Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Psihologiskas problemas

 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010

Es vairs netieku gala ar sevi!Esmu jauna,simpatiska meitene,bet nesaprotu ,kas ar mani notiek.Esmu jau 2 meneshus nomakta,igna, apatiska nekas mani nespej iepriecinat un ieliksmot.Saprotu,ka tagad butu jabauda vasara un jatver pedejie siltie saules stari.No ritiem nav velme celties no gultas, jo visas dienas paiet tik monotoni un vientuli.(Naktis man ir arii loti slikts miegs).Nespeju pat paraudat.Tikai truli verties tukshumaa.Juutu, ka vairakas draudzenes un pazinas ir attalinajushas no manis,vairs nezvana un nesatiekas.Tas dzen mani vel dzilaaka depresija.Draugs man nav,jo es neprotu veidot attieciibas.

Pati saku norobezoties un tikai sedet sava istaba.Man tiesham ir nepiecieshams kads ar ko izrunaties,bet nav neviens, kas mani uzklausiitu.Gribetos doties pshihoterapeta, bet nespeju atlauties :'-( Man ir aizdomas, ka mani ir psihologiskas problemas, jo ari savas sapes,vilshanas,depresivo noskanojumu, vientuliibu remdeeju ar edienu.(Neskatoties uz manam rishanas lekmem esmu looti tieva)Meitenes luudzu sniedziet kadu padomu.

27.08.2011 03:35 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Būšu visai tieša un šķietami rupja. Pēdējā laikā šī psihoterapeitu vai depresijas pieminēšana kļuvusi par tādu kā modes pasākumu, lai arī autori itin bieži nesaprot nedz sevi, nedz pašu uzrakstīto. Es nezinu Tavu vecumu/nodarbošanos/dienas ritmu/paziņas, tāpēc kaut ko spriest+ieteikt nebūtu prātīgi. Jā, ja vienkārši vēlas ierakstīt kārtējo komentāru, tad var kaut ko analizēt, bet palīdzēt Tev nesanāks, jo ir pārāk daudz neatbildētu jautājumu. Atrodi sev cilvēku ar "pateicīgām=izmantojamām"ausīm, tas varētu līdzēt. Problēma var slēpties gan tajā, ka nevari atļauties sev daudzas brīvā laika pavadīšanas iespējas, neprotot atrast citas, gan arī kāda veselības kaite var izraisīt ko tādu (ja man ir līdzīga sajūta, tad es zinu, ka vainīgi ir hormoni un mazasinība, par citiem nezinu, bet pie ārsta var aiziet).
27.08.2011 03:54 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Man liekas,ka tev pietrūkst mīlestības :-/
27.08.2011 04:20 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Lafayette, arpraac Tu laikam man cauri redzi :-O :-D
Dzili sirdi taa es jutos :'-(
27.08.2011 04:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
kadreiz cilveki jauc - depresiju ar depresivais stavoklis!Tur ir atskiriba,depresija ir slimiba,kura jaarste-iestajas bez iemesla-depresija var but cilvekam ,kuram viss ir vislabakaja stavokli apkart-ta ir psihiska slimiba!Depresivs stavoklis cilvekam ir tad,ja ir iemesls-neiet milestiba,naudas trukums uttParasti depresija cilveki pat paraudat nevar,turpretim depresiva stavokli raud bez apstajas!
Ceru ,ka atcerejos pareizi-vel ir ari maniakali depresiva psihoze-maniakala faze un depresiva faze!Tie vispar ir tadi loti interesanti cilveki... :-P
Padoma,varbut tiesam jaaiziet pie psihiatra pakonsulteties!? |-)
27.08.2011 04:33 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
tas viss ir no bezdarbības. nāks skola, būs labi :)
un, ja nemācies, silti iesaku atrast darbu - jebkādu, bet vēlams ar cilvēkiem. Cilvēks ir sociāla būtne, un 'ilgtosa būšana vienatnē noved pie šādām sliktām domām.
Tā kā ķepas gaisā, ej sabiedrībā, un viss ar tevi būs lieliski :)
27.08.2011 04:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja es dzivotu tikai majas - man butu depresivs stavoklis,jo noteikti rautos ara-kaut ko darit ,justies svarigai uttMilestiba man ir ,bet zinu skaidri ,ka ar to man noteikti nepietiek,man vajag rosities.... :-)
27.08.2011 04:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits