Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizprotu :D

 
10 gadi
Reitings 56
Reģ: 29.01.2009

Ar savu puisi jau esmu diezgan ilgi kopā. Kopā nedzīvojam, jo man skola citā pilsēta, bet satiekamies pa brīvdienām. Bieži ir bijis tā, ka viņš brīvdienās iet tusēt ar saviem draugiem. No sākuma man nebija iebildumu, bet kad tas sāka notikt pārāk bieži,sāku viņam aizrādīt, jo satieku viņu tikai 3 dienas nedēļā un gribas pabūt ar viņu. Sanāca strīdi un tā, bet viņš vienmēr tāpat aizgāja tusēt. Tagad es cenšos uz to nieiespringt un ļauju viņam darīt ko grib. Tagad, kad viņš pasaka, ka brīvdienās ieplānots ar draugiem kaut kas, vienkārši pasaku - ok, ej. Man nekas nav pretī. Pasaku ka pati iešu ar draudzenēm ballēties un viņš uzreiz - ai nē, es tomēr neiešu, Gribu pavadīt laiku ar tevi :-D

es nesaprotu, tā ir kaut kāda apgriezta psiholoģija vai kas? kad viņam neļauju, tad par spīti aiziet, kad ļauju, tad vairs nevajag? :-D vai arī sācis domāt, ka man viss ir vienalga un bail mani pazaudēt? :-P

Jums ar jūsu vīriešiem ar tā ir?

02.03.2011 05:49 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
man jau arī liekās, ka tā ir apgrieztā psiholoģija. Izbaudi to (l)

man tā nav, ejam kopā ballēties vai nu ja kāds grib atsevišķi, tad arī ļaujam viens otram.
02.03.2011 12:13 |
 
10 gadi
Reitings 56
Reģ: 29.01.2009
Nevienai tiešam vairs nav ko teikt par šo? 8-)
03.03.2011 17:59 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Priecājies, vismaz vēl neesi kļuvusi viņam vienaldzīga ;)
03.03.2011 18:03 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
ha ha man liekas ka ta vienmer bus, ja tu pret otru pusiti izradisi kko vairak tad vins nee un ja tu saksi mazak izradit, tad sis saks pa to domat un izradis vairak :D
apgriezta :D
03.03.2011 18:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits