Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

OK: būs/nebūs

 
Reitings 30
Reģ: 25.06.2009

čau čau, daiļās dāmas! :-)

šai vēlaja vakarā stundā ļoti ceru uz jūsu atsaucību un uzkrāto pieredzi.

ir tā,ka šodien ir jau trešā diena, kad lietota OK (Marvelon). nedaudz uztrauc,ka neskatoties uz tablešu sistemātisko lietošānu asiņošana nebeidzas (kļūst mazāka dienu no dienas, bet tik un tā). brīnos vai tas ir normāli, jo iepriekšējā reizē, kad OK bij' lietota, tā nav bijis. un vēl.. kā ir ar to mītu, ka alkohols samazina tablešu effektivitāti? esmu tagad saspringusi, jo nez' vai sekss,kas šodien ir bijis, bij' drošs vai arī es esmu jaunizceptā mamma :-D

ļoti ceru,ka kāda atsauksies :-) jauku vakaru! un jauku nedēļu!

30.08.2011 00:56 |
 
Reitings 172
Reģ: 26.08.2011
Par mēnešreizēm - tas ir pilnīgi normāli :)

Nu OK jebkurā gadījumā nav ieteicamas ar alko un cigaretēm. Īpaši jau smēķēšana, lietojot OK nav laba. Par alko - nu nav tā, ka OK iedarbība samazinās tieši tajā dienā, kad lietoji kko alkoholisku :D Kad dzer kontracep. vispār to nav ieteicams lietot.
30.08.2011 03:51 |
 
Reitings 186
Reģ: 29.01.2009
nu piem man lietošanas pamācībā bija teikts, ka OK iedarbība mazinās, ja smēķē, bet par alko nebija nekas teikts...

manuprāt, alkohols OK neietekmē.. jo mana draudzene arī neuztraucoties lieto alkoholu, kaut paralēli dzer tabletes.. ;)
30.08.2011 16:58 |
 
Reitings 30
Reģ: 25.06.2009
sirsnīgs paldies par apgaismošanu! ;-)
31.08.2011 13:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits