Solo_ 

 
Solo_
Ieiet
10 gadi
  • Reitings Reitings: 3675
  • Komentāru skaits: 3675
 

Draugi

Datumi

  • Reģistrējies:
    24.09.2012 15:53
  • Pēdējo reizi manīts:
    20.08.2023 21:54

Dienasgrāmatas ieraksti

 
18.08.2015

Man ir tik bail atkal iemīlēties, atvērt savu sirdi, jo tagad šķiet - nekad, nekad nebūšu brīva no Viņa. Apskāvieni, bučas, muļķīgās lietas, nopietnās sarunas, strīdi, skūpsti un vēl un vēl... Man vajadzēja gadu, lai tiktu pāri. Un es tiku. It kā. Līdz atkal pie apvāršņa parādījās Viņš, ar rotaļīgu smaidu, lai vestu m...

 
06.02.2015

Pagājusī vasara bija viens no maniem labākajiem dzīves periodiem, neskatoties uz emocijām, kas mani pārņēma vasaras beigās. Tik spēcīgas, ka sapratu - man jātiek uz laiku prom no ieratās vides, jāizkāpj no savas komforta zonas un jāskatās pāri savas pasaules apvāršņiem. Un kas gan bija pie vainas? Protams, vīrieši. Viens, kuru pat ...

 
18.08.2014

Es iemīlējos. Bija skaisti, vēl aizvien ir. Bet man sāp, tik ļoti, ka dažu brīdi pieķeru pie domas, ka nekad vairs nespēšu pasmaidīt, smieties un baudīt. Viņš bija lielisks aktieris, es slikta skatītāja, kas neprata nojaust viņa lieliski uzspēlētās jūtas un sāpes. Es grimstu dziļāk un dziļāk. Tik daudz kas atgādina par viņu, arī pa...

 
17.12.2013

Ir nakts, mācos, sesija priekšā... Laiks no septembra paskrējis nemanot! Esmu paspējusi iemīlēties, sanīsties, saprast, kā ir tad, kad mani nodod, sāpina mani. Un pirmo reizi dzīvē, šķiet, esmu nodarījusi pāri cilvēkam, kas bijis man dārgs. Kas zina, varbūt es viņam neko daudz nenozīmēju, bet tāpat - kopā tik daudz kas darīts.. Nak...

 
11.10.2013

Ir sajūta, ka manā dzīvē un sirdī ir iedegta svece, kas degs ilgi, ilgi. Degdama degs

 
30.04.2013

Līst lietus. Ārā. Bet ir sajūta, ka raud mana dvēsele, es tai esmu tik daudz pāri nodarījusi. Ja tas būtu jāvērš par labu, es nezinu, cik daudz gadu paietu. Ir brīži, kad es nicinu sevi. Par vājumu. Nevēlēšanos būt stiprai. Taču ir reizes, kad es nespēju būt citāda. Bieži domāju, vai cilvēks var pārstāt eksistēt no nerunāšan...

 
 
 
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits