Par tēmu

 
Reitings 22
Reģ: 16.05.2010

Gribētos ticēt, ka arī mūsdienās pie šīs necilvēcīgās ekonomiskās situācijas ir cilvēki, kam skaistumkopšanas sfērā prioritāte ir kvalitāte nevis ekonomija. Kā nekā - āriene rada pirmo un neaizmirstamo iespaidu par cilvēku, āriene ir tas, ko mēs paši ikdienā redzam spogulī, tas parāda arī to, cik ļioti sevi mīlam un lutinam (kurš gan cits mūs lutinās, ja nemēs pašas :D )

Tāpēc gribu Jums jautāt - cik bieži Jūs sevi lutinat skaistumkopšanas salonos? kādas procedūras (frizieris, masāžas utt) ?

17.02.2011 22:34 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
aizmirsu,tak vaksācija arī 10ls..
18.02.2011 00:05 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
neesmu bijusi oij cik sen, kaut kā žēl tomēr nauda par to, ko pati mājās varu izdarīt. Mati gan ir mana vājība, ne vājība, bet tiem tikai friziere drīkst "pieskarties" :-D bet tā kā man ilgu laiku ir viņa pazīstama, es pie viņas uz mājām braucu nevis uz salonu.

Nezinu, vai kas mainītos, ja man būtu par daudz ( :-D ) nauda, varbūt uz vaksāciju ietu uz salonu nevis mājās ķēpātos :-D Ā, uz sejas tīrīšanām gan droši vien ietu, pēc tām tāda forša sajūta.
18.02.2011 00:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits