Blond diamond 

 
Blond diamond
gerbera13
  • Reitings Reitings: 5
  • Komentāru skaits: 5
 

Draugi

Datumi

  • Reģistrējies:
    28.03.2014 02:55
  • Pēdējo reizi manīts:
    04.04.2014 02:27

Dienasgrāmatas ieraksti

 
04.04.2014

karteja reize kad es turpinaju sarunu un virziju to virziena kurs mani pasu sapinatu.apzinati.zinaju ka pati pardzivosu un raudasu.zinaju visu informaciju bet vienalga gribeju dzirdet to no cilveka pasa.kadel ta?vai man patik sevi tik loti sapinat?

 
28.03.2014

ka lai tiek pari ja ir tik daudz jautajumu bez atbildem?reiz tu ta cilveka del darijji visu.attdevi un ziedoji sevi visu kopigai laimei.bet tagad vinam nekas nerup.ka cits cilveks.bez emocijam atgruz.tik peksni.bez ievada.atgruz.neinteresejas un vel ieriebj telojot attiecibas ar manu ienaidnieci zinot ka tas sap vairak ka citas lietas.neviens vi...

 
28.03.2014

Es uzrakstiju jums tik garu rakstu par savu pardzivojumu,bet vins pazuda,jo paradija ka pievienot rakstu var tikai registreti lietotaji.Biju itka sava profila.Nezinu kadel ta.Varbut nebija lemts.Rakstiju apm kadu h...zel ka ta..tas bija stasts par attiecibam ar cilveku kurs beguloja no likuma tiesas...un par to kam izgajam cauri un cik nelaimigi...

 
 
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits