pavasaris...:)

20.03.2009, magone
shodien pati saveidoju pavasari>:):) nopirku pukjainus svaarkus un vaazee ko ielikt 5 narcises...:):) man istabaa pavasaris-jo laukaa tas vnk nemanaas...:):)
 
Komentāri [1]
 
+0
Nepārdzīvo, pavasaris klusītēm nāk! Laukos jau pirmās sniegpulkstenītes uzziedējušas! :-)
23.03.2009 02:56 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!