Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karjeras izaugsmes vai nauda

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

1.Kas Jums darbā ir svarīgāk – stabila augsta darba samaksa vai ,pieņemsim , iesākumā – ne tik liela alga, bet kaut kādas karjeras iespējas.

2.Cik lielai jābūt algai, lai Jūs piekristu sēdēt vienā vietā, pieņemsim, 10 – 20 gadus, zinot, ka nekādas lielas karjeras izaugsmes nespīd.

3.Ko Jūs varētu ziedot karjeras dēļ – attiecības, pārvākties uz citu valsti utt., vai karjera Jums ir pakārtota lieta.

08.07.2011 15:21 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man shodien galig nevelk par tik nopietnam lietam domaat. |-)
Esmu sapratusi tikai to, ka neesmu karjeriste un darbaholikje. Panakumi, protams, ir laba lieta, bet gjimenei un attiecibam manas acis tomer ir lielaka vertiba!
08.07.2011 15:34 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
1.) Ja pēc tam alga ir daudz lielāka,tad ,protams,ka izvēlētos kāpienu augstāk,pat ja iesākumā ir mazāka alga.

2.) Alga nekad nebūs pietiekami liela. Vajadzības un vēlmes vienmēr augs. Bet ciparam jābūt noteikti ar vismaz 3 nullēm un kolektīvam,darbam ir jābūt interesantam,lai varētu tik daudz gadus nostrādāt.

3.) Noteikti pakārtota lieta,bet uz citu valsti es varētu pārvākties,ja nebūt attiecības.

08.07.2011 15:37 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
1. Karjeras iespējas ir ļoti būtiskas, ja neiet runa par izdzīvošanu, 5 bērnu pabarošanu. Man ir svarīgi lai darbā būtu iespējas pakāpties, tā ir pietiekami spēcīga motivācija darboties, pierādīt sevi, savas spējas. Grūti ir strādāt, ja zini ka vari vairāk, bet nespēj to pierādīt.
2. Vienā vietā es nespētu nosēdēt 10-20 gadus, izņēmums ja tas ir paša uzņēmums kuru tu vadi un veido pats, kuru attīsti pats, tad ir interesanti redzēt kā mainās uzņēmums, līdz ar uzņēmumu mainies arī pats.
3. Neuzskatu, ka dēļ darba būtu kaut kas jāziedo, ja cilvēks nespēj savienot attiecības, mīlestību tad iespējams tas otrs nav tik svarīgs, vai arī cilvēks attiecībās jūtas mazvērtīgs, vai savā personībā jūtas mazvērtīgs, tā iemesla dēļ cenšas to apliecināt kaut kur citur.
08.07.2011 16:09 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
1. Tā kā neesmu karjeriste, bet kleitas un kurpes man patīk, tad izvēlētos lielāku algu :-) Lai gan darbam, kurā tagad strādāju, piekritu dēļ izaugsmes iespējas, jo algu solīja tādu pašu kā iepriekšējā darba vietā.
2. Man ir uzskats, ka ik pēc aptuveni 5 gadiem darba vietu tomēr vajadzētu pamainīt, ja ir tāda iespēja. Ja iespējas nav, tad drīzāk ne algas dēļ cilvēks aizkavēsies 10-20 gadus vienā darba vietā, bet gan dēļ tā, ka tas darbs vispār ir.
3. Varētu ziedot karjeru attiecību dēļ. Otrādi-diez vai. :)
08.07.2011 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
1. ja augošā karjera nesīs arī proporcionāli naudu, tad sākumā paciestos ar mazāk naudu;
2. nepiekristu tādiem nosacījumiem, neesmu gatava sēdēt vienā darba vietā tik ilgi, ja vien tie nav 2000 Ls.;
3. karjera man nav pats svarīgākais, uz citu valsti noteikti nebrauktu. Nezinu, kam būtu jānotiek, lai es atteiktos no attiecībām karjeras dēļ.
08.07.2011 16:17 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
1. pirmkārt, neietu stradāt darbā, kurā neredzu nekādu izaugsmi. Otrkārt, nauda laikam svarīgāka, lai maksā atbilstoši tam, ko daru un cik daru.

2. nevarētu sēdēt TIK ilgi. apnikums kkāds. ar naudu nav sakara.

3. karjera ir svarīga, bet attiecības neziedotu. pārcelšanos uz citu valsti gan neizslēdzu.
08.07.2011 16:31 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Karjera man vispār nav svarīga, dodiet man naudu! :D Es vispār nesaprotu tos cilvēkus, kuriem ir svarīgi pašapliecināties darbā. Nu priekš kam? Darbs taču ir tikai naudas iegūšanas iespēja. Ja darbs patīk, ir ļoti forši, bet primārais taču vienalga ir un paliek nauda.
08.07.2011 17:27 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
1.Svarīgi priekš manis ir abi, tāpēc, kad dabūju savu patreizējo darbu, domaju vairāk par to, lai būtu gan normāls atalgojums, ne LVL 200. Pašlaik esmu krustcelēs, jo darbs pašai patīk, bet saprotu, ka karjeras izaugsmes šajā uzņēmumā nav, tāpēc palenām domāju meklēt ko citu.
2. Es nevarētu nostrādāt 20 gadus vienā vieta, sit mani nost, cilvēks taču degradējas, nenotiek nekāda attīstība.
Es nevaretu ziedot dēļ karjeras attiecības, vismaz pagaidam man tā liekas.
08.07.2011 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 6219
Reģ: 01.04.2009
1. Protams, kaut kāda izaugsme jau man ir svarīga, bet tā vispār par karjeristi sevi neuzskatu, galvenais - normāla alga.
2. 20 gadus vienā vietā nevaru iedomāties strādāt, tā būtu pārāk liela rutīna.
3. Negribētu ziedot neko vairāk par dažām stundām miega:D
08.07.2011 18:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits