Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lingvālās breketes !!!

 
Reitings 6
Reģ: 24.07.2009

Sveikas.

Vai kāda no Jums zinātu kur par lētākām naudiņām būtu iepēja uzlikt šīs breketes ?

Zinu pagaidām tikai Stomatoloģijas institūta cenas ... vienam žoklim 1500Ls :-O :-/

Jau iepriekš paldies :) (l)

01.09.2011 20:34 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
ko tik dārgi? tās ir kaut kādas īpašās breketes?
Man savu laiku arī bija, pirms kādiem 6 gadiem, traki ilkņi bija, fu. Uzliku breketes nepilnus divus gadus un esmu pateicīga mammai par to :) bet cik atceros, man par uzlikšanu bij ~400Ls Stomatoloģijas institūtā un par katru reizi, kad savilka, tad 15 - 20ls.
02.09.2011 14:00 |
 
Reitings 29
Reģ: 23.02.2010
Latvijā vispār nav īpaši liela izvēle uzlikt breketes - ja nemaldos kādas divas vietas, labākajā gadījumā trīs.

Ja tik ļoti gribi likt tieši lingvālās tad būs vien jāšķirās no šādas summas, jo tās ir visdārgākās breketes.

Es tiešām nesaprotu kāpēc cilvēkiem vajag tieši šīs. Lai nerēgotos parastās? Vai tiešām tas ir tāds kauns? Kāpēc arī parastās breketes nevar nēsāt ar godu un lepnumu? Jo tā taču nav mirstamā kaite.
02.09.2011 14:14 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
man ir parastās un lepojos ar tām, apkārtējie pat saka ka esot kičīgs paskats (l),nemaz negribētu tās lingvālās,jo domāju ka būtu grūtāk pierast un priblemātiskāka zobu kopšana
02.09.2011 14:38 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
Ahh, iečekoju, kādas ir lingvālās breketes. Zini, lieki izdevumi :) Manos 15 gados raudāju, kad mamma pateica, ka būs jābrauc un jāliek breketes, domāju, cik briesmīgi izskatīsies utt., bet, kad man uzlika, izlaidumā radiniece savai mammai esot teikusi, ka viņa ar gribot tādus spīdumiņus uz zobiem kā man! :D + daudzi teica, ka piestāv :) un kad man ņēma nost, bija par nedaudz žēl. :)
02.09.2011 17:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits