Vai bildinājums ir vīrieša pienākums?

13.02.2012, ance_silina

Šis ir garais gads - februāris ir par vienu dienu garāks kā ierasts. Pēc britu un skandināvu tradīcijām, sievietes var pašas bildināt savu vīrieti 29. februārī, ja līdz šim no vīrieša puses gredzens nav saņemts. Taču sabiedrībā domas dalās - daži to uzskata par izmisuma soli, savukārt citi - par pilnīgi normālu parādību.

Iespējams, daudzām sievietēm varētu šķist, ka bildinājums ir romantiskāks, ja tas izskan no vīrieša puses, citas ieciklējas uz tradīcijām un pat neapdomā iespēju pašām bildināt savu mīļoto. Taču mūsdienās netrūkst drosmīgu sieviešu, kuras izvēlas spert šo nozīmīgo soli, lauzt aizspriedumus un pašas bildināt savus mīļotos. Arī Cosmopolitan redakcijā sākās diskusijas par šo tēmu un mēs vēlējāmies uzzināt tavu viedokli.

Vai tu uzdrošinātos pati bildināt vīrieti, vai arī tu nelokāmi uzskati, ka tas ir tikai un vienīgi vīrieša pienākums? Pastāsti mums!

 
Komentāri [15]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Es gan pamēgināju to izdarīt.Un demžēl mans draugs nosarka un noklusēja? bet tagad ir situācija tāda, ka viņš jau ceturto dienu nerādas skaipā(viņš dzīvo citā valsi).Gaidu...ceru.
15.03.2012 21:30 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Gaiditu soli no viriesa puses, tas tomer ir skaisti, taa jau maz taas romantikas.
13.03.2012 14:02 | saite | Atbildēt
 
 
+0
mjā, nu laikam es nebildinātu,bet gaidītu kad to izdarītu viņš :)
29.02.2012 08:43 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Es šajā ziņā neesmu vecmodīga, ja es gribu precēties, kādēļ man jāgaida kad puisis to sapratīs vai saņems dūšu mani bildināt. Šobrīd esmu satikusi puisi ko grasos bildināt, pat esmu izdomājusi kā, tas bija visgrūtākais, jo nekritīšu jau ceļos ar gredzenu. Dziedātāja arī bildināja pati savu vīru un man tas likās tiešām forši. Mēs taču cīnijāmies par līdztiesību, lūdzu, kāpēc lai nebildinātu savu mīļoto cilvēku par spīti aizspriedumiem.
27.02.2012 20:15 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Tikai un vienīgi vīrieša uzdevums! Nezinu, cik izmisušai meitebnei jābūt, lai viņa spertu pirmo soli. Tas ir galīgi garām.
19.02.2012 22:29 | saite | Atbildēt
 
 
+0
+ Elza0077 gandrīz vai jāpiekrīt :D tas izklausās pārāk amizanti un nevajag jau vīriešiem visu atņemt, lai kaut kas arī viņu ziņā paliek, ne tikai mēs savu lielo PAŠAS gribam visu iedarbinām kur vien varam :D
Es labāk vecā plate/stereotipi vai kā saucat palieku, kad vīrietim tas ir/būtu jādara :)
19.02.2012 16:27 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Nu ja mēs jau varam visu pašas- gan kosmosā lidot, gan naglu sienā iedzīt, gan vīrieti bildināt!:) Bet kāda jēga tad mums ir no tā subjekta, kam dots vārds-vīrietis, ja jau visu varam pašas? Uzskatu to par vislielāko aplamību, ka izmisusī meiča veci bildina pati. Zūd jebkāds šarms, zūd jēdzieni vājais dzimums un stiprais dzimums. Ha, tad jau sanāk, ka dāma arī pati gredzenus nopērk,tērpusies rozā pelerīnā nokrīt veča priekšā uz celīša un saka -vai tu ,dārgumiņ,kļūsi par manu vīru?:DDD Nu būtu amaizants paskats..:))
19.02.2012 16:09 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Manuprāt, bildināt vīrieti ir galējā izmisuma pakāpe... es tā nekad nedarītu.
18.02.2012 14:24 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Piekrītu, ka ir 21. gadsimts un lielākoties jau vairs nedzīvojam pēc veciem stereotipiem. Bet bildināšana ir viena no retajām lietām, ko uzskatu, ka tomēr vajadzētu darīt vīrietim :) Pati tiku bildināta nu jau mazliet vairāk kā pirms mēneša, un ziniet, tā ir tiešām fantastiska sajūta, ka tevi bildina mīļotais vīrietis! Ir vērts mazliet pagaidīt un ļaut vīrietim spert šādu soli!
15.02.2012 20:06 | saite | Atbildēt
 
 
+0
es laikam esmu vieniiga no daudzaam ,kura savai otrai pusiitei teica pirmaa-man liekas ,ka mees saderam kopaa!Veel piemetinaaju-ja mums veel sader RH faktors asiniis ,tad vispaar!Nakosaa dienaa vins nolika man prieksaa pasi un redzeeju-arii tas saskan!Bijaam ka viens vesels!Pateicoties sim viirietim,mums ir divi kolosaali deeli!!Es domaaju ,ka kaadreiz var spert to pirmo soli-tikai tiem vaardiem jaabuut taadiem pareiziem,bez taada "spiediena"!
14.02.2012 17:24 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits