Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Miiksts loceklis

 
Reitings 6
Reģ: 06.07.2011

Sveiki visiem!

Ar draugu kopaa esam 6 meeneshus, jau dziivojam kopaa. Sekss mums ir regulaari, gandriiz katru dienu, biezhi vien vairaakas reizes dienaa. Ir viena probleema, vinja loceklis biezhi vien nav pietiekoshi ciets. OK, saprotu, ka tas iepseejams ir deelj taa, ka sekss dazhreiz ir vairaakas reizes dienaa, bet peedeejaa laikaa ir taa, ka vinjsh atnaak maajaas un uzreiz grib seksu. Tad viss ir ok, bet veelaak vakaraa vinjsh grib atkal (es arii ;) ) bet vinjam vinjsh ir miiksts un nekas nespeeej vinju padariit cietu, pat vinjsh pats ne. Varbuut uz dazhaam sekundeem.

Ko es ar to visu gribu pateikt... Vinjsh speej beigt kaut vai tad, kad vinjam vinjsh ir miiksts, bet es, protams, ka nevaru... Un mani ljoti tas kaitina. Vispaar nepatiik palikt neapmierinaatai un ar pirkstiem un meeli nav tas. Dodu priekshroku loceklim.

Izklausaas, ka domaaju tikai par sevi, bet no otras puses vinjsh beidz bez probleemaam, tikai pasaka man sorry un viss... Es domaaju, ka ja vinjam nestaav, tad vinjam vajadzeetu visu paartraukt.

Kaa lai runaa par sho teemu ar vinju? Visi saka, ka paarmest neko shajaa zinjaa nedriikst. Man nav domu paarmest, bet vai runaashana paliidzees? Man jau shkjiet, ka te mums reaali ir seksuaala nesaderiiba un nekas nevar liidzeet... =/

Kaa juus domaajat?

Paldies!

25.08.2011 20:19 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Domāju, ka džekam vienkārši ir par biežu. Gribēšana ir, bet varēšana vairs nav. Pamēģinat ar seksu nodarboties tikai 1x dienā vai ik pēc 2 dienām.
25.08.2011 20:36 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.07.2011
Mjaaa... No saakuma, kad veel nedziivojaam kopaa, staaveeja bez probleemaam, bet pats beigt ilgi nevareeja (viss parasti notika ilgaak par stundu) vai nebeidza vispaar. Kaut kaads diivains vinjsh man pagadiijies. :-D Ieprieksh neko tamliidziigu nebiju piedziivojusi. Tad veel vinjsh visu laiku uztraucas vai tik es vinju nekraapshu. Tieshi vinjsh man nekad nav teicis, ka domaa, ka vinjam kaadas probleemas, bet sajuuta taada, ka ieprieksh vinjam arii ir bijushas shaadas probleemas un, iespeejams, ticis deelj taa piekraapts/pamests...

Sajuuta, ka vinjam tas viss ir galvaa..
25.08.2011 20:52 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.07.2011
Bet es nezinu kaa ar to tikt galaa.... Visu laiku saku, ka ar vinju man ir vislabaak, izsaku komplimentu par vinja locekli, saku, ka man nekad nevienu citu nevajadzees, jo vinjsh man ir vislabaakais...
25.08.2011 20:54 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
tiešām par biežu darāt to, ja jau organisms tā reaģē.
25.08.2011 22:07 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.07.2011
Stulbi taa teikt, bet ieprieksheejam draugam staaveeja bez probleemaam.. :-/ Ja pasham sanaaca beigt pirms manis, nebija probleemu turpinaat, lai man viss buutu labi. Un ciets arii bija vienmeer tikai izmeera zinjaa mazaaks kaa tagadeejam draugam.
25.08.2011 22:58 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
cilveki ir dazadi! tas,ka tavam bijusajam bija citadi nozime tikai to,ka sim ir citadi. vins vnk fiziski vairak nespej, bet emocionali grib tik un ta seksu.
es tad saku,ka "loceklim jaatpusas" :D un ta ari ir!
25.08.2011 23:50 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
es tad arī domāju,ka viņa problema ir pārāk bieža gribēšana :-/
25.08.2011 23:50 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.07.2011
Es tik nesaprotu vienu lietu - kaa var noiet ar miikstu locekli? Vinjam labi, bet man konkreeti riebjas taa griboshaa sajuuta. Kaut kaa shjiet, ka tas nav godiigi vai arii es nepareizi domaaju..?
26.08.2011 00:12 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Tara13, atļauj puiša draudziņam tak mazliet atpūsties :-D Pamasē kādu vakaru vinjam muguru, ļauj atslābināties, relaksēties, nedariet neko, jo nu kā pati saki - tev tā pat nav nekāda jēga to tāda mīksta loc. ,tpc labāk vienu vakaru nedariet neko, lai nākamajā dienā viss būtu ok! :)
26.08.2011 02:14 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
sveika! saakumaa attieciibaas visi ir traki pee velna seksoties, tad nav ne noguruma nekaa, bet jo biezhaak to saak dariit tad tas vairs nav tas kaa saakumaa.
Pastaastiishu kaa ir manam puisim! Ja vinjsh ir looti noguris, es vinnju varu taapat dabuut lielu un resnu, bet tas nav uz ilgu laiku, tikai paaris minuutes. Ja es redzu ka vinjsh ir noguris lai vai kaa man gribaas miileeties es vinjam virsuu labaak nemaz nekaapju , jo zinu ka vinjsh taapat paliks miiksts un veel varbuut pat iekraaksies :-D
Taa kaa vinjsh teica: tur lejaa ir citas smadzenes, lai vai cik liels vinjsh buutu ja ir noguris nu nespeej vinjsh ilgi tureet, loeklis paliek miiksts.
Vispaat tev joiigs dzheks, es ja esmu nogribeejusies un maneejam nav speeka vinjsh vienmeer censhaas visu lai es vareetu vismaz vienu reizi beigt, bet par sevi iipashi neuztraucaas. Vispaar 2 gaudu laikaa vinjsh nekad nav beidzis pirmais, saakumaa atlauj man paprieaaties un tad kad es vinjam atlauju tad arii vinjsh beidz.
Tev es iesaku dariit taa kaa te meitenes raksta...uzliekat pauzi un redzeesi ka vinjsh peec tevis satrakosies.
maneejais tad kad neko negrib vienmeer saka pagriezies uz otru pusi un vinjsh mani taadaa veidaa apskauj un mees guljam visu nakti, bet es vinju meeginu satracinaat taa ka ar savu dupsi braukaaju gar vinja mantiiibu un shitaa es vinju viens un divi pacelju..
tavam dzhekam vajag pauzi...ja tas ir atkaartoti tad varbuut vinjsh ir paaraak jauns.
26.08.2011 02:45 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Pauze nav risinajums, man labak sanak, ja uzreiz turpina.
26.08.2011 11:11 |
 
Reitings 59
Reģ: 23.08.2009
varbūt viss atkarīgs no veida un vietas, kur un kā jūs to darāt!
varbūt viņam ir apnikušas tās pōzas, bet nevar ieteikt kko jaunu?!
26.08.2011 13:54 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Ka temas autore pedeja komentara mineja - vinai nav patikama sajuta. Autores partneris nepietiekami domaa par vinas baudu - luk, kur problema.
27.08.2011 10:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits