wiii...

13.03.2009, maz...maz
pēc vakardienas randiņa jūtos tik sasodīti jauki.jūtu ka lidoju (l) cerams, ka sekos arī nākamie randiņi un viss notiksies pēc manām iecerēm (l) :-)
 
Komentāri [0]
Nav pievienots neviens komentārs. Esi pirmais!

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!