklāsme par to,ka tavs iepriekšējais puisis bija labāks un ka visa laime tomēr neslēpjas naudā!
Ko es varu teikt - jā daudzi kļūdās,bet tomēr tizli ir otru cilvēku izvēlēties tikai pēc naudas maka biezuma,diemžēl šoreiz tas tev nāca atpakaļ,ka nenovērtē patiesi labās lietas (tas nav nekāds pārmetums!)!
02.09.2011 02:25 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
es nevaru teikt, ka tas bija tikai dēļ naudas, tā nav , ka skrienu pakaļ naudai, vnk uz to brīdi man bija tik labi ar viņu, braucām visur, pirka viskko, es tā īsti pat neiedomājos par bijušo, tad manas jūtas bija nedaudz vājākas, tad pagaisa, tagad ir atkal uzradušās. varbūt man vajadzētu ar viņu izrunāties, varbūt kāda sasāpējusi sāpe ir un tāpēc tā nelaiž mani vaļā?
02.09.2011 15:36 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
tu uzvedies kaa suns uz siena kaudzes. Ja vinjam nebutu draudzenes, tad iespejams nemaz tik iekarojams vinsh tev neliktos. Tu palaidi garam savu iespeju, tagad atliek samierinaties un novelet vinjam laimi ar savu tagadejo draudzeni.
Samekle sev citu aizraushanos/citu puisi, kas bijis pagajis un nav ko dzivot pagatnee, slaties uz priekshu!
02.09.2011 16:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits