Vai tu esi jebkad lietojusi kāda cita cilvēka zobu birsti?

  • (55%)
  • (45%)
Saņemtas balsis kopā: 284
Aptauja publicēta: 04.03.2015 22:25
Komentāri [7]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
nopirku jaunas zobubirstes sev un draugam, sev zilo (mana milaka krasa) draugam dzeltenu. Nakamaja vakara vins atgriezas un izmazgaja atri zobus un naca pie manis, izradas vins bija panemis zilo-manu to uzzinaju tikai nakosaja rita kad kopa mazgajam zobus! :D
21.03.2015 20:10 | saite | Atbildēt
 
 
-1
Vienreiz biju aizmirsusi savējo un ļoti vajadzēja zobus izmazgāt..tur stāvēja vairākas, vienkārši paņēmu, kura likās mazāk lietota.
Sajūta bija draņķīga. :D
Bet ir ko atcerēties.
16.03.2015 21:37 | saite | Atbildēt
 
 
-1
esmu netishaam sajaukusi savu un drauga zobubirsti un pamaniijusi to tikai peec zobu iztiiriishanas :D dziiva esmu :D skaidrs, ka tas nav higieeniski un ta darit nedriikt, bet ja kaadu apsverumu delj to nakas izdariit, tas tachu nekas. es gan to pieljauju gadijumos ar dziivesbiedru.
16.03.2015 16:03 | saite | Atbildēt
 
 
+3
tas nav Higēniski jau no mazotnes zinu ka zobu birsti un matu ķemmi nevar dot citam!
12.03.2015 17:05 | saite | Atbildēt
 
 
+3
Neesmu apzināti lietojusi cita zobu birsti, bet uz zobu birstes reiz nejauši uzliku nevis zobu pastu, bet kāju krēmu, un nevarēju saprast, kāpēc pasta mutē neputojas.
12.03.2015 01:37 | saite | Atbildēt
 
 
+1
Tas nenozīmē, ka kāds cits to nav darījis ar tavu zobu birsti :D
08.03.2015 23:25 | saite | Atbildēt
 
 
+4
To nemaz nedrīkst darīt - zinu kopš bērnudārza.
08.03.2015 12:56 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits