piparene 

 
piparene
piparene
10 gadi
  • Reitings Reitings: 10290
  • Komentāru skaits: 10290
 

Draugi

Datumi

  • Reģistrējies:
    29.01.2009 16:49
  • Pēdējo reizi manīts:
    08.11.2022 08:16

Dienasgrāmatas ieraksti

 
18.08.2010

Mana jaunā pieredze :) Man liekas, ka šī bija pirmā reize, kad esmu vienīgā skaidrā, proti, ar meitenēm braucām uz ballīti, es pieteicos būt par šoferi, jo likās, ka tas jau nieks. Jo kad ierpeikšreiz braucām ar meitenēm (tiesa-citām), bija ok, nepiedzērāmies, neķēmojāmies, tā ka skaidrajai nebij traki, man liekas... Beeeeeet nu šoriez...druškas...

 
21.07.2010

nupat man viss iet uz urrā!!!!! vakar izstrādāju baigo triku-aizgāju no mājām.... bišk piebesīja.... tagad varu pārdomāt savu mazo dzīvi...vienīgā nelaime, ka vakarā tā pagarlaicīgāk :( nu, nevarēs uz mani neviens lamāties.....kaut kas laikam ir noticis manam puikam, palicis tāds nervozs....bet es no tā netaisos ciest, paceļu cepuri un aizeju......

 
12.07.2010

Te ir pilnīgs pretstats manam iepriekšējam ierakstam. Man ir smagi, pat iekšēji smagi…varētu jau norakstīt to uz 4. Prognozi ( kuras es jūtu), bet tas ir kas cits… Dažas gan jau atceras manas pagājšnedēļas pārdomas par lauku braukšanu…..biju tur-izdzīvoju, bet sapratu, ka tas pilnīgi nav priekša manis, man tur riebjas…..riebjas, riebjas!!!!!!! U...

 
28.06.2010

Es jau neesmu baigā blogotāja, bet gribas ierakstīt :) Jo man ir tik laba sajūta :) Viss ir forši-laiks foršs, Jāņi bij forši, draugi man forši, džeks man foršs :D tik darbā nekā nevaru attapties - nu, nevaru un nevaru iesākt strādāt :) Moška vēl vienu baltu kafiju?? es domāju-JĀ! :) Tikai kāpēc nevar savienot naudas pelnīšanu ar sauļošanos jūrā...

 
15.04.2010

Tātad ir jau ceturtdiena, laikam streiiks beidzas, uzrakstīšu :D Nu, tad mani secinājumi: 1) vispār nav grūti nekomentēt. Tātad TĀDAS atkarības nav :D bet es laikam zinu, kāpēc-praktiski jau nebija forāu diskusiju pa šīm dienām :D 2)par diskusijām. Nu, vispār nekāda akction :D Pirmā diena jau vispār bij garlaicīguma kalna gals, cik nu iemetu aci...

 
27.10.2009

Es nezinu, kāpēc, bet sāku te pavadīt arvien vairāk laika. Iespējams tāpēc, ka saprotu, ka šeit "dzīvojas " tiešām feinas meitenes, ar kurām domāju, ka varētu saprasties labi arī reālajā dzīvē, ne tikai virtuālajā. Un sarunas vedas pavisam nepiespiesti, jo rādāks, ka ir kopīgas intereses un uzskati par dzīvi, varbūt pat vērtibas. Tas t...

 
 
 
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits